انیمیشن تینکربل و راز بال ها

انیمیشن تینکربل و راز بال ها
Tinker Bell and the secret of the wings

تینکربل مشغول به کار بود که سرزمین ممنوعه را میبیند و به سوی آن حرکت میکند و یک پری برفی به نام پری وینکل را در آنجا ملاقات می کند تینکربل با کمک یک پیر مرد می فهمد که پری وینکل خواهر دوقلویش است و موقعی که به دنیا آمدند تا به سرزمین پریان بروند از هم جدا شدند تینکربل به سرزمین پیکسی هالو برمیگردد و به همه دوستان خود خبر میدهد و یک ماشین می سازد تا پری وینکل بتواند به پیکسی هالو بیاید...

کارگردان: Peggy Holmes
نویسنده: Bobs Gannaway , Peggy Holmes , Ryan Rowe , Tom Rogers
تهیه کننده: Makul Wigert
سال تولید: 2012
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

در حالی که جن ها مقدمات زمستان پیش رو را آماده می کنند ، تینکر بل به دوستش فاون کمک می کند تا حیوانات را به جنگل های وینتر بردارد تا آنها را برای خواب زمستانی آماده کند. فاون به تینک هشدار می دهد که عبور جن از فصل های گرم از مرز به جنگل ممنوع است زیرا سرما می تواند به بال های آن آسیب برساند ، قانونی که ظاهرا توسط لرد میلوری وضع شده است. تینک از روی کنجکاوی هشدارهای فاون را نادیده می گیرد ، از روی هم عبور می کند و بالهایش شروع به برق زدن می کنند. قبل از اینکه او تحقیق بیشتری کند ، فاون او را عقب می کشد. تینکربل در مورد بالهای درخشان تحقیق می کند اما صفحه را ناقص می داند. پری دیگری به او می گوید نویسنده کتاب ، نگهبان ، در جنگل های زمستان زندگی می کند.

تینکربل با بالهای خود در کت ، در محموله ای از سبد دانه های برف پنهان می شود. او توسط جغد تازه واردی که در زمستان وودز سقوط می کند ، سوار می شود و کتاب از کیف او می افتد. این کتاب توسط لرد میلوری پیدا شده است ، که آن را به نگهبان تحویل داده است. تینکربل مخفیانه به کتابخانه پی می برد و Keeper، Dewey را پیدا می کند. پری زمستانی دیگر به اتاق هجوم می آورد و تینک متوجه بال هایش می شود که مثل بالهایش درخشان است. تینکربل و پری دیگر ، Periwinkle ، متوجه یکدیگر می شوند و مشخص می شود که آنها از یک خنده به دنیا آمده اند و آنها را خواهر می کنند.

این دو روز را با هم می گذرانند ، و پری تینکربل را در حوالی Winter Woods نشان می دهد و او را به دوستانش ، Glissbubly Gliss و Spike کنایه آمیز معرفی می کند. در خانه پری ، تینکربل آتشی ایجاد می کند که در نهایت باعث ذوب شدن کف و خرد شدن زیر آنها می شود. تینکربل که بالهایش را درون کت خود جمع کرده ، قادر به پرواز نیست و تقریباً می افتد اما توسط دیویی نجات می یابد. او توصیه می کند که کنار هم بودن آنها بیش از حد خطرناک است و خواهران وانمود می کنند در مرز خداحافظی می کنند اما قول دیدار دوباره می دهند.

روز بعد ، تینکر بل با یک دستگاه برف ساز با یخ به مرز می رسد. با خنک نگه داشتن ماشین ، پری عبور می کند و تینکربل او را به دوستانش معرفی می کند و طرف گرم Pixie Hollow را به او نشان می دهد. بعد از مدتی ، یخ دستگاه تمام می شود و بال های پری شروع به پژمردن می کنند. تینک و دوستانش او را به مرز می رسانند و در آنجا با لرد میلوری ملاقات می کنند ، که پری را به جنگل می برد. ملکه کلاریون می رسد و توضیح می دهد که او کسی بود که قانون را وضع کرد. Tinker Bell و Periwinkle با اشک برای همیشه خداحافظی می کنند. لرد میلوری برف ساز را به نهر زیر پل می زند ، جایی که توسط برخی از صخره ها گرفتار می شود.

ملکه کلاریون و لرد میلوری به ترتیب از تینکربل و Periwinkle داستان دو پری را که عاشق یکدیگر شده اند ، یکی از فصل های گرم و دیگری از جنگل های زمستان ، گفتند. با بزرگ شدن عاشقانه هایشان ، یکی از آنها از مرز عبور کرد و در نتیجه بال آنها شکست. خسارتی که هیچ درمانی برای آن شناخته نشده بود. پس از این ، ملکه کلاریون جدایی پری های گرم را از پری های زمستانی اعلام کرد تا از بروز هرگونه حادثه ای مانند این ماجرا جلوگیری کند.

تینکربل و Queen با دریافت اخباری از وضعیت اضطراری ، دوباره به مرز پرواز می کنند و متوجه می شوند که سازنده برف در حال جمع آوری یخ از رودخانه ، تولید برف به طور مداوم و ایجاد کولاک عظیم است. تینک و دوستانش موفق می شوند سازنده برف را آزاد کنند اما یخ زدگی که Pixie Hollow را در بر می گیرد شروع به گسترش می کند و در نهایت به درخت Pixie Dust می رسد. تینکربل در تلاش است تا به این فکر کند که چه کاری باید انجام دهد ، متوجه شد که یک گل گل مینا که پری در یخبندان آن را پوشانده بود هنوز زنده است و به سمت جنگل های زمستان پرواز می کند. وقتی به پری و دوستانش نزدیک می شود ، بال های تینکربل یخ می زند و زمین می خورد. دوستان پری توضیح می دهند که یخ زدگی هوای گرم را مانند پتو در داخل نگه می دارد و آنها به درخت غبار پیکسی برمی گردند تا آن را در یخبندان بپوشانند. گرچه فقط برای سه جن یک کار غیرممکن به نظر می رسد ، لرد میلوری به زودی به آنها ملحق می شود که نیروهای کمکی می آورد و همه جن های زمستانی برای سرما زدگی هرچه بیشتر فصول گرم سال کار می کنند. با نزدیک شدن به یخبندان ، لرد میلوری به پری های گرم هشدار می دهد که از پوشش محافظت کنند ، از جمله ملکه ای که شنل خود را به او می دهد و نشان می دهد یکی از بال هایش شکسته است.

بعد از مدتی سرانجام یخ فروکش می کند. درخت گرد و غبار Pixie بی خطر است و همه جن ها جشن می گیرند. با این حال ، تینک فاش می کند که وقتی زودتر به جنگل پرواز کرد بالش شکسته است. همانطور که خواهران خداحافظی می کنند ، بالهای تینکربل و Peri لمس می شوند و در یک چشمک زدن ، بال تینکربل بهبود می یابد. ملکه کلاریون و لرد میلوری بوسه مشترکی دارند و خود را به عنوان دو عاشق داستان نشان می دهند. مدتی بعد ، پری های گرم اکنون می توانند با خنک شدن بال های خود از مرز عبور کنند و دو خواهر دیگر مجبور به جدا شدن از هم نیستند.

بیشتر کمتر