انیمیشن توستر کوچولوی شجاع برای نجات

انیمیشن توستر کوچولوی شجاع برای نجات
The Brave Little Toaster to the Rescue

توستر شجاع و دوستانش وچند حیوان در دامپزشکی راب زندگی میکنند.تااینکه نقشه ی یک سرقت که قرار است دردامپزشکی اتفاق بیفتد به گوش آنها میرسد.اما نقشه ی توستر ودوستانش برای کمک به راب و جلوگیری از سرقت چیست؟آیا موفق میشوند؟

کارگردان: Robert C. Ramirez , Greg Sullivan , Pierre DeCelles
نویسنده: Thomas M. Disch , Jerry Rees , Willard Carroll , Joe Ranft
تهیه کننده: Donald Kushner , Thomas L. Wilhite , Kurt Albrecht , Willard Carroll , Peter Locke
سال تولید: 1997
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

داستان کامل

راب مک گوارتي ، صاحب وسايلي که از او با عنوان “استاد” ياد مي شود ، در آخرين روزهاي دانشکده خود به سر مي برد و همزمان در کلينيک دامپزشکي کار مي کند. یک شب ، هنگام اتمام پایان نامه ، کامپیوتر او به دلیل ویروس رایانه خراب می شود. این لوازم همراه با موش صحرایی به نام راتسو (Ratso) با یافتن و برگرداندن اثرات ویروس رایانه ای وی ، در نتیجه بازیابی پایان نامه کارشناسی ارشد به Rob کمک می کنند. در همین حال ، مک ، دستیار آزمایشگاه راب ، قصد فروش حیوانات آسیب دیده راب را داشت که بعنوان بخشی از دوره خود به آزمایشگاه سانتا کلاریتا ، “آزمایشگاه های تارتاروس” ، می پرداخت. این دستگاه ها یک نمونه رادیویی قدیمی متروک TLW-728 را به نام “ویتگنشتاین” کشف می کنند که به تنهایی در زیرزمین خراب است. به دلیل آلوده شدن به ویروس رایانه ، ابر رایانه نشان می دهد که او در یک لوله خلا rare نادر ، WFC-11-12-55 زندگی می کند. این لوازم یاد می گیرند ، مگر اینکه به سرعت جایگزینی پیدا کنند ، لوله ویتگنشتاین می وزد و منجر به مرگ او می شود.

در تلاش برای احیای ویتگنشتاین به وضعیت برتر خود ، رادیو و راتسو برای یافتن لوله WFC-11-12-55 به ساختمان انبار کالج می روند. با این حال ، هنگامی که آنها با لوله برمی گردند ، رادیو و راتسو در حین مشاجره به طور تصادفی لوله را می شکنند. ویتگنشتاین تمام تلاش خود را برای زنده ماندن انجام می دهد ، اما ویروس باعث می شود که لوله باقیمانده خود را منفجر کند و بمیرد. رادیو که به خاطر محکوم کردن حیوانات به فنا در آزمایشگاه های تارتاروس سرزنش شده است ، رادیو لوله خود را رها می کند و خود را فدا می کند. این وسایل جای لوله را می گیرند و ویتگنشتاین با قدرت تقویت شده خود از خواب بیدار می شود و تمام لوله های دیگر خود را بازسازی می کند و ویروس های درون او را نابود می کند. وسایل و ویتگنشتاین راب ، دوست دخترش کریس و سگهای نگهبان را از نقشه ماک آگاه می کنند. این وسایل نقلیه یک وسیله نقلیه موقت ایجاد می کنند و کامیون مک را دنبال می کنند که راب و کریس آنها را دنبال می کنند. آنها موفق می شوند پلیس را جلوی کامیون فریب دهند و او را دستگیر کنند. راب و کریس پس از کشف وسایل موجود در کامیون ، تصور می کنند که مک قصد داشت وسایل راب را نیز بفروشد ، اما راب تعجب می کند رادیو کجاست. بعداً ، آنها ویتگنشتاین و رادیو را در زیرزمین کشف کردند. بعداً کریس لوله رادیو را با لوله جدیدی که در Nome پیدا کرد جایگزین می کند و او را دوباره زنده می کند. ویتگنشتاین پایان نامه راب را بازیابی می کند و بعداً به یک موزه فروخته می شود تا با فن آوری مدرن به روز شود. در پایان ، همه حیوانات توسط صاحبان جدید به تصویب می رسند به جز راتسو ، که راب و کریس تصمیم به نگهداری به عنوان حیوان خانگی خود می گیرند. راب از کریس خواستگاری می کند و او قبول می کند. آنها با امید به شروع زندگی جدید و شاد ، کالج را با لوازم و Ratso ترک می کنند.

بیشتر کمتر