انیمیشن رابینسون کروزو

انیمیشن رابینسون کروزو
Robinson Crusoe

ابتکار عمل راز موفقیت است...

کارگردان: Vincent Kesteloot , Ben Stassen
نویسنده: Lee Christopher
تهیه کننده: Gina Gallo , Mimi Maynard , Domonic Paris , Ben Stassen , Caroline Van Iseghem
سال تولید: 2016
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

دزدان دریایی با پیدا کردن جزیره خود یک قلعه اسیر را به نام رابینسون کروزو انتخاب کرده‌اند. پس از اینکه او را سوار قایق کرد، ماکائوی اسکارلت به نام ماک داستان واقعی آنچه را که واقعاً برای یک جفت موش به نام روفوس و سیسیل اتفاق افتاده است، تعریف می کند.

همه حیوانات در یک جزیره کوچک جدا شده از اقیانوس آرام جنوبی زندگی می کردند. ماک و دوستانش ، از جمله یک اکیدنا به نام اپی ، یک آفتاب پرست محجبه به نام کارملو ، یک تاپیر مالایی به نام روزی ، یک ماهیگیر به نام کیکی ، یک بز قدیمی به نام اسکرابی و یک پانگولین زمینی به نام پانگو همه زندگی کاملی داشتند. آسمان آبی ، آب فیروزه ای زیبا و بسیاری از غذاهای خوشمزه و حشرات ترد. اما هر روز یکسان است و ماک واقعاً خسته شده است. او که متقاعد شده فراتر از آب بیش از آب است ، آرزو دارد که بهشت ​​کوچک خود را ترک کند و دنیای جدید را کشف کند.

در همین حال ، یک نقشه بردار انگلیسی ، یعنی رابینسون کروزو و حیوان خانگی او استاندارد شناوزر آینزلی ، یک کشتی را برای جستجوی ثروت و طلا در حالی که با بیماری دریایی مقابله می کنند ، به دنیای جدید رزرو کرده است. در طی طوفانی بسیار شدید در شب ، این دو به طور تصادفی همراه با یک جفت گربه تلخ ایرانی ، مال و می ، در بدنه کشتی محبوس می شوند ، در حالی که خدمه با جان خود فرار می کنند و دومی را پشت سر می گذارند. در حین طوفان ، ماک و دوستانش از جزیره سعی می کنند اسکرابی را از سقوط به جان او نجات دهند ، که تقریبا بد می شود ، در حالی که سعی در پناه گرفتن در یک غار در مناطق بلند از طوفان است.

صبح روز بعد ، کروزوئه که وارد جزیره می شود ، شروع به جستجوی راهی می کند در حالی که حیوانات جزیره ، که نمی دانند از غریبه ها چه چیزی درست کنند ، در ساحل پنهان می شوند. ماک با دیدن شانس خود برای خارج شدن از جزیره ، سایر حیوانات جزیره را متقاعد می کند تا در حالی که چشم به آنها می نشیند ، پنهان شوند. متأسفانه فردای آن روز توسط مال و می مورد حمله قرار می گیرد که از طوفان نیز جان سالم به در برده اند. خوشبختانه ، آینسلی آنها را از آنجا دور می کند و کروزو ماک را به داخل لاشه می برد تا از ناحیه بال آسیب ببیند. نام پرنده را روز سه شنبه تغییر داد (بعد از روز دوم حضورشان در جزیره) و آینزلی او را متقاعد می کند که او و کروزو دوست هستند.

مصمم است مالک جزیره شود و کروزو را از جزیره ترک کند ، حیوانات جزیره را فریب داده و معتقدند که کروزو ماک را به قتل رسانده است. آنها از آنها خواسته اند تا به کروزو حمله کنند در حالی که برای پوشاندن مسیرهای خود به دنبال ماک و آینزلی می روند. در هرج و مرج پس از آن ، با شروع آتش گرفتن بقایای کشتی ، آینزلی زیر درب محکم قرار می گیرد. ماک به موقع آن را فهمید ، اما آینسلی در انفجاری که مال و می را در “جزیره نفرین” ، جزیره کوچکی که تمام اشکالات در آن زندگی می کند ، گرفتار می شود ، می میرد.

پس از عزاداری کروزو در مرگ آینزلی ، ماک در حالی که فریب فریب این گربه ها را درک کرده بود کروزوی غمگین را به سوی دیگر حیوانات سوق می دهد و سعی در تشویق وی دارد. به آرامی اما مطمئناً ، حیوانات متوجه می شوند كه كروزو دوستانه است و با تهیه میوه برای غذا به او و كمك به او در ساختن خانه درختی ، “خط لوله” برای تأمین آب شیرین و برج مراقبت در این جزیره شروع به كمك به او می كنند. مورد هر کشتی در حال عبور. با این حال ، کیکی با گذشت ماه ها از تمایل دیگران به سازگاری با سبک زندگی کروزو بیشتر آزار می یابد. با این حال ، گاهی اوقات ، به نظر می رسد کروزو از کاهش احتمال نجات ناراحت است. یک روز بعد از ظهر ، کیکی کار کرد ، در نزدیکی بقایای کشتی پرواز کرد. با ابراز تاسف از زندگی خود با کروزو ، تا اینکه مال و می ، با چند بستر جوان و زنده مانده در حالی که چیزی برای خوردن نداشتند ، اما اشکال روی صخره ، از بقایای تخته چوبی کشتی موفق به بازگشت به جزیره اصلی شدند و تصمیم گرفتند پایان زندگی کروزو و دوستانش و ویرانی در قطعه کوچک آنها از عدن.

با وجود تلاش های مال و می ، حیوانات موفق می شوند لحظه ای آنها را شکست دهند. با درک اینکه گربه ها از آزار و اذیت آنها منصرف نمی شوند ، شب هنگام ، ماک آنها را به برج مراقبت هدایت می کند و با کمک دوستانش آنها را در داخل حبس می کند در حالی که حیوانات آن را با گربه ها به دریا می اندازند. با این حال ، پیروزی آنها کوتاه مدت است وقتی آتش سوزی که مه زودتر ایجاد کرد ، کروزو و حیواناتی را که در مبارزه قبلی بیهوش شده بود ، به خطر می اندازد. آنها موفق می شوند او را بیرون بیاورند اما کروزو در برخی از تقلب ها گرفتار می شود و دوباره توسط یک تخته چوبی در حال بیهوشی بیهوش می شود.

مسئله پیچیده این است که آتش توجه گروهی از دزدان دریایی را به رهبری کاپیتان لانگ جان سیلور جلب می کند ، که “حیوانات” را بیرون می کشد و تلاش می کنند کروزو را در همان شب نجات دهند و صبح روز بعد او را “نجات” می دهند. کروزو موفق می شود آنها را با نسخه ای خیالی از اتفاقی که به هزینه کاپیتان مجبور کرد او را به خدمه برساند و از بازگشت او به خانه به انگلیس به دلیل ترس از چوبه دار آویخته شود ، جبران کند. علی رغم اینکه داستان کروزو را چیزی بیشتر از نخ در نظر نگرفته است.

پس از اینکه ماك داستان خود را به روفوس و سیسیل خاتمه داد ، می بیند كه تلاش برای فرار كروزو با برنامه ریزی ناچیز منجر به تعقیب و گریز شدید می شود. ماک او را نجات می دهد (با فریب دزدان دریایی با تقلید صوتی کامل از کاپیتان لحظه ای) و موش ها و در حالی که گربه ها ، کشتی بر روی یک قایق نجات تقلبی جری ساخته شده از بقایای برج دیده بانی ، که بعداً کروزوئه از آن برای بازگشت به جزیره استفاده می کند ، توسط دزدان دریایی به تصویب می رسد.

در طول اعتبارات ، عکسهای زندگی حیوانات با رابینسون کروزو به همراه روفوس و سیسیل آشکار می شود در حالی که آنها خانه درختی را ترمیم می کنند در حالی که زندگی خود را در این جزیره تنظیم می کنند و گربه ها با لانگ جان سیلور و خدمه خود زندگی را تنظیم می کنند.

بیشتر کمتر