انیمیشن توئیتی و سفر به دور دنیا در 80 روز

انیمیشن توئیتی و سفر به دور دنیا در 80 روز
Tweety’s High-Flying Adventure

امید و انگیزه و پشتکار هر کاری را ممکن میکند

کارگردان: Karl Toerge , Charles Visser
نویسنده: Tom Minton , Tim Cahill
تهیه کننده: Tom Minton , James T. Walker
سال تولید: 2000
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

در 2 اکتبر ، هنگامی که سرهنگ ریم فایر ، در کلوپ Looney در لندن ، در مورد اعتقادات خود مبنی بر اینکه گربه ها باهوش ترین حیوانات موسیقی هستند (بعد از اینکه برنامه های زیادی توسط Cool Cat خنثی شد) اعلام کرد ، مادربزرگ امیدوار است که برای بچه های اطرافش پول جمع کند پارک ، شرط بندی می کند که تویتی او می تواند در مدت 80 روز به دور دنیا پرواز کند ، و در این روش جای پا 80 گربه را جمع آوری کند. سیلوستر که هنوز امیدوار است تویی را میان وعده شخصی خود قرار دهد ، از تصور اینکه گربه دیگری ابتدا پرنده کوچک را ترجیح می دهد و قول می دهد که تویوی را در سراسر جهان دنبال کند و قناری را خودش بگیرد خشمگین است. بدون اطلاع از هر یک ، یک دزد نیز حضور دارد.

تویتی مسیر خود را به پاریس می رساند ، اما با باد شدید به سمت کوه های آلپ سوئیس می رود ، جایی که گیر می افتد ، همانند دافی داک ، اما باگ بانی هر دو را نجات می دهد. او دوباره به پاریس برمی گردد ، این بار با موفقیت پیش می رود و از پنه لوپه پوسیكات سبقت می گیرد ، جایی كه باعث می شود پپه لو پیو ، سیلوستر را با یك پوست زن اشتباه بگیرد. تویتی به ونیز ادامه می دهد اما پس از خوردن بیش از حد دانه پرنده دچار اضافه وزن می شود. با یک قایق طولانی او با گربه های زیادی روبرو می شود اما بر آنها چیره می شود و به حالت عادی برمی گردد. هنگام تلاش برای خوابیدن در مصر ، توسط سیلوستر و چند گربه دیگر به مقبره ای تعقیب می شود ، اما فرار می کند. سیلوستر خود را به عنوان یک زن رقصنده در یک سبد مبدل کرده و در حالی که توییتی را گرفتار است آن را بیرون می آورد اما وقتی هیروگلیف می بیند ، سیلوستر فکر می کند فقط تصاویر را می بیند. ارتش گربه مومیایی سیلوستر را ضرب و شتم می کند زیرا توییتی برای فرار از سر می گیرد. در جنگل آفریقا ، او با کمک پرنده مینا از پیت پوما و یک شیر بزرگتر است.

وی در هیمالیای چین پس از نجات وی از یک فداکاری با استفاده از هوگو آدم برفی نفرت انگیز ، با یک قناری دیگر معروف به Aoogah (نامی که از توانایی تقلید از یک شاخ برمی آید) دوست می شود. بادهای بیشتری به مکزیک ، برزیل ، آرژانتین و ژاپن منتقل می شوند و سرانجام خود را به یک قایق به ایالات متحده می رسانند. با این حال ، سیلوستر از عهده آنها برمی آید ، اما هوبی و برتی باعث می شوند که او به داخل آب سر بخورد. Tweety و Aoogah قادر به نجات او هستند ، اما در نهایت در ساحلی در استرالیا قرار دارند. سیلوستر با تاز ملاقات می کند و آنها دو قناری را تعقیب می کنند و به یک موتورسیکلت متوسل می شوند ، اما در نهایت اقیانوس با تاز که تابلوی Wile E. Coyote را در دست دارد ، در اقیانوس قرار می گیرند.

Tweety و Aoogah با یک موج سوار به سانفرانسیسکو می روند. سیلوستر برای تعقیب آنها یک تراموا را می رباید اما در نهایت به آلکاتراز می رسد تا خشم یوسمیتی سام که به عنوان راننده تراموا ظاهر می شود. این دو قناری با قطار به لاس وگاس ، جایی که از گربه های بیشتر فرار می کنند ، آن را با خیال راحت انجام می دهند. پس از آن ، آنها از شهرهای بیشتری در سراسر ایالات متحده عبور می کنند ، و در شهر نیویورک به پایان می رسند. در آنجا ، آنها سیلوستر را فریب می دهند تا به تنهایی سوار کنکورد شود. این دو قناری درگیر یک توفان آتلانتیک شده و مدت کوتاهی در جزیره ای شسته می شوند ، اما از گربه های بیشتری سبقت می گیرند و از طریق طوفان فرار می کنند.

در یک میخانه در حومه انگلیس ، آنها دزد را کشف می کنند و موفق می شوند از او بزرگتر شوند. سیلوستر تلاش می کند تا تویی را با گذراندن مجوز پرواز برای گذرنامه سرقتی ، قاب کند. او تقریباً موفق می شود ، اما گذرنامه واقعی در دست اوست ، بنابراین به جای کادر بندی توییتی و خودش ، خود را دستگیر می کند. Tweety و Aoogah معتقدند که آنها یک روز تأخیر دارند ، تا زمانی که متوجه شوند 21 دسامبر است زیرا آنها از مرز تاریخ بین المللی عبور کرده اند. آنها قادر به بازگشت به لندن هستند و تنها دريافتند كه موفق به بدست آوردن تنها 79 پاكت پا شده اند. تویتی سپس متوجه شد که وی سیلوستر را فراموش کرده است ، بنابراین به داخل کامیون زندان پرواز می کند و او را می برد و می تواند اثر انگشت خود را بدست آورد و در نتیجه پارک را نجات می دهد. توییتی با خوشحالی توسط ملکه شوالیه می شود و سیلوستر به زندان می رود.

بیشتر کمتر