انیمیشن خرس های مهربون؛ آرزو و تلاش

انیمیشن خرس های مهربون؛ آرزو و تلاش
The Care Bears Big Wish Movie

خرس مهربانی به اسم سربه هوا با ستاره ای که آرزوها را برآورده می کند، دوست می شود. سر به هوا آرزو می کند که آنها همیشه باهم دوست بمانند. او و ستاره اش که نامش را چشمک زن گذاشته، آرزوها و خواسته های دوستانش را برآورده می کنند...

کارگردان: Larry Jacobs , Ron Pitts
نویسنده: Jeffrey Alan Schechter
تهیه کننده: Cynthia Taylor
سال تولید: 2005
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

این فیلم زمانی شروع می شود که در بالای سقف رصدخانه در خانه پر از ابر آنها در Care-a lot ، خرس های مراقب داستان Wish Bear را می شنوند که چگونه او (به عنوان یک توله) دوست جدیدش ، یک ستاره آرزو به نام Twinkers را پیدا کرد. خرس های مراقب از این داستان متأثر شده اند ، اما وقتی او با استفاده از قدرت ذاتی توینکرز برای همه آنها پاپ کورن آرزو می کند ، کمی نگران هستند. Cheer Bear این نگرانی را ایجاد می کند که این ممکن است استفاده بی رویه از قدرت Twinkers باشد. با این حال Wish Bear به همه اطمینان می دهد که او یک فرد حرفه ای آموزش دیده است.

روز بعد ، Wish Bear از قدرت آرزو برای کمک به دوستانش استفاده می کند. او آرزو دارد که مقدار زیادی شیره رنگین کمان برای Share Bear و موشک Grumpy Bear “بزرگنمایی” کند ، اما آرزوها هنگامی که شیره پر شود و موشک از کنترل خارج شود نتیجه عکس می دهد.

جلسه ماهانه کمیته راهبری Care-a-lot (با ریاست Champ Bear) مشکلی در مراقبت از متر را نشان می دهد. دستگاهی که میزان مراقبت در مراقبت از بدن را اندازه گیری می کند ، به سمت ابر ابر باران حرکت کرده است. Wish Bear پیشنهاد می کند که از خواسته های خود استفاده کند ، اما رد می شود زیرا همه آنها مطابق هدف عمل نمی کنند. آنها آرزوهای خود را دوست ندارند (“آرزو می کنم”). ناامید ، تصمیم می گیرد برای خرس های دیگری که دوست دارند آرزو کنند به اندازه او آرزو کند. این باعث می شود سه خرس جدید به Care-a-lot وارد شوند: خرس خیلی بلند ، خرس من و خرس خراب.

در ابتدا همه از استقبال همسایگان جدید خوشحال هستند ، اما به زودی همه چیز از کنترل خارج می شود. خرس های جدید ناخواسته در همه چیز آشفتگی بزرگی ایجاد می کنند (به خصوص وقتی که عمارت عظیمی که آنها درخواست کرده اند باعث آلودگی شود). سپس ، پس از رویارویی با آنها در یک پیک نیک (“مقدار زیادی دریافت کنید”) ، Wish Bear به طور تصادفی آرزو می کند Twinkers برای خرس های جدید دور شود. آنها به زودی با یک موتور سیکلت پر سر و صدا برای Too Loud Bear ، یک شهربازی با تمرکز بر Me Bear ، و تهیه یک پای گلی برای خرس کثیف از قدرت ستاره سو استفاده می کنند. وقتی خرس های جدید سرانجام به مشکل خود پی بردند ، سعی می کنند با خواسته های بیشتری آن را برطرف کنند ، اما فایده ای نداشت – Care-a-lot به یک فضای سفید خالی تبدیل می شود (آرزو می کنم همه اینها از بین برود) ، خرس ها شروع به درخشش رنگ می کنند (آرزو می کند همه چیز به حال خود برگردد ، اما با رنگ بیشتری) ، خرس بدخلق سیاه و سفید می شود (آرزو می کند رنگ کمتری داشته باشد) ، و خرس مسی خود را به یک توله تبدیل می کند (آرزو می کند همه چیز مثل گذشته باشد) . هنگامی که آنها سعی می کنند Twinkers را به آرزوی خرس برگردانند ، در نهایت ستاره قدرت خود را از خستگی از دست می دهد (زیرا آنها بیش از حد او را تحت فشار قرار داده بودند). Wish Bear از موشک Grumpy Bear برای آوردن او به Big Wish ، یک ستاره مادربزرگ ، در آسمان استفاده می کند. آرزوی بزرگ قدرت او را بازیابی می کند ، اما نه قبل از اینکه آرزو خرس به او اطمینان دهد که او درس خود را آموخته است ، آرزو می کند که سرگرم کننده باشد ، اما بسیار سخت تر است که برای رسیدن به آرزوهای خود سخت کار کنید.

آرزو خرس به آنها می گوید آرزوها دیگر راه حل موثری نیستند و همه با هم همکاری می کنند تا خانه خود را دوباره زیبا کنند (“این تو و من را می گیرد”). در پایان ، Me Bear ، Messy Bear و Too Loud Bear ، که خطای راه خود را دیده اند ، عذرخواهی می کنند و از آنها می پرسند که آیا هنوز هم می توانند خیلی مراقبت کنند. بقیه خرس ها موافقت می کنند و تصمیم می گیرند که به یک سفر جاده ای بروند.

بیشتر کمتر