انیمیشن دارکوب زبل

انیمیشن دارکوب زبل
Woody Woodpecker

پدر تامی به همراه خانواده به جنگل می‌آید تا در ملک پدری خود خانه‌ای شیک و زیبا بسازد و آن را بفروشد تا پول خوبی بدست بیاورد. اما دارکوبی در جنگل هست که اجازه‌ی این کار را به آنها نمی‌دهد تا اینکه یک روز...

کارگردان: Alex Zamm
نویسنده: William Robertson , Alex Zamm
تهیه کننده: Mike Elliott
سال تولید: 2018
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

داستان کامل

در جنگل Pine Grove در واشنگتن ، Woody Woodpecker دو شکارچی متخلف تاکسیدرمی ، برادران Nate و Ottis Grimes را شناسایی کرده و در نهایت باعث آرامش یکدیگر می شود. وودی سپس نام خود را به یک درخت نوک می زند. در سیاتل ، لنس والترز ، وكیل املاك و مستغلات ، پس از آنكه ویدئویی از وی ادعا می شود كه حیوانات وحشی زیان آور نیست ، اخراج شد. او به دوست دخترش ونسا می گوید که قصد دارد خانه ای سرمایه گذاری در یک قطعه بزرگ از املاک واقع در نزدیکی مرز کانادا بسازد که پدربزرگش به او سپرده است. در همین حین ، لیندا ، همسر سابق لنس ، پسرشان تامی را با او و ونسا رها می کند ، زیرا او نیاز به ملاقات پدرش در بیمارستان در فیلادلفیا دارد.

در جنگل Pine Grove ، لنس ، تامی و ونسا با پارکبان به نام سامانتا بارتلت دیدار می کنند. در حالی که لانس و ونسا چمدان خود را باز می کنند ، تامی برای پیاده روی به جنگل می رود. در آنجا ، او بعد از اینکه وودی را به او ترکر کره بادام زمینی داد ، کشف می کند و با او دوست می شود. وودی هنگام ناهار به دیدار خانواده می رود و تقریباً تمام غذا را می خورد. لنس سعی می کند وودی را کنار بزند ، اما او به طور اتفاقی میز را خراب می کند و با جارو به صورت ونسا برخورد می کند. صبح روز بعد ، ساخت و ساز در خانه سرمایه گذاری آغاز می شود ، وودی تحریک شده باعث ایجاد هرج و مرج در محل می شود. بعداً ، در یک شهر مجاور ، تامی با نوازنده جوانی به نام جیل دوست می شود ، که وی را ترغیب می کند تا در جشنواره سالانه Firefly به گروه خود بپیوندد. سپس تامی توسط وودی از شر دو قلدر نجات می یابد.

با گذشت روزها ، لنس به دلیل تداخل مداوم وودی در پروژه خود ، بیشتر آشفته می شود و او در ایستگاه تکاور به ملاقات سامانتا می رود. وی فاش کرد که دارکوب گونه ای در معرض انقراض است که به عنوان دارکوب تاج تاج قرمز انباشته شناخته می شود ، که بومیان آمریکایی آن را خدای شیطنت و هرج و مرج می دیدند. لنس به کار خود ادامه می دهد ، اما وانسا او را ترک می کند پس از آنکه وودی RV آنها را با خود به عنوان یک شوخی منفجر کرد. سرانجام سامانتا به لانس توصیه می کند که با وودی کنار بیاید. لانس با دادن ترقه به او وادار به تسلیم شدن در برابر وودی می شود ، اما وودی موافقت می کند به شرطی که هر روز ترقه به او داده شود ، اجازه دهد او و کارگران به ساخت و ساز خود ادامه دهند. سرانجام ، خانه سرمایه گذاری علی رغم پرداخت بیش از حد و برنامه ریزی طولانی ، تکمیل می شود.

در جشنواره Firefly در شهر ، Lyle درامر تامی و جیل با سوi هاضمه پایین می آید ، وودی را وادار می کند که با استفاده از یک کیت طبل خانگی کار را به عهده بگیرد. این اجرا یک ضربه خوب است و لنس با شنیدن اینکه وودی از دوستانه تامی حمایت دوستانه انجام داده متعجب شده است. وودی با درک اینکه داشتن انسانهای دور و دور دوباره فکر بدی نیست ، به خانه سرمایه گذاری برمی گردد و نقاشی دیواری بالای شومینه را می تراشد. با این حال ، هنگامی که نام خود را کنده کاری می کند، به طور تصادفی پس از برخورد به سیم های در معرض ، خانه را می سوزاند. شرمنده از اشتباه خود ، دوباره به طرف درخت خود پرواز می کند. خشمگین از این ، لنس نیت و اوتیس را استخدام می کند تا وودی را شکار کند. برادران او را پیدا می کنند و او را از هوش می برند. با رفتن آنها ، تامی توبیخ پدرش را می گیرد و فرار می کند. وی سپس طرحی را برای نجات وودی ترتیب می دهد و با جیل و لایل به سمت کلبه Grimes می رود ، زیرا برادران سعی می کنند وودی را در حراج آنلاین بازار سیاه بفروشند.

لنس نقاشی دیواری ای را که وودی خلق کرده بود ، پیدا می کند. او با تغییر عقیده ، از سامانتا کمک می گیرد و آنها برای یافتن تامی و وودی تلاش می کنند. با این وجود همه اسیر برادران می شوند. در حالی که نیت یک داروی آرامبخش را می گیرد ، لنس قفس خود را به سمت وودی متمایل می کند تا بتواند او را آزاد کند. وودی پس از ضرب و شتم برادران ، آنها را هنگامی که قصد فرار به کانادا را داشتند تعقیب می کند. او یک سوراخ در وسط یک پل تراش می دهد ، و برادران به رودخانه پایین می افتند ، جایی که بعدا دستگیر می شوند. بعداً ، لنس از وودی عذرخواهی می کند که نمی داند آتش سوزی خانه یک حادثه بوده است و بنابراین یک خانه پرستاری را جایگزین درخت قطع شده وودی می کند. وودی هم هدیه را قبول می کند و هم گروه را خانواده جدید او می نامند ، البته این سخاوتمندانه است. همان شب ، هنگامی که لنس و تامی در چادر به خواب می روند ، وودی کلمات “Home Sweet Home” را در خانه نگهداری از حیوانات جدید حک می کند ، اما به طور تصادفی می تواند آن را به بالای چادر بریزد. به عنوان یک دنباله پاداش پس از اعتبار ، کارتون Woody Woodpecker Niagara Fools ارائه شده است.

بیشتر کمتر