انیمیشن دایناسور خوب

انیمیشن دایناسور خوب
The Good Dinosaur

خانواده‌ای از دسته آرژانتیناسور در جنگل زندگی می‌کنند. یکی از پسران این خانواده به شدت ترسو است و از سوی خانواده مورد تمسخر قرار می گیرد و ...

کارگردان: Peter Sohn
نویسنده: Meg LeFauve
تهیه کننده: Denise Ream
سال تولید: 2015
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

در یک تاریخ متناوب ، سیارکی که 65 میلیون سال پیش باعث انقراض دایناسورها می شد با خیال راحت از روی زمین عبور می کند. میلیون ها سال بعد ، هنری و آیدا کشاورزان ذرت آپاتوسوروس دارای سه فرزند هستند: لیبی ، باک و آرلو. در حالی که خواهر و برادر موفق او مجاز به “نشان دادن” خود (گل و لای روی سیلوی ذرت خانواده) هستند ، اما ترسو بودن Arlo وظایف را برای او دشوار می کند. هنری تلاش می کند تا با مسئولیت محافظت از سیلوی آنها به آرلو احساس هدفی ببخشد و به او کمک می کند تا دامی درست کند. این یک بچه غاری را اسیر می کند ، اما آرلو نمی تواند خودش را بیاورد تا او را بکشد و او را آزاد می کند. ناامید ، هنری آرلو را برای ردیابی پسر غاری می برد و آنها را به یک دره هدایت می کند. هنری قبل از آنكه سوار شود و كشته شود ، آرلو را از شر طغیان نجات می دهد.

بدون پدرش ، آرلو بار بیشتری را متحمل می شود. او همان پسر غارنوردی را داخل سیلو لکه دار کرد و با مقصر دانستن مرگ پدرش ، او را به درون رودخانه ای سوق داد و در آنجا سرش را به سنگی زد و بیهوش شد. بیدار ، او خود را از خانه دور می بیند و سعی می کند به تنهایی زنده بماند ، اما وقتی تخته سنگ پای او را سنجاق می کند ، گیر می افتد. روز بعد ، آرلو از خواب بیدار می شود و می یابد پای او آزاد شده است و پسر غار با غذا برای او ظاهر می شود. پسر غارنشین پس از آن Arlo را به درخت توت هدایت می کند ، جایی که بچه غار یک مار بزرگ ، شگفت انگیز Arlo را دفع می کند و Forrest Woodbush را تحت تأثیر قرار می دهد ، یک Styracosaurus خارج از مرکز که می خواهد پسر را نگه دارد. او آرلو را مجبور به رقابت با او می کند تا نامی را به پسر بدهد که به او پاسخ خواهد داد ، که سرانجام آرلو وقتی او را “لکه” صدا می کند برنده می شود. آرلو و اسپات در حالی که آرلو از خانواده از دست رفته اش ابراز تاسف می کنند ، پیوند می خورند و اسپات نشان می دهد پدر و مادرش مرده اند. بعداً ، هنگامی که طوفان آغاز می شود ، آرلو از ترس فرار می کند و کرانه رودخانه ای را که دنبال خانه اش بوده از دست می دهد. صبح روز بعد ، آرلو از خواب بیدار می شود تا اسپات را در کنار خود پیدا کند. آنها توسط گروهی از pteranodons ، به رهبری Thunderclap ، مورد توجه قرار می گیرند ، كه به نظر می رسد در حال انجام عملیات نجات هستند ، اما به نظر می رسد كه آنها وحشیانه گوشتخوار هستند. هنگامی که pterodactyl ها سعی می کنند اسپات را بگیرند ، Arlo و Spot فرار می کنند ، این اتفاق بر روی یک جفت تیرانوسور به نام های Nash و Ramsey رخ می دهد که pterodactyl ها را دور می کنند. نش ، رمزی و پدرشان بوچ گله شاخ های بلند خود را از دست داده اند ، بنابراین آرلو کمک می کند تا اسپات در بو دادن آنها کمک کند.

این گروه گله را پیدا می کنند ، اما بوچ کار خشخاش گاو را تشخیص می دهد و از Arlo به عنوان فریب استفاده می کند. Arlo و Spot توجه چهار زنگوله زنگوله را به خود جلب می کنند و به بوچ و خانواده اش اجازه حمله می دهند. پس از رانده شدن خروشان از مراتع ، آرلو هنگامی که قله های کوهستانی آشنا سرزمین مادری خود را از دور می بیند و با اسپات ترک می کند تا به خانه برگردد به تیرانوسوروس در راناندن گاوها به جنوب می پیوندد. در طول راه ، آنها از راه دور با یک غار غار وحشی بزرگسال روبرو می شوند و اگرچه اسپات علاقه نشان می دهد ، آرلو او را منصرف می کند و آنها ادامه می دهند. با نزدیک شدن طوفان دیگر ، تاندرکلپ و pterodactyl ها برمی گردند و حمله می کنند و Spot را با خود می برند. آرلو در انگورها گرفتار می شود ، جایی که تصور می کند هنری او را به خانه هدایت می کند. در عوض آرلو تصمیم می گیرد تا اسپات را نجات دهد و باعث می شود که بینش پدرش قبل از اینکه از بین برود ، افتخار کند. آرلو pterodactyl ها را که نقطه رودخانه را در گوشه ای قرار داده اند پیدا می کند و به آنها حمله می کند. Arlo و Spot با هم Thunderclap و pterodactyls را در آب غوطه ور می کنند ، جایی که آنها بی اختیار در پایین دست جاروب می شوند. هنگامی که سیلاب دیگری رخ می دهد ، آرلو با جهش به داخل آب ، محل را نجات می دهد زیرا این دو به سمت یک آبشار سوار می شوند. آرلو در حالی که این دو سقوط می کنند از اسپات محافظت می کند و او را به ساحل می رساند. وقتی به خانه آرلو نزدیک می شوند ، این دو دوباره صدای غار غار ناشناخته را می شنوند و یک خانواده غاری به آنها نزدیک می شوند. با نارضایتی زیادی ، آرلو اسپات را هل می دهد تا به خانواده فرزندخواندگی خود بپیوندد و هر دو آنها با یک خداحافظی اشک آور روبرو می شوند. آرلو سرانجام به مادر و خواهر و برادرش می رسد و اثری از سیلوی مادر و پدرش می گذارد.

بیشتر کمتر