انیمیشن بی باک

انیمیشن بی باک
Fearless‎

داستان در مورد پسر نوجوانی به اسم ((رِید)) هست که به بازی های ویدئویی علاقه زیادی دارد و یک بازی به نام استاد سیاره ها را هر روز بازی میکند اما ناگهان یک روز که در حال بازی بود ، بازی یک اخطار مهم به رید میدهد اما رید جدی نمیگرد و اتفاق بزرگی می افتد که....

کارگردان: Cory Edwards
نویسنده: Cory Edwards , John Murphy
تهیه کننده: Patrick Worlock , Danielle Sterling , Robyn Klein , John H. Williams
سال تولید: 2020
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

رید ، که با نام کاربری “Fe @ rLeSS_” شناخته می شود ، یک گیمر نوجوان ویدئویی است که در بازی ویدیویی اکشن و ماجراجویی ابرقهرمان Planet Master مهارت دارد. کاپیتان داریوش لایتسپید ، شخصیت اصلی بازی ویدیویی ، در حالی که در سطح دوم تا آخرین بازی ویدیویی می جنگید ، نشان می دهد که او سه فرزند دارد که آنها را با خود به جنگ آورد. در بازی ، رید تصمیم می گیرد قبل از اینکه سطح آخر بازی را انجام دهد ، آنها را در مهد کودک رها کند ، جایی که Lightspeed “ارتباط بین سیاره ای” را به یکی از نوزادان متصل می کند تا کارکنان مهد کودک بتوانند در صورت اضطراری با Lightspeed تماس بگیرند. در حالی که در مهد کودک است ، دکتر آرکانیس متخاصم نوزادان را می دزدد و آنها را در کشتی فضایی خود زندانی می کند تا تلاش کند ابرقدرت های آنها را بدزدد تا بتواند زمین را تسخیر کند.

هنگام اسارت ، نوزادان به طور تصادفی از قدرت خود برای فرار استفاده می کنند و در نهایت به اشتباه در غلاف فرار قدم می گذارند و آن را به سمت زمین در دنیای واقعی پرتاب می کنند. نیروهای مسلح ایالات متحده به سرپرستی ژنرال جین بلاذرهچ هواپیمایی را که وارد حریم هوایی آمریکا شده است ، ردیابی می کند. غلاف فرار در نهایت در جلوی خانه رید سقوط می کند. در همین حال ، ملانی ، شریک مدرسه رید ، به خانه او می رسد تا با هم یک پروژه علمی را به پایان برسانیم. ملانی و رید هر دو از کشف نوزادانی که وارد خانه شده اند شوکه شده اند و بعد از اینکه ملانیا و رید در مورد اینکه چه کاری باید انجام دهند بحث کردند ، رید او را متقاعد می کند که بچه ها از بازی ویدیویی وی آمده اند و آنها تصمیم می گیرند از آنها مراقبت کنند. در همین حال ، دکتر آرکانیس موقعیت نوزادان در خانه رید را ردیابی کرده و ایده های نظامی را در مورد اینکه چه کاری انجام می دهد ، بیان می کند.

صبح روز بعد ، رید متوجه ارتباط بین سیاره ای می شود و از لایت اسپید با او تماس گرفته می شود ، وی توضیح می دهد که این نوزادان نوزاد او هستند و برای بازیابی آنها مکان آنها را ردیابی می کند و همچنین توضیح می دهد که دکتر آركانیس نیز آنها را دنبال می كند. با این وجود یکی از نوزادان ارتباط دهنده را به پایین پرتاب می کند ، آن را می شکند و باعث می شود Lightspeed نتواند ردیابی مکان را به پایان برساند. ملانی به رید پیشنهاد می کند که برای حفظ امنیت باید از خانه خود دور شوند و این دو نفر این کار را می کنند. دکتر آركانیس پس از رفتن آنها به خانه می آید و قول می دهد كه آنها را پیدا كند. بعداً ارتش رید ، ملانی و نوزادان را دستگیر كرد و معتقد بود كه این نوزادان بیگانه های خطرناك هستند. دکتر آرکانیس برای رسیدن به محل کار خود ادامه می دهد و پس از شکست ارتش ، نوزادان را می دزدد و آنها را به کشتی خود منتقل می کند.

رید برای پیگیری مسیرهای دکتر آرکانیس از ارتش یک موتورسیکلت را می دزد و ملانی ارتباط برقرار بین سیاره را با اتصال آن به یک فرستنده و گیرنده دستی نظامی تعمیر می کند ، و آنها موفق می شوند با موفقیت با Lightspeed تماس بگیرند و به Lightspeed اجازه می دهند تا مکان آنها را ردیابی کند ، همچنین به او اطلاع می دهد که دکتر آرکانیس نوزادان را دزدیده است. سپس رید و ملانی با موفقیت در کشتی دکتر آركانیس توقف كردند. کشتی در یک شهر بزرگ فرود می آید ، جایی که ارتش در انتظار آن است و ملانی و رید با یک غلاف فرار از کشتی فرار می کنند و بچه ها را با خود می برد و در نزدیکی کشتی در همان شهر فرود می آیند. دکتر آرکانیس به یک شکل بزرگتر و قدرتمندتر از خود تبدیل می شود و نیروی هوایی ربات خود را که ارتش قادر به متوقف کردن آن نیست ، آزاد می کند. هنگامی که او به ملانی و رید نزدیک می شود ، نوزادان یاد می گیرند که ابرقدرت های خود را کنترل کرده و به مقابله با آنها بپردازند ، ارتش ربات ها را از بین ببرند و با از بین بردن یک دستگاه الکتریکی بر روی گردن دکتر آرکانیس ، دکتر را شکست دهند و به او قدرت بزرگتر شدن را بدهند. Lightspeed پس از پایان نبرد وارد می شود و با دیدن اینکه بچه ها یاد گرفته اند از ابرقدرت های خود استفاده کنند ، از Reid و Melanie به عنوان قهرمان یاد می کنند. لایت اسپید و فرزندانش سپس به دنیای بازی های ویدیویی بازمی گردند.

بیشتر کمتر