انیمیشن دیو و دلبر 2 ؛ کریسمس سحرانگیز

انیمیشن دیو و دلبر 2 ؛ کریسمس سحرانگیز
Beauty and Beadt: The Enchanted Chrismas

تلاش کن تا به بقیه کمک کنی و شادی خود را با آنها تقسیم کنی شاید آنها به تو نیازمند باشن.

کارگردان: Andrew Knight
نویسنده: Flip Kobler , Cindy Marcus
تهیه کننده: Susan Kapigian , Gina Shay
سال تولید: 1997
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

مدتی پس از شکسته شدن طلسم افسونگر ، یک جشن کریسمس در قلعه Beast برگزار می شود که تقریباً کل روستا در آن شرکت می کند. لومیر و کاگسورث ضمن یادآوری کریسمس سال گذشته ، درمورد اینکه چه کسی کریسمس را “نجات داد” با یکدیگر درگیر می شوند ، خانم پوتس را وادار می کند که داستان را تعریف کند.

یک سال به عقب برگردید ، مدتی نگذشت که Beast جان Belle را از دست گرگها نجات داد ، Belle فصل کریسمس آینده را پیش بینی می کند ، مانند سایر خادمان ، هرچند آنها نشان می دهند که شاهزاده مخالف فصل است زیرا او دوباره به یک Beast تبدیل شده و مسحور شده است گل رز در شب کریسمس دوباره در زیر ظرف زنگ قرار داده شد. بل برای آرامش بخشیدن به روحیه خود ، به Beast می آموزد که چگونه روی یخ اسکیت بازی کند. آنها از غرب بال توسط فورته ، عضوی از لوله که قبلاً آهنگساز دربار شاهزاده بود و نمی خواهد طلسم شکسته شود (به این معنی که او هرگز نمی خواست دوباره انسان شود) مشاهده می شود ، زیرا او بیشتر به شکل افسون شده خود استفاده می کند. او مینیون پیکولو خود را به نام Fife می فرستد تا در دوستی تازه پیدا شده آنها خرابکاری کند و باعث شود که دختر خوشگل و وحش در برف سقوط کنند. سپس ، هنگامی که بل یک فرشته برفی می کند ، Beast شکل برف خود را به عنوان سایه یک هیولا می بیند. او غرش می کند ، برف را خرد می کند و با عصبانیت طوفان می کند. همانطور که فایف ادعا می کند که فورته به او افتخار خواهد کرد ، وحش با عصبانیت و افسردگی دوباره به قلعه خود بازمی گردد.

علیرغم شیطنت های Beast ، Belle تصمیم می گیرد بدون رضایت وی کریسمس را جشن بگیرد ، اگرچه Beast به تدریج با مشاوره Lumiere ایده را باز می کند. بل در Fort Wing با Forte ملاقات می کند و او پیشنهاد می کند که برای پیدا کردن یک درخت کریسمس وارد جنگل شود ، اما او مخفیانه به Beast می گوید که Belle او را رها می کند. Forte سپس Beast را شستشوی مغزی می کند و برده جدید او برای جستجوی شکم می شود و او را برای تخریب دکوراسیون می فرستد. با عصبانیت ، فورته جانور بی عاطفه ای دارد که تزئینات کریسمس را در اتاق ناهار خوری از بین می برد و بیرون از خانه طوفان می کند تا به دنبال بل. بل و چند خدمتکار دیگر درخت را پیدا می کنند و خرد می کنند ، اما دختر خوشگل از طریق یخ های نازک می افتد و تقریباً غرق می شود. وحش مداخله می کند و به موقع او را نجات می دهد ، اگرچه او را به دلیل نقض قولش برای ترک نکردن در سیاه چال حبس می کند.

همانطور که بِل توسط خادمان در داخل سیاه چال آرامش می یابد ، حیوان با یافتن یک کتاب داستان که بِل را برای او به یادگار گذاشته است ، تغییر حالت می دهد. او آن را می خواند و بل را آزاد می کند و رضایت خود را برای جشن کریسمس اعلام می کند. فورته سعی دارد با استفاده از قدرت خود قلعه را به زمین بیاندازد و همه را بکشد. Fife به او خیانت می کند و به Beast و Belle کمک می کند. Beast به بال غربی می رسد و پس از یک مبارزه کوتاه ، به صفحه کلید Forte آسیب می رساند. Forte به زمین می خورد ، تخریب می شود. با رفتن فورته ، قلعه تعمیر شده و کریسمس جشن گرفته می شود. درست قبل از اینکه بل و هیولا از اولین فیلم رقص تالار خود را انجام دهند ، قلعه و خادمان در تزئینات تعطیلات تزئین شده اند.

با بازگشت به زمان حال ، خانم پاتس نتیجه گرفت که این بل بود که کریسمس را نجات داد. بل و پرنس برای استقبال از مهمانان خود وارد دربار می شوند و یک کتاب داستان به چیپ به عنوان هدیه به چیپ ارائه می دهند. همانطور که فیف ، اکنون آهنگساز جدید دربار ، ارکستر را رهبری می کند ، پرنس و بل یک لحظه را در بالکن به اشتراک می گذارند ، جایی که او یک گل رز به او هدیه می دهد.

بیشتر کمتر