انیمیشن دیو و دلبر ۳؛ دنیای اسرار آمیز بل

انیمیشن دیو و دلبر ۳؛ دنیای اسرار آمیز بل
Beauty and the beast 3 : belles magical world

مجموعه‌ی داستان‌هایی است که بل میخواهد با کمک کردن به دیگران و فداکاری آنها را حل کند.

کارگردان: Bob Kline , Cullen Blaine
نویسنده: Richard Cray , Bob Kline , Alice Brown
تهیه کننده: Colin Baker , David W. King
سال تولید: 1998
نوع: مجموعه
مدت زمان: 1 ساعت

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

بیست و بل قصد دارند با هم غذا بخورند و بیست از لومیر مشاوره می خواهد. در حالی که Cogsworth بل را تا اتاق ناهار خوری اسکورت می کند ، آنها با کاتب خوش فکر قلعه نویسی قلعه روبرو می شوند، وبستر، به یک فرهنگ لغت تبدیل شده است ، که بل از آنها دعوت می کند تا در اتاق غذاخوری به آنها بپیوندند دلهره Cogsworth).

در طول وعده غذایی ، در حالی که بل داستان داستانی را که برای Beast خوانده است توضیح می دهد ، Beast عرق می کند. او خواستار باز شدن پنجره ها است ، علی رغم وجود هوا در اتاق و سرد شدن خدمتکاران. Beast و Belle با هم مشاجره می شوند و Beast هنگامی که فرهنگ لغت شروع به دادن مترادف ناخواسته به توهین های Belle می کند ، Webster را از میز جدا می کند. متعاقباً ، هر دو علی رغم تلاش لومیر و کاگسورث برای وصله گذاری ، هر دو صحبت با یکدیگر را متوقف می کنند. سرانجام ، وبستر ، از نظر خود احساس گناه ، نامه عذرخواهی از Beast به Belle را به همراه دوستانش ، انبوهی از مقاله ها به نام های Crane و یک قلوه به نام LePlume را جعل می کند. بل نامه نامه را می بیند و با Beast جبران می کند.

در آن شب ، حقیقت حقیقت آشکار شد و پس از تعقیب و گریز خشمگین اطراف قلعه ، Beast وبستر ، کرین و لپلوم را به دلیل جعل دستگیر و تبعید کرد و آنها را به جنگل پرتاب کرد. بل خوش آمدید و آنها را بازگرداند ، و بیست که از احساس همدردی بل خوشحال شد ، این سه نفر را می بخشد و به آنها اجازه می دهد دوباره وارد شوند ، فهمید که نیتشان خوب است. اخلاق داستان این است که بخشیدن آسان است.

بیشتر کمتر