انیمیشن زمین قبل از زمان ۱۲؛ جشن پرواز

انیمیشن زمین قبل از زمان ۱۲؛ جشن پرواز
The Land Before Time 12: The Great Day of the Flyers

پتری و خواهر و برادرانش آماده پرواز کردن در«روز پرنده‌ها» می‌شوند، اما پتری امیدی ندارد که بتواند به شکل صحیح پرواز کند. او مشغول تمرین می‌شود و در همین حال با گیدو آشنا می‌شود یک میکروراپتور که نمی‌داند دقیقاً چه موجودی است و به کجا تعلق دارد …

کارگردان: Charles Grosvenor
نویسنده: John Loy
تهیه کننده: Charles Grosvenor
سال تولید: 2006
نوع: مجموعه
مدت زمان: 1 ساعت

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

اتری برای تهیه “روز آگهی ها” یک روز دشوار است ، یک روز مهم برای همه ساکنان پرواز دره بزرگ ، زمانی که همه آگهی های تبلیغاتی جوان باید در یک نمایشگاه پرواز دقیق شرکت کنند تا ثابت کنند که آماده هستند برای پرواز با بزرگسالان. پتری که همیشه یک آگهی عصبی است ، حتی بیشتر در پرواز با خواهر و برادرش در تشکیلات دقیق گروهی مشکل دارد – او بیشتر یک هواپیمای سبک مستقل و آزاد است. در همین زمان ، یک تازه وارد عجیب و غریب در دره بزرگ ، Littlefoot و دوستانش را در تلاش برای کمک به کشف دقیق اینکه چه کسی است ، دارد. وی که گیدو ، میکروراپتور نامیده می شود ، عجیب ترین موجودی است که هر یک از موجودات Great Valley تاکنون دیده است ، به خصوص از آنجا که با پر پوشیده شده است ، و شخص دیگری مانند خود را ندیده است. سرا مشکلات خود را دارد ، چرا که پدر بدخلق و همسر جدیدش ، تریا ، آماده استقبال از یک جوجه تیغی در خانواده می شوند. نام هاچلینگ Tricia است و Cera شروع به آرامی با خواهر جدید خود می کند.

همه این مسائل در شب قبل از “روز آگهی ها” جمع می شوند ، زمانی که گیدو شروع به فهمیدن اینکه او چیست ، می کند. گیدو شروع به خوابیدن می کند و پتری و دوستانش او را تعقیب می کنند و ناخواسته همه باند را در یک ماجراجویی خطرناک به Mysterious Beyond هدایت می کنند. آنها همچنین کشف کردند که گیدو می تواند در طول ماجراجویی سرنشین کند. در Mysterious Beyond ، گیدو از خواب بیدار می شود و به طور تصادفی Spinosaurus را که تعقیب می کند بیدار می کند و سعی می کند آنها را بخورد. اما پتری ، گویدو و دیگران اسپینوسوروس را شکست داده و به دره بزرگ بازگشتند.

با فرا رسیدن “روز آگهی ها” ، پتری و خواهر و برادرش شروع به شرکت می کنند. به دنبال توصیه های گیدو برای اینکه خودش باشد ، در نهایت منحصر به فرد بودن پتری “کلیدی” برای تکمیل روز است و روز بزرگ آگهی ها را برای همیشه تغییر می دهد. تریسیا مشغول تماشای آگهی های تبلیغاتی بود که به رودخانه ای سقوط کرد و او را مستقیم به آبشار می برد. خواهران و برادران گیدو ، پتری و پتری تریشیا را به موقع نجات دادند اما آنها به طور تصادفی تریسیا را رها کردند. سرا قبل از اینکه دوباره در رودخانه فرود بیاید ، او را نجات داد. او حتی اولین کلمات خود را که “Cera” است گفت. فیلم با عشق سرا و خانواده اش به تریسیا در حالی که دیگر دایناسورها با هیبت تماشا می کنند به پایان می رسد.

بیشتر کمتر