انیمیشن تکاوران کهکشان

انیمیشن تکاوران کهکشان
Ratchet & Clank

داستان از جایی شروع می شود که رئیس درک قصد دارد سیاره ها را یکی پس از دیگری با تکنولوژی مرگبارش نابود کند، به تکاوران کهکشان دستور می رسد که جلوی او را بگیرند...

کارگردان: Kevin Munroe
نویسنده: T.J. Fixman , Kevin Munroe , Gerry Swallow
تهیه کننده: Kylie Ellis , Brad Foxhoven , Kim Dent Wilder , David Wohl
سال تولید: 2016
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

داستان کامل

در کهکشان سولانا ، رئیس Drek و همکارش بلارگ در حال از بین بردن چندین سیاره هستند تا نشانه های معروف خود را برای ساخت یک دنیای جدید جایگزین ، Quartu جدید استخراج کنند. سیاره خانگی فعلی آنها Quartu فراتر از مسکن سطح آلوده شده است. تخریب سیاره باعث می شود تا نیروهای حافظ صلح ، کهکشانی رنجرز ، جلوی بلارگ را بگیرند. در کارخانه ای که ربات های جنگی Drek را در دنیای جهانی Quartu در بلارژ تولید می کند ، یک ربات هوشمند معیوب به دلیل خاموشی تولید می شود و برای اطلاع از نقشه Drek به رنجرزها به سمت کروان پرواز می کند. در طول پرواز ، او با یک مکانیک سفینه فضایی جوان به نام Ratchet در سیاره ولدین روبرو می شود. راچت عیب Clank را نامگذاری می کند و هر دو به سمت کروان پرواز می کنند و در آنجا رنجرز را از ارتش جنگنده های جنگی درک نجات می دهند. اقدامات آنها محبوبیت Ratchet و Clank را به دست می آورد ، که کاپیتان Rangers Qwark را تحت فشار قرار می دهد تا آنها را Rangers افتخاری معرفی کند.

کوارک ، که به تحسین راتچ و کلانک حسادت می ورزد ، برای تقویت تصویر خود توسط درک پیشنهاد می شود ، که کاپیتان رنجرز آن را می پذیرد تا زمانی که درک هرگز به رنجرز آسیب نرساند. درك باعث شده تا هنگام حمله به ناوشكن سیاره مجهز به لیزر ، Deplanetizer ، سلاح های رنجرز را غیرفعال كند. ستوان درک ، ویکتور وون یون ، به گل سرسبد تکاوران حمله کرده و به کلانک حمله می کند ، وی با زنگ زدگی با استفاده از سلاحی تولید کننده طوفان باران ، وی را مقهور خود می کند. پس از جدا شدن درك از Novalis ، دانشمند ارشد Drek ، پزشك Nefarious ، از هيچ جا ظاهر شده و او را در غلاف فرار به New Quartu بدرقه مي كند. او کنترل دپلانتیزر را در دست گرفت و قصد داشت تا انتقام بدرفتاری کوارک را هنگامی که دانشمند تکاور بود ، به کهکشان خاتمه دهد. برنامه او این است که سیاره Ubbris را نابود کند ، هسته ای که بسیار ناپایدار است و در صورت نابودی تمام سیارات دیگر را نابود می کند.

تکاوران دوباره به Deplanetizer حمله می کنند ، اما Qwark رهگیری می کند و با Ratchet و Clank نبرد می کند. راچت خواهان توقف Qwark است و باعث می شود Qwark متوجه شود از او استفاده شده است و این سه نفر با Nefarious روبرو می شوند. شیطان لیزر را شلیک می کند ، اما رنجرز آن را از سمت Umbris و به سمت New Quartu به بیرون هدایت می کند و درک را نیز می کشد. Nefarious تلاش می کند Qwark را متلاشی کند ، اما کوتاه مدت توسط Ratchet متوقف می شود ، و باعث می شود Nefarious خود در هنگام سقوط در محفظه لیزر Deplanetizer متلاشی شود. Ratchet ، Clank و Qwark موفق می شوند از طریق یک teleporter فرار کنند زیرا Deplanitizer به سمت Umbris می افتد. با خنثی کردن شیطان صفت ، تکاوران به کروان بازمی گردند و کوارک به Private تبدیل می شود. Ratchet و Clank در Veldin با Ratchet دوباره وصل می شوند و قول می دهند که در صورت نیاز دوباره به Rangers بپیوندند. در صحنه ای با اعتبار متوسط ​​، Nefarious زنده و سرحال است و قسم می خورد که از راچت و Clank انتقام شکست دادن او را بگیرد.

بیشتر کمتر