انیمیشن خانواده جتسون

انیمیشن خانواده جتسون
Jetsons: The Movie

جورج جتسون پدر یک خانواده خوشبخت است که در یک شرکت تولیدی کار می‌کند، او آماده عزیمت به سمت محل کار می‌شود و ناگهان به ترافیک سختی برخورد می‌کند و ناگهان فکری به ذهنش خطور می‌کند، آیا او می‌تواند به‌موقع به سرکارش برسد؟

کارگردان: William Hanna , Joseph Barbera
نویسنده: Dennis Marks
تهیه کننده: William Hanna , Joseph Barbera
سال تولید: 1989
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

در اواخر قرن 21 ، Spacely Sprockets and Spindles یک مستعمره جدید استخراج را روی یک سیارک افتتاح کرده است. پروژه پیشنهادی به منظور افزایش بهره وری با 1/10 هزینه ساخت اقلام روی زمین است. با این حال ، کارخانه همچنان توسط یک نفر یا چیز دیگری خرابکاری می شود. همانطور که Cosmo Spacely دوباره “سیارک Orbiting-Ore” را بررسی می کند ، او از مهندس کارخانه Rudy-2 (رونی شل) می فهمد که آخرین رئیس کارخانه Alexander Throttlebottom تمام شده است ، و به این ترتیب چهار معاون رئیس جمهور گیاه جدیدی که Spacely تاکنون از دست داده است.

اسپیسلی از ترس شرکت خود (و سود) جورج جتسون (جورج اوهنلون) را به عنوان جانشین Throttlebottom نامگذاری کرده و جورج و خانواده اش را به کارخانه می فرستد. در حالی که خانواده کاملاً از بیرون ریختن از سبک زندگی عادی خود ناراحت هستند (و برنامه هایی که آنها در این هفته پیش بینی کرده بودند) ، آنها آپارتمان هایی را در جامعه آپارتمان های مجاور به سیارک و مجتمع خرید مجاور آن راه اندازی کردند ، در حالی که این وقت خانواده را می گیرد تنظیم کردن

رودی -2 جورج را در اطراف گیاه نشان می دهد در حالی که آنها برای افتتاح مجدد بزرگ گیاه آماده می شوند. در همین حال ، جین (پنی سینگلتون) و روزی (ژان وندر پیل) با همسر رودی -2 لوسی -2 (پتی دویچ) دوست می شوند. جودی جتسون (تیفانی) با سختی سازگاری دارد و این واقعیت را قبول می کند که شانس خود را در ملاقات با ستاره راک Cosmic Cosmo (استیو مک کلینتاک) که یکی از دوستانش بعداً از آن استفاده می کند ، از دست داد اما پس از ملاقات با یک پسر نوجوان خیلی زود بهتر می شود به نام آپولو بلو (پل کراپل). الروی جتسون (پاتریک زیمرمن) با پسر رودی-2 تدی -2 (دانا هیل) ملاقات می کند که ابتدا با او اختلاف دارد اما در نهایت دوست می شود. جورج به زودی فهمید که آماده است کارخانه را دوباره راه اندازی کند و آقای اسپسیلی آماده است کارخانه را با گاز کامل کار کند و به زودی چرخ دنده یک میلیونی Spacely را خنثی کند. با این حال ، جشن های روز افتتاح جای خود را به وحشت می دهد زیرا کارخانه بار دیگر کارشکنی می کند. در طی چند روز آینده ، جورج و رودی -2 سعی می کنند همه چیز را برطرف کنند ، اما مشکلات تا جایی ادامه دارد که با خستگی از مشکلات و فکر اینکه جورج مسئولیت دارد ، آقای اسپیسلی دست به کار می شود تا شخصاً امور را بررسی کند. جورج که فکر می کند باید مسئولیت آن را به عهده بگیرد ، یک شب می ماند و امیدوار است که بتواند خرابکاران را به دام بیندازد ، اما فقط خوابش می برد و توسط موجودات مرموز سرگردان می شود. Elroy ، Teddy-2 و همسایه آنها Fergie Furbelow (روسی تیلور) دزدکی وارد گیاه می شوند و با اسکوییپ، عضو نژاد بیگانه های پشمالو معروف به گرانگس ملاقات می کنند.

اسکیپ به آنها می گوید که این کارخانه در واقع مشغول حفاری در جامعه مردم او است که در داخل سیارک مستقر است. به زودی جین ، جودی ، آپولو ، رودی -2 و آسترو حاضر می شوند و متوجه می شوند که چه اتفاقی می افتد. جورج در مستعمره Grungees گره خورده پیدا شده است ، و اگرچه او خیلی زود متوجه می شود که کارخانه چه کاری انجام می دهد ، Spacely این کار را نمی کند. با دیدن کارخانه اش در حالت سکون ، او آنرا راه اندازی می کند (علی رغم اینکه شب است و پس از قطع اتصال رودی -2 ، که سعی می کند جلوی او را بگیرد) ، تقریباً الروی و اسکایپ را زنده زیر آوار به خاک سپرد و همه افراد در سیارک را وادار کرد که از بالا استفاده کنید ، جایی که جورج موفق می شود کارخانه را تعطیل کند و به رئیس خود نشان دهد دقیقاً چه کاری انجام می دهد. پس از برخی صحبت ها ، هنگامی که جورج سرانجام در مقابل رئیس خود ایستاد و به او گفت که همه چیزهایی که برای او مهم است پول است ، آنها به توافق می رسند: گرانج ها کارخانه را اداره می کنند و از طریق بازیافت قدیمی زنجیرهای Spacely جدید ایجاد می کنند (بنابراین جلوی بیشتر تخریب خانه های Grungees در داخل سیارک).

Spacely Sprockets سرانجام به چرخ دنده میلیونی می رسد و وقتی جورج از معاون بودن می پرسد ، Spacely پاسخ تلافی می دهد و می گوید: “او خوش شانس است که کار قدیمی خود را پس خواهد گرفت”. فقط در صورت فشار توسط دیگران او با اکراه وی را به سمت معاون رئیس جمهور ارتقا می دهد (بدون افزایش حقوق). با این حال ، جورج می داند که اکنون گرانجز گیاه را اداره می کند ، دیگر به عنوان رئیس سیارک نیازی نیست. جتسون ها با قلب های سنگین ، دوستان جدید خود را خداحافظی کردند ، از جمله فرگی ، که سعی داشت ماشین سواری جتسون ها را دور بیندازد. آنها سپس به خانه خود به زمین برمی گردند. وقتی خانواده از روی کارخانه رد می شوند ، گرانجی ها خودشان را تنظیم می کنند تا کلمات “THANKS GEORGE” را تشکیل دهند ، به عنوان یک خداحافظی دوستانه از او برای نجات خانه خود.

بیشتر کمتر