انیمیشن رالف اینترنت را خراب می‌کند: رالف خرابکار ۲

انیمیشن رالف اینترنت را خراب می‌کند: رالف خرابکار ۲
Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2

در قسمت اول رالف خرابکار وارد بازی‌های کامپیوتری دیگر شد و دردسرهایی درست کرد اما در قسمت دوم راه و مسیر، کمی متفاوت است. رالف این بار در دنیای اینترنت به خرابکاری می‌پردازد.

کارگردان: Rich Moore , Phil Johnston
نویسنده: Phil Johnston , Pamela Ribon
تهیه کننده: Clarke Spencer
سال تولید: 2018
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

پس از وقایع فیلم اول ، رالف و ونلوپ به عنوان بهترین دوستان باقی مانده اند و پس از کار در Arcade Litwak در کنار هم هستند. رالف از زندگی آنها راضی است ، اما وانلوپ آرزوی هیجان را دارد و بیان می کند که چقدر از پیش بینی شوگر راش خسته شده است. برای راضی کردن او ، رالف دزدکی بازی او می شود و جاده ای مخفی می سازد. روز بعد ، وقتی ونلوپ برای کنترل مسیر با کنترل بازیکن بازی می جنگد ، فرمان کابینت می شکند. از آنجایی که شرکتی که Sugar Rush ساخته است منسوخ شده و هزینه چرخ تعویض در eBay بسیار زیاد است ، Litwak تصمیم می گیرد Sugar Rush را کنار بگذارد و بازی را از برق جدا کند و شهروندان خود را بی خانمان کند.

با توجه به اینکه فیلیکس و کالهون روروک مخصوص بچه ها را تصویب می کنند ، Surge Protector به عنوان یک اقدام کوتاه مدت خانه هایی را برای همه شهروندان Sugar Rush پیدا می کند. با یادآوری eBay ، رالف و ونلوپ از طریق روتر Wi-Fi جدید Litwak به اینترنت ، جایی که وب سایت ها در یک شهر پراکنده ساخته شده اند ، آواتارها نمایندگی کاربران و برنامه ها افراد هستند ، به اینترنت سفر می کنند.

آنها برای یافتن eBay به موتور جستجوی KnowsMore مراجعه می کنند ، جایی که در نهایت با افزایش ناخواسته قیمت به 27،001 دلار آمریکا در حراج فرمان برنده می شوند. آنها فقط 24 ساعت فرصت دارند تا سرمایه خود را تأمین کنند ، در غیر این صورت مناقصه را واگذار می کنند و چرخ را گم می کنند. در هنگام خروج ، آنها با فروشنده کلیبایتی J.P. Spamley روبرو می شوند ، که به آنها یک کار پرسود برای سرقت اتومبیل از شانک ، شخصیت اصلی بازی محبوب مسابقه محور سلطان مسابقه Slaughter Race ارائه می دهد. آنها ماشین شنک را می دزدند ، اما او قبل از اینکه بتوانند بازی را با آن ترک کنند ، آنها را متوقف می کند و می گوید راه های بهتری از سرقت برای کسب درآمد در اینترنت وجود دارد. او شروع به ساخت یک فیلم ویروسی از رالف کرده و آن را در سایت اشتراک ویدیو BuzzzTube بارگذاری می کند. او آنها را در مورد کسب درآمد برای ویدیو به الگوریتم سر BuzzzTube ، Yesss راهنمایی می کند. در BuzzzTube ، یس از محبوبیت ویدئویی رالف ابراز خوشحالی می کند و آنها به فکر ساخت فیلم های بیشتر می افتند که اگر بازدید کافی داشته باشند در کمترین زمان به پول چرخ می رسند.

ونلوپ پیشنهاد کمک به تبلیغ فیلم ها را می دهد و رالف از یس می خواهد او را به اوه دیزنی بفرستد. در آنجا ، وانلوپ در حالی که توسط Stormtroopers به ​​دلیل تبلیغات در سایت تحت تعقیب قرار می گرفت ، با شاهزاده خانم های دیزنی دوست می شود ، و توسط آنها تشویق می شود تا در مورد احساس عدم تحقق و رسیدن به تجلیل از او در قالب یک آهنگ “من می خواهم” در مورد این موضوع بحث کنند. رالف پول کافی برای خرید چرخ بدست می آورد اما متوجه می شود که ونلوپ با شنک در مورد ماندن در Slaughter Race صحبت می کند ، زیرا به دلیل تازگی نسبی و غیرقابل پیش بینی بودن در مقایسه با Sugar Rush در آنجا احساس خانه کرده است. رالف که از از دست دادن دوست خود برای همیشه رنج می برد ، از اسپملی راهی می خواهد تا وانلوپ را از بازی بیرون بکشد و به یک فروشنده وب تاریک Double Dan می آورد ، وی یک ویروس آرتور رالف فراهم می کند که از ناامنی ها تغذیه می کند و آنها را تکرار می کند. هنگامی که رالف آرتور را وارد مسابقه Slaughter می کند ، این اشکال Vanellope را تکرار می کند و راه اندازی مجدد سرور را آغاز می کند. رالف ، شنک و دیگران به ونلوپ کمک می کنند تا قبل از بازنشانی بازی فرار کند. وانلوپ خود را مقصر سقوط می داند ، اما رالف به او اعتراف می کند که سقوط در واقع تقصیر او بوده است. وانلوپه که خشمگین است ، رالف را رد می کند و مدال کوکی قهرمان خود را دور می اندازد.

در حالی که رالف گناهکار مدال نیمه تمامش را که نصفش شده است پیدا می کند ، آرتور ناامنی های رالف را کپی می کند و شروع به ساخت نسخه های تکراری از رالف می کند. کلون ها در حمله DOS اینترنت را غرق می کنند ، همه دنبال ونلوپ می روند تا وی را برای خودشان نگه دارند. رالف او را نجات داده و تلاش می کند تا کلون ها را به یک دیوار آتش فریب دهد ، اما آنها یک هیولای غول پیکر رالف تشکیل می دهند که هر دو را به چنگ می آورد. رالف قبول می کند که ونلوپ می تواند انتخاب های خودش را انجام دهد و ناامنی هایش را رها کند. این امر همچنین باعث از بین رفتن هیولای غول پیکر رالف و کلون ها می شود و رالف و وانلوپ آشتی می کنند. رالف نیمی از مدال شکسته را به ونلوپ می دهد و آنها خداحافظی صمیمانه ای به یکدیگر می دهند زیرا شانک ترتیب داده است تا ونلوپه در مسابقه کشتار مجدداً به دنیا بیاید. در بازگشت به بازی ، Sugar Rush تعمیر می شود ، و Ralph در حالی که با Vanellope از طریق چت ویدیویی در ارتباط است ، با سایر شخصیت های بازی در فعالیت های اجتماعی شرکت می کند و از توانایی تازه استقلال یافته خود احساس رضایت می کند.

بیشتر کمتر