انیمیشن روبات ها

انیمیشن روبات ها
Robots: The IMAX Experience


سال تولید: 2005
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

داستان کامل

در دنیای پرجمعیت از روبات های باهوش ، رادنی كاپربوتوم ، پسر هرب و لیدیا كاپربوتوم از ریوت تاون ، یك مخترع جوان مشتاق است. وی Bigweld ، مخترع ، کارآفرین و نیکوکار مشهوری را که بنگلادش صنایع بزرگ دیگر مخترعین را استخدام کرده و قطعات یدکی در اختیار روبات ها قرار می دهد ، بت می کند. به دنبال مثال بیگولد برای دیدن “نیاز ، رفع نیاز” ، رادنی یک ربات کوچک و پرنده به نام Wonderbot را برای کمک به پدرش که به عنوان ماشین ظرفشویی در یک رستوران کار می کند ، توسعه می دهد. وقتی سرپرست هرب آقای گانک با آنها روبرو می شود ، Wonderbot از کار افتاده و خرابکاری در آشپزخانه ایجاد می کند.

برای کمک به هرب برای پرداخت خسارت ، امید دارد که Wonderbot را به صنایع Bigweld معرفی کند و به Robot City نقل مکان کند. به محض ورود به شهر ربات ، ردنی توسط رئیس فعلی شرکت Phineas T. Ratchet از صنایع Bigweld اخراج می شود ، که در غیاب Bigweld ، تولید قطعات یدکی و اختراعات را به نفع “ارتقا” “گران متوقف کرده است ، در نتیجه” از رده خارج “ربات هایی که قادر به پرداخت هزینه آنها نیستند یا مایل نیستند. مادر Ratchet ، مادام گاسکت ، Chop Shop را اداره می کند ، مکانی برای جمع آوری قراضه و قطعات یدکی (و بعضی اوقات ربات های قدیمی) و ذوب آنها برای ایجاد شمش برای Upgrades.

رادنی با فندر پین ویلر دوست خوبی که در ایستگاه قطار ملاقات کرده دوست است. فندر او را به منزل شبانه روزی دیگری که در آن جمعیت دیگری به سر می برد ، می برد و در مجموع به آن “طاغوت” می گویند. حرفی از توانایی مکانیکی رادنی در حال گسترش است ، و بعد از اینکه او و روستی ها در خارج از محله برون رفت را از او به عنوان یک قهرمان محلی یاد می کنند ، گرچه در نهایت به دلیل کمبود قطعات یدکی قادر به کنار آمدن با تقاضا نیستند. به امید درخواست کمک Bigweld ، Rodney و Fender به Bigweld Ball نفوذ می کنند – جایی که Bigweld معمولاً ظاهر می شود – فقط Ratchet اعلام می کند که Bigweld در آن حضور نخواهد داشت. خشمگین ، رادنی علناً راچت را رد می کند ، که به تیم امنیتی اش دستور می دهد او را از بین ببرند. کاپی ، یکی از مدیران صنایع Bigweld که مخالف برنامه های Ratchet است ، رودنی و فندر را نجات می دهد. فندر توسط یک رفتگر دستگیر می شود ، وسیله نقلیه ای که آهن قراضه و وسایل اضافی را جمع می کند و به فروشگاه خرد منتقل می شود و در آنجا متوجه می شود که طرح گسکت و راچت برای استفاده از ناوگان فوق العاده جاروبرقی مسلح به شدت مسلح برای از بین بردن تمام تجهیزات اضافی در سراسر شهر شمش بیشتری درست کنید و بفروشید.

در همین حال ، رادنی و کاپی به عمارت بیگولد پرواز می کنند ، جایی که سرانجام بیگولد را پیدا می کنند و به او می گویند چه خبر است. بیگولد فاش می کند که حرص و اشتیاق راتچ و حس تجارت بر ایده آلیسم وی در مدیریت صنایع بیگولد پیروز شده و به رودنی و کاپی دستور می دهد که آنجا را ترک کنند. خرد شده ، رادنی با والدینش تماس می گیرد و قصد دارد به شهر ریوت برگردد. هرب ، رادنی را ترغیب می کند تا برای آرزوهایش بجنگد ، وگرنه بقیه عمر خود را مانند پشیمانی هرب با حسرت می گذراند. Fender با فرار از Chop Shop برمی گردد و نقشه Ratchet و Gasket را فاش می کند. رودنی برای جلوگیری از آنها Cappy و Rusties را گردهم آورد. بیگولد به آنها ملحق می شود ، وی پس از درک اینکه چقدر معنای او و آرمانهایش برای رادنی بود ، عزم خود را به دست آورد.

این گروه به صنایع Bigweld برمی گردند و در آنجا Bigweld راچت را اخراج می کند ، که در نهایت او را بیهوش می کند ، همچنین قصد دارد او را ذوب کند. رادنی ، کاپی و واندربوت بیگولد را از راچت نجات می دهند و با روسسی ها سوار یک وسیله نقلیه امنیتی می شوند که راچت نزدیک است. ردنی برای رها شدن از ماشین Ratchet را لغزش می کند ، اما وسیله نقلیه آنها جلوی Chop Shop کنترل خود را از دست می دهد و Bigweld داخل آن غلت می خورد. ردنی که حاضر به تسلیم شدن نیست ، Rusties را برای نجات Bigweld ارتقا می دهد. رادنی ، کاپی و روستی ها ، در کنار ارتشی از رده خارج که رادنی زودتر ترمیم کرده بود ، با راچت ، گاسکت و ارتش سوپر رفتگرهایشان می جنگند. رادنی و بیگولد Super-Sweepers را بی حرکتی می کنند و Ratchet را که در حین تلاش برای فرار گاسکت را با کوبیدن در دستگاه زباله سوز به طور تصادفی می کشد ، شکست می دهند. راچت به طور تصادفی از ارتقا یافته خود محروم می شود و در کنار پدرش به زنجیر کشیده می شود.

بیگولد با در دست گرفتن کنترل صنایع Bigweld بار دیگر قول می دهد قطعات یدکی را در دسترس همه قرار دهد. بعداً ، او یک مراسم عمومی در Rivet Town برگزار می کند ، جایی که او رادنی را به عنوان فرمانده دوم و جانشین نهایی خود معرفی می کند. رادنی قطعات جدیدی را برای هرب فراهم می کند و ابزاری مانند flugelhorn مانند برای تحقق بخشیدن به آرزوی خود در زمینه نوازندگی. پس از یک شروع متزلزل ، هرب در اجرای تحریک آمیز “Get Up Offa That Thing” ، رادنی ، کاپی ، روستی ها ، بیگولد و مردم شهر را هدایت می کند.

بیشتر کمتر