انیمیشن تروبل

انیمیشن تروبل
Trouble

خانه‌ای اشرافی و ترابل سگی که در کمال ثروت و راحتی زندگی می‌کند اما روزی این زندگی یکنواخت به پایان می‌رسد زیرا ...

کارگردان: Kevin Johnson
نویسنده: Rob Muir , John Paul Murphy , Harland Williams
تهیه کننده: John H. Williams , Danielle Sterling
سال تولید: 2019
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

داستان کامل

Trouble سگی نازپرورده است که زندگی خوبی را در یک عمارت با صاحب ثروتمند مسن خود ، خانم سارا وندروهوزی تحت مراقبت ساقی وفادار خود ، جیمز و مربی معروف حیوانات ، سزار میلان زندگی می کند. یک روز صاحبش به دلایل طبیعی می میرد و در عمارت تنها می ماند و از مرگ او بی خبر است. سپس ، کلر و نوربرت ، خواهرزاده و برادرزاده حریص خانم وندروهوزی برای مطالبه ارث خود وارد می شوند. با این حال ، در حالی که از شر برخی از وسایل او خلاص می شوید و قصد فروش برخی از اجناس بی ارزش را دارید ، آنها به طور تصادفی و ندانسته از شر دردسر نیز خلاص می شوند ، که نسبت به آنها بلافاصله بی علاقگی و بی علاقگی نشان می دهند. با این وجود ، کلر و نوربرت برای به ارث بردن درست ثروت عمه خود ، ابتدا باید مایل و قادر به پیوند و مراقبت از Trouble در مدت سه روز باشند تا زمانی که بتوانند قراردادی را که وکیل عمه شان ، آقای مک باین امضا کرده است ، امضا کنند. به اکراه آنها آنها که متوجه می شوند مشکل از دست رفته است ، آنها تورمان سانچز ، یک ردیاب متخصص حیوانات را استخدام می کنند تا قبل از موعد مقرر او را به موقع پیدا کند.

Trouble پس از اینکه از کامیون که وسایل صاحبش را با خود حمل می کرد خارج شد و پس از اطلاع از حقیقت در مورد او ، به طور تصادفی گروهی از ذخیره آجیل سنجاب ها را در درخت خود به هم ریخت. به عنوان بازپرداخت ، سنجابها یقه او را می دزدند و فرار می کنند ، و Trouble را مانند یک ولگرد گم و تنها می گذارد. در این شهر ، Trouble با یک سگ ولگرد به نام Rousey ملاقات می کند که سعی دارد یک وعده غذایی را از یک کامیون گوشت تهیه کند ، که منجر به تعقیب و گریز از طریق یک رستوران متعلق به سرآشپز مشهور ، Ludo Lefebvre و یک دختر پیتزا خواننده wannabe به نام Zoe Bell یکی از آنها را از دست می دهد پیتزاهای او در هنگام زایمان. پس از برخورد دیگر با سنجاب ها و گذراندن شب با Rousey در فضای باز ، Trouble وارد یک پارک سگ می شود که در آن با سگهای خانگی ملاقات می کند: Norm ، Gizmo ، Bella و Tippy که با بازی در ترافیک تا حدودی به او کمک می کنند تا خانه پیدا کند ، توسط زوئی برداشت و به آپارتمانش منتقل شد. اگرچه فقط موقت است تا زمانی که او می تواند محل تعلق او را پیدا کند در حالی که صاحبخانه خود را از کشف این موضوع اجتناب می کند ، Zoe و Trouble شروع به پیوند می کنند زیرا Zoe آهنگ خود را برای یک مسابقه آواز می نویسد و یقه جدیدی برای Trouble می کند.

روز بعد ، در پارک سگ ها ، با وجود اولین برداشت های سنگین ، نورم و سایر سگها وقتی می فهمند که سنجاب ها یقه قدیمی او را در حالی که دوباره با او روبرو می شوند ، با کمال میل به دردسر کمک می کنند. در طول مبارزه ، تورمن ، بالاخره پیدا کردن Trouble ، به طور تصادفی رهبر سنجاب ها را که به او پیشنهاد می دهد با او معامله کند ، ربود. یک انبوه آجیل در ازای کمک به آنها برای بازیابی مشکل برای او. پس از اینکه زوئی لحظه ای دردسر را در آپارتمان خود ترک کرد ، سنجاب ها سعی می کنند تا او را از آپارتمان بیرون برانند در حالی که باعث ایجاد آشفتگی بزرگی می شود ، که منجر به اخراج زوئی توسط صاحبخانه او هنگام بازگشت می شود و مشکل را به پوند سگ می فرستد جایی که او دوباره با روسای ملاقات می کند و با سگهای دیگر دوست می شود: اسنوپ ، اوتیس و کارامل. Trouble از Rousey می فهمد كه او روزگاری شباهت زیادی به خودش داشت تا اینكه یك روز پس از نجات بچه صاحبانش از برخورد رانندگی ، اشتباه كرد كه به او آسیب رسانده و بعداً به پوند ریخته شد ، كه بی اعتمادی او به انسان را توضیح می دهد.

در روز ضرب الاجل ، به جای ورود به مسابقه ، Zoe تصمیم می گیرد به پوند برود و Trouble را بازیابی کند اما تورمن قبلاً او را به این مرحله کتک زده است ، بنابراین ، او سوار می شود و به دنبال او در سراسر شهر می رود. روسی با درک اینکه زوئی واقعاً چقدر Trouble را دوست دارد و به او اهمیت می دهد ، تصمیم می گیرد تا به دیگران کمک کند تا فرار کنند و به زوئی کمک می کند تا با استفاده از یقه جدیدش که برای ردیابی او و با کمک سگهای خانگی پیدا کرده است. پس از بازگشت تورمن در کلبه و مشکلات کلیر و نوربرت ، وی هنگامی که دوقلوها طبق قول خود از پرداخت او صرف نظر می کنند ، با کمک سنجاب ها مخفیانه قول می دهد که تلافی کند.

کلر و نوربرت در آستانه ادعای ارث خود هستند زیرا آقای مک باین را به دروغ راهنمایی کردند که آنها واقعاً با Trouble پیوند خورده اند تا اینکه ناگهان زوئی می آید و آنچه را واقعاً اتفاق افتاده فاش می کند. سپس ، تورمن وارد می شود و پول خود را طلب می کند زیرا اوضاع را بیشتر برای آقای مکبین نشان می دهد. آقای مکبین با آموختن حقیقت ، ارث دوقلوها را انکار می کند. تورمان که هنوز پول خود را می خواست ، سنجاب ها را احضار می کند تا Trouble را برای باج نگه دارند تا اینکه اسنوپ ، اوتیس و کارامل ، پس از روزی ، وارد شوند و جنگ درگرفته شود. وقتی Trouble توسط رهبر سنجاب در معرض تهدید یک هوادار قرار گرفت ، Rousey به موقع برای نجات او می رسد و قبل از خروج سنجاب ها یقه قدیمی Trouble را پس می گیرد. سپس توسط آقای Macbain به Trouble اجازه داده می شود كه تصمیم بگیرد كه مالك او كیست و با خوشحالی Zoe را انتخاب می كند ، كه به او اجازه می دهد پس از امضای قرارداد ، Trouble ، عمارت ، دارایی ها و ثروت را به ارث ببرد. باعث انزجار دوقلوها از رفتن آنها و تورمان می شود. روسي نيز توسط جيمز پذيرفته شده است. برای خوشحالی او
Zoe از این پول برای تمدید پارک سگها که به پارک سگ Vanderwhoozie اختصاص یافته و به خانم Vanderwhoozie و Trouble اختصاص داده شده استفاده می کند و زندگی رویای خود را به عنوان یک خواننده آغاز می کند ، که توجه خواننده و ترانه سرا معروف ، جیسون مازاز را به خود جلب می کند. پس ، اسنوپ ، احتمالاً بوده است

بیشتر کمتر