انیمیشن رالف خرابکار

انیمیشن رالف خرابکار
Wreck-It Ralph

خودت را همانطور که هستی بپذیر

کارگردان: Rich Moore
نویسنده: Phil Johnston , Jennifer Lee
تهیه کننده: Clark Spencer
سال تولید: 2012
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

وقتی Litwak’s Arcade شب بسته می شود ، شخصیت های مختلف بازی ویدیویی نقش های عادی خود را در بازی رها می کنند و در یک نوار برق معاشرت می کنند. Wreck-It Ralph ، شرور بازی Fix-It Felix Jr ، توسط شخصیت های دیگر خود طرد می شود ، در حالی که قهرمان تیتراژ Felix جشن گرفته می شود. بعد از اینکه ساکنان بازی رالف را از مهمانی سی سالگی خود کنار گذاشتند ، او برای کسب احترام همسایگانش قصد کسب مدال برای خود را دارد. رالف این حرف را می شنود که می تواند از تیرانداز اول شخص یعنی Hero’s Duty مدال کسب کند. او در هنگام مبارزه با Cy-Bugs برای به دست آوردن مدال ، بازی را مختل می کند. او و یک Cy-Bug از طریق یک غلاف فرار ، سقوط سقوط در بازی Sugar Rush ، یک بازی اتومبیلرانی مسابقه ای با موضوع آب نبات ، از بازی اخراج می شوند.

در همین حال ، با از دست دادن رالف ، بازی او نامناسب خوانده می شود. فلیکس نگران است که رالف “Turbo” را ترک کرده است – اصطلاحی که ساکنان منطقه بازی می کنند هنگامی که شخصیت بازی مسابقه ای Turbo ، به دلیل اینکه تحت الشعاع قرار می گیرد ، تلاش می کند یک بازی مسابقه ای جدید RoadBlasters را تصاحب کند ، که منجر به جدا شدن هر دو بازی آنها می شود. فلیکس به بازی Hero’s Duty می پردازد و با قهرمان بازی ، گروهبان Calhoun متحد می شود تا رالف را بازیابی کند.

در Sugar Rush ، یک دختر جوان ، Vanellope von Schweetz ، مدال رالف را می دزد تا راهی مسابقه شبانه شود که مشخص می کند کدام شخصیت ها روز بعد قابل بازی هستند. King Candy ، حاکم Sugar Rush ، او را از مسابقه منع می کند زیرا دارای اشکالاتی است که باعث می شود از راه دور نامناسب شود. رالف و ونلوپ توافق می کنند که برای بازیابی مدال خود و کمک به پیروزی در مسابقه با یکدیگر همکاری کنند. آنها یک کارت ساخته و در Diet Cola Mountain ، یک پیست مسابقه ناتمام ، جایی که رالف به او رانندگی می آموزد مخفی می شوند.

King Candy برای بدست آوردن مدال Ralph کد بازی را هک کرده و در ازای جلوگیری از مسابقه Vanellope آن را به Ralph پیشنهاد می کند. او ادعا می کند که اگر ونلوپ برنده شود و قابل بازی شود ، اشکالات وی منجر به جدا شدن Sugar Rush از برق می شود. رالف با اکراه موافقت می کند و کارت کارت ونلوپ را علی رغم درخواست هایش از بین می برد. او با ناراحتی به رالف گفت که “واقعاً آدم بدی است” و فرار می کند. یک رالف دل شکسته Sugar Rush را ترک می کند تا به بازی خودش که تخلیه شده است بازگردد. رالف متوجه تصویر ونلوپ در کنار کابینت Sugar Rush شده و متوجه می شود که وی قرار است یک شخصیت قابل بازی باشد. رالف به Sugar Rush برمی گردد و با دستیار King Candy ، Sour Bill روبرو می شود. بیل فاش می کند که King Candy سعی کرده کد او را حذف کند و از پیروزی وی در مسابقه جلوگیری می کند زیرا این امر باعث می شود تا بازی به حالت قبل بازگردد و او به عنوان یک شخصیت قابل بازیابی بازیابی شود.

در همین حال ، فلیکس و کالحون Sugar Rush را به دنبال رالف جستجو می کنند. فلیکس عاشق Calhoun می شود ، اما او را ترک می کند در حالی که Felix ناخواسته او را به یاد نامزد فقید خود می اندازد که در روز عروسی آنها توسط Cy-Bug کشته شد. فلیکس بعداً در قلعه کینگ کندی زندانی می شود ، اما رالف او و ونلوپ را آزاد می کند و فلیکس کارتت را درست می کند. Calhoun دسته ای از تخم مرغ های Cy-Bug را در زیر زمین کشف می کند که از بازی خارج می شوند و شروع به بلعیدن بازی می کنند.

ونلوپ در مسابقه شرکت می کند اما توسط کینگ کندی مورد حمله قرار می گیرد. او عصبی شروع به براق شدن می کند و نیروی این اشکال هویت کینگ کندی را به عنوان توربو نشان می دهد که Sugar Rush را به عهده گرفت و ونلوپ را به عنوان شخصیت اصلی آواره کرد. در حالیکه توربو توسط یک Cy-Bug خورده می شود ، ونلوپ فرار می کند. رالف ، فلیکس و کالحون به دلیل تسخیر بازی Cy-Bugs به تخلیه بازی کمک می کنند ، اما وانلوپ به عنوان یک اشکال نمی تواند آنجا را ترک کند. رالف از Hero’s Duty به یاد می آورد که Cy-Bug ها توسط یک فانوس نور رسم می شوند و باعث فوران Diet Cola Mountain می شود و فانوس را همانند می کند. همانطور که Cy-Bug ها در اثر فوران مصرف می شوند ، Ralph با ترکیبی از Turbo با Cy-Bug روبرو می شود ، اما توسط Vanellope با توانایی های براق کننده خود نجات می یابد. توربو توسط فانوس آتشفشانی نابود می شود.

Vanellope از خط پایان عبور می کند ، Sugar Rush را مجدداً راه اندازی می کند و به عنوان Princess Vanellope ، شخصیت اصلی بازی ، وضعیت و حافظه خود را بازیابی می کند ، در حالی که هنوز توانایی glitching خود را حفظ کرده است. رالف و فلیکس به خانه برمی گردند و بازی آنها در امان است. فلیکس و کالهون ازدواج می کنند ، وانلوپه به عنوان یک شخصیت قابل بازی محبوبیت پیدا می کند ، و محتوایی که رالف از طرف شخصیت های دیگرش احترام می گذارد.

بیشتر کمتر