انیمیشن تایتان های نوجوان علیه تایتان های جوان

انیمیشن تایتان های نوجوان علیه تایتان های جوان
Teen Titans Go! Vs. Teen Titans

با اتحاد می‌توان دشمن نیرومند را شکست داد.

کارگردان: Jeff Mednikow
نویسنده: Marly Halpern-Graser , Jeremy Adams
تهیه کننده: Jeff Mednikow
سال تولید: 2019
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

این فیلم با فیلم Teen Titans Go آغاز می شود! تیمی که با جنتلمن شبح تلاش می کند تا یک بانک را سرقت کند ، می جنگد. او موفق می شود رابین و سپس استار فایر را در اختیار بگیرد ، اما هنگام تلاش برای همان ترفند در ریون ، او ناخواسته سنگ قیمتی چاکرای قرمز او را می شکافد ، که قدرت تاریک شیطان درونی او را بیدار می کند و منجر به شکست او می شود. تریگون فاش می کند که نیمه شیطانی ریون آرام آرام او را تسخیر می کند و پیشنهاد می کند که آن را برباید ، اما او حاضر نمی شود آن را به او بدهد.

ناگهان تایتان ها توسط استاد بازی ربوده می شوند ، موجودی که با Worlogog خود به جستجوی چند نسخه در یافتن بهترین نسخه های قهرمانان خاص می پردازد. او تیتان های 2013 را در برابر تیتان های اصلی انیمیشن سال 2003 قرار می دهد که پس از تهدید Master of Games برای نابودی کره زمین ، آنها موافقت می کنند که بجنگند. 2003 رابین و سایبورگ موفق شدند همه تیتان های 2013 را به استثنای ریون بیرون بیاورند. او مجبور می شود تا قدرت شیطانی خود را در برابر Raven 2003 از بین ببرد ، که وقتی متوجه می شود استاد بازی در حال انفجار انرژی شیطانی خود است ، او را از آن خارج می کند. استاد بازی ها سپس خود را Trigon 2013 نشان می دهد ، که از انرژی ریون برای زنده کردن نسبی Trigon 2003 استفاده می کند. این دو مثلث ریون ها را می ربایند و به سمت زمین 2003 فرار می کنند تا جذب قدرت شیطانی تاریک 2013 ریون را به پایان برسانند تا بتوانند مالتی ورس را فتح کنند.

دو تیم تیتان موافقت می کنند که با یکدیگر همکاری کنند تا Trigons را متوقف کرده و Ravens خود را نجات دهند. 2003 رابین استنباط می کند که Trigons برای سفر بین ابعاد از یک Worlogog از زمین خود استفاده می کند ، بنابراین آنها به یک Worlogog از بعد 2013 نیاز دارند ، که تیتان های 2013 متوجه می شوند متعلق به بابانوئل است. دو تیم با سانتا و خانم کلاوس می جنگند و با استفاده از دستگاه فرار می کنند تا ابعاد خود را طی کنند و سرانجام پس از 2003 Trigon به طور کامل قدرت شیطانی 2013 ریون را به زمین 2003 می رساند. از توهین های همتای خود خسته شده ، تریگون 2013 Trigon را مصرف می کند و به موجودی جدید و بسیار قدرتمند به نام Hexagon تبدیل می شود.

برای مقابله با این تهدید جدید ، 2003 رابین با استفاده از Worlogog خود تیم های تایتان را در سراسر چندرسانتی احضار کرد تا “تایتان های زمین های بی نهایت” را تشکیل دهند ، اما هیچ نتیجه ای نداشت. 2013 ریون با خوردن همه همتایان خود شانس را برابری می کند و به یک اژدهای سیاه معروف به “نامهربانی” تبدیل می شود. تیتان ها Worlogog Trigon را نابود می کنند و Raven را در پس گرفتن تمام قدرت خود یاری می کنند ، که 2003 تریگون را به بلاتکلیفی می کشاند در حالی که 2013 Robin از Worlogog خود استفاده می کند تا Trigon 2013 را به بعد زامبی بفرستد.

پس از سال 2013 ریون درونی ترین شیطان خود را پذیرفت ، همه نوجوانان تایتان به ابعاد مربوطه به خانه فرستاده می شوند. تیتان های 2013 پس از بازگشت به زمین خود ، ابراز راحتی می کنند که مجبور نیستند حداقل یک سال دیگر یک کراس اوور تهدید کننده چندبرابر دیگری را تحمل کنند. درست در همان زمان ، آنها توسط Darkseid مورد حمله قرار می گیرند ، اما از خستگی از جنگیدن با او خودداری می کنند.

در صحنه ای پس از اعتبار ، تیتان های 2013 در مقر خود استراحت می کنند ، و حمله دارک ساید به جامپ سیتی را نادیده می گیرند.

بیشتر کمتر