انیمیشن بوبو قهرمان کوچک

انیمیشن بوبو قهرمان کوچک
BoBoiBoy

بوبو و دوستانش دارای قدرت‌های فوق العاده‌ای هستند که از آن ها در جهت کمک به دیگران استفاده می کنند. در این داستان کاپیتان بورارا که یک فرازمینی است جهت دستیابی به گوی قدرت به زمین آمده و ویزو، ربات مورد علاقه بوبو را تصاحب می کند.

کارگردان: Nizam Razak
نویسنده: Nizam Razak , Anas Abdul Aziz
سال تولید: 2016
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

داستان کامل

روزی است که BoBoiBoy با دوستانش به اردو می رود. اوچوبوت ، دوست ربات او که همچنین نسل نهم Power Sphere است ، او را بیدار کرد زیرا دیگر دیر شده است. دوستانش ، یایا ، یینگ و گوپال دوباره اردوگاه را به او یادآوری می کنند. در حالی که BoBoiBoy و Ochobot در حال عزیمت به اردوگاه هستند ، BoBoiBoy در پی تعقیب پلیس و گروهی از سارقین است که نشان می دهد بخشی از یک سرقت است. او به جای رفتن به اردوگاه تصمیم می گیرد دزدان را بگیرد و اوچوبوت را تنها می گذارد.

سرانجام BoBoiBoy موفق می شود تا به پلیس در یافتن سارقین سریال خشکشویی کمک کند. او با فراموش كردن سفر اردو زدن با دوستانش به كوكوتيام توك آبا مي رود. وقتی توك آبا اردوگاه را به او یادآوری كرد ، ناگهان آن را به یاد آورد و بلافاصله به ایستگاه اتوبوس كه دوستانش منتظر بودند رفت. در همین حال ، بورا را ، رهبر گروه Tengkotak ، یویو او را گوش می دهد و توضیح می دهد كه Klamkabot ، اولین نسل Power Sphere كه آنها سعی كردند زودتر آن را بگیرند ، از طریق زمین به زمین حمل می شود ، اما موفق به دریافت محل دقیق آن نمی شود. بورا را عصبانی می شود و تهدید می کند که یا آن را جستجو می کند یا از سفینه خود خارج می شود. یویو اوو با عصبی بدنبال آن می گردد ، اما او یک Power Sphere دیگر با فرکانس کمتر از Klamkabot پیدا می کند. یویو او به رهبر خود دروغ می گوید كه او محل كلامكابوت را پیدا كرده است.

در ایستگاه اتوبوس ، BoBoiBoy می رسد در مقابل دوستان خود ، که به ویژه Ochobot عصبانی بودند. او عذرخواهی می کند اما دوستانش از پذیرش آن امتناع می ورزند و این باعث ناراحتی BoBoiBoy می شود. او با پاپا زولا ملاقات می کند ، که به او انگیزه می دهد دوستانش را ترغیب به ماهیگیری ماهی مرکب کند. بعدا BoBoiBoy موافقت می کند که روز بعد ماهی مرکب ماهی پاپا زولا را دنبال کند. روز بعد ، او به دوستانش در مورد ماهیگیری ماهی مرکب می گوید ، اما آنها فکر می کنند که این ایده بدی است. ناگهان باند Tengkotak ورودی خود را باز کرده و از BoBoiBoy خواستار دادن Power Sphere هستند. بورا را اوچوبوت را می گیرد و همین امر باعث شد BoBoiBoy با بورا را و گاگا ناز مبارزه کند. گاگا ناز موفق به شکست BoBoiBoy شد اما نتوانست یایا ، یینگ و گوپال را شکست دهد. اوچوبوت توسط باند Tengkotak گیر افتاده است ، با این حال ، Adu Du و Probe موفق شدند وارد سفینه فضایی Tengokotak شوند. هنگام بازگشت به شهر ، نیش دیر به کوکوتیام توک آبا می آید.

پاپا زولا در اسکله به تنهایی سلفی می گیرد. او با ورود BoBoiBoy و دوستانش مبهوت می شود. آنها برای یافتن اوچوبوت درخواست کمک می کنند. آنها در مورد مکان جزیره شناور که نزدیک فانوس دریایی است ، سرنخی می یابند. آنها با قایق سواری به سمت محل فانوس دریایی می روند. در همین حال ، در سفینه Tengkotak ، Adu Du Kiki Ta را پیدا می کند و عاشق او می شود. پروب از بورا را پرسید که آیا آنها از بازگشت BoBoiBoy برای کمک به اوچوبوت می ترسند؟ بورا را با شنیدن اینکه دوست BoBoiBoy و Ochobot هستند ، احساس عجیبی داشت. پروب با گفتن اینکه او و آدو دو دوست بودند پاسخ داد. اعضای دیگر Tengkotak از خنده فوران می کنند ، که خشم Adu Du را به همراه دارد. آدو دو و بورا را در یک درگیری داغ به پایان می رسانند. با این حال ، اطلاعات آنها در نزدیکی BoBoiBoy قطع می شود. بورا را به Adu Du Kurita می دهد ، ماهی مرکب کوچکی که هنگام قرار گرفتن در معرض آب ، بزرگتر می شود. Adu Du و Probe با Kurita بعداً به دریا رانده می شوند.

در همین حال ، پاپا زولا متوجه می شود که Adu Du در حال نزدیک شدن است. BoBoiBoy به یینگ دستور می دهد تا با استفاده از توان خود سرعت قایق را افزایش دهد. آنها سرانجام با Adu Du و Probe روبرو می شوند و از او در مورد محل اقامت اوچوبوت س questionsال می کنند. کوریتا ، در معرض آب دریا ، به اندازه ای عظیم تبدیل می شود و به قایق و Adu Du حمله می کند. آنها سعی می کنند کوریتا را شکست دهند اما موفق نشدند. سرعت قایق برای فرار از کوریتا بالا است ، در حالی که Adu Du و Probe روی آن قلاب شده اند. آنها سرانجام در جزیره بزرگ فرود می آیند. نیش فکر می کند که او ماهی مرکب غول پیکر را کتک زده است ، اما ناگهان ماهی مرکب دوباره به آنها حمله می کند. یایا قایق را بلند می کند و در زیر آنها ماهی مرکبی پیدا نمی کند. کوریتا به سمت آنها شنا می کند. پاپا زولا گوپال را به سمت ماهی مرکب پرتاب می کند تا بتواند آن را به غذا تغییر دهد ، در این صورت گوپال این کار را می کند.

آنها سفر خود را با قدم زدن در جنگل جزیره ادامه می دهند ، در حالی که پاپا زولا ماهی مرکب سرخ شده را می خورد. آنها شب را در جنگل اردو می زنند. در همین حال ، یویو اوو حرکات اوچوبوت را کنترل می کند. Klamkabot – Power Sphere که هدف بیگانگان بوده است – از هیچ جا ظهور می کند و به اوچوبوت حمله می کند و انتقال دوم را از دست می دهد. در نتیجه ، بورا را به یویو اوو دستور می دهد موجودی با نام ‘J-Rex’ را آزاد کند. در اردوگاه ، BoBoiBoy با گریه اوچوبوت بیدار می شود. او و دوستانش تصمیم می گیرند بدون پاپا زولا ، آدو دو و پروب به سفر خود ادامه دهند.

یینگ پس از پریدن و ورود به یک غار ، سرانجام اوچوبوت را پیدا می کند ، که توسط “کلامکابوت” کنترل می شود. BoBoiBoy با عجله به Klamkabot حمله می کند و وی را به عنوان یکی از اعضای باند Tengkotak مظنون می کند تا اینکه اوچوبوت او را متوقف می کند. آنها در پایان به داستان کلامکابوت درباره او و نژاد بیگانه آتا تا تیگا گوش می دهند. در حالی که آنها با دقت این کار را انجام می دهند ، بورا را آنها را پیدا می کند و به آنها حمله می کند. بچه ها با کمک Klamkabot فرار می کنند. در همین حال ، در اردوگاه ، پاپا زولا متوجه می شود که او تنها مانده است. او Adu Du و Probe را از دور مشاهده می کند. پاپا زولا Adu Du را تعقیب می کند و از او س questionsال می کند. Adu Du به او دروغ می گوید ، ادعا می کند که باند Tengkotak BoBoiBoy و دوستش را ربوده است. s Klamkabot با بازگشت به غار ، BoBoiBoy و دوستانش را به آزمایشگاه Power Sphere ، جایی که کره ها ایجاد شده اند ، می آورد. اما ، بورا را و گاگا ناز نیز آنها را دنبال می کنند و دوباره به آنها حمله می کنند. بعد از اینکه آنها با بورا را و گاگا ناز جنگیدند ، کلامکابوت آنها را به سکوی متحرک پرتاب می کند. گاگا ناز به آنها حمله می کند و سکو را نابود می کند. او فرض می کند بچه ها مرده اند و کارش تمام شده است. بعد از اینکه بورا را کلامکابوت را تصرف کرد ، آنها به سفینه خود بازمی گردند. BoBoiBoy و دوستانش که از آنها بی خبر بودند در زیر آوارهای سکو پنهان شده بودند.

Adu Du و Probe Papa Zola را گول زدند تا زمینه را برای قدم های تازه بچه ها احساس کنند. پاپا زولا از این ترفند عصبانی می شود و آنها را از جایی که باند BoBoiBoy به سمت آنها سوق داده می شود. همه آنها یک حمله غافلگیرانه از J-Rex دریافت می کنند ، و به عنوان یک کوسه غول پیکر فاقد پا می شوند ، و برای اطمینان از دست موجود فرار می کنند. در بین راه ، آنها تپه ای پیدا می کنند تا پایین بیایند و روی آن سر می خورند. در انتهای تپه ، پاپا زولا ، آدو دو و پروب برای جلوگیری از سقوط آنها در لبه قرار گرفتند. جی رکس نیز از تپه سر می خورد اما در آستانه سقوط است ، اما پاپا زولا دست خود را به آن می دهد. جی رکس ، بدهکار به نجات ، تصمیم می گیرد به طرف پاپا زولا بپیوندد. همچنین اگر آنها نمی خواهند به او بپیوندند Adu Du و Probe را به سقوط تهدید می کند. آنها به سفینه فضایی Tengkotak می روند و سعی می کنند آن را وارد کنند. آنها با کمک J-Rex موفق به تحمیل آن شدند اما سرانجام توسط گاگا ناز و کیکی تا اسیر شدند.

تیم BoBoiBoy با فرض بن بست بودن جلوی درب آزمایشگاه Power Sphere می رسند. با این حال ، پس از برخی تحقیقات ، در به خودی خود باز می شود. آنها وارد آزمایشگاه می شوند و توسط رایانه آزمایشگاه مورد استقبال قرار می گیرند. آزمایشگاه رایانه به اوچوبوت دستور ارتقا می دهد. در همین حال ، کلامکابوت توسط باند Tengkotak در همان نزدیکی شکنجه می شود. پس از به روزرسانی ، Ochobot ظاهر جدیدی دارد. ناگهان ، رایانه به آنها می گوید که قدرت انتقال از راه دور آماده استفاده است. بورا را و یویو اوو از دانش عدم وجود قدرت حمل و نقل كلامكابوت تعجب می كنند. اوچوبوت مأموریت واقعی خود را به آنها می گوید: فرار با قدرت با دورکاری در مکانی دور از باند تنگکوتاک ، اطمینان از ایمنی برق. BoBoiBoy غمگین می شود و می پرسد آیا راهی دیگر وجود دارد؟ کامپیوتر به Ochobot دستور می دهد تا از راه دور حمل شود. با این حال ، Boboiboy آنها را متوقف می کند. پس از مدتی ، یویو او با BoBoiBoy تماس می گیرد. بورا را عصبانی است و می خواهد اوچوبوت را به همراه گروگان های پاپا زولا ، آدو دو و پروب به او بدهد. Boboiboy با اکراه اوچوبوت را به باند Tengkotak می دهد. BoBoiBoy با باند Tengkotak ارتباط برقرار می کند و اوچوبوت را به آنها می دهد.

اما بورا را این کار را به خوبی انجام نمی دهد و به زودی اوچوبوت را نابود می کند و قدرت حمل و نقل را بدست می آورد ، اما قبل از مرگ به BoBoiBoy و قدرت های جدید دوست خود می دهد. این BoBoiBoy را قادر می سازد تا 2 توانایی خود ، آتش و آب را به Blaze و Ice ارتقا دهد و قادر است Bora Ra را با کمک دوستانش شکست دهد. در همین حال ، پاپا زولا ، آدو دو و پروب توسط یویو اوو و کیکی تا اسیر می شوند ، اما قبل از اینکه کیکی تا بتواند آنها را شلیک کند ، جی رکس فرار می کند و کیکی تا را می ترساند ، اما آدو دو آزاد می شود و از او دفاع می کند ، در نهایت عشق کیکی تا را به دست می آورد ، اما وقتی آدو دو پس از اینکه دست او توسط جی رکس گزید ، از او کمک می خواهد ، کیکی تا این محبت را از دست می دهد. در همین حال ، بورا را سعی در استفاده از قدرت حمل و نقل هوایی کرد ، فقط برای کشف Adu Du ، یویو او را فریب داد تا مختصات حمل و نقل جعلی را به او بدهد. در نهایت ، BoBoiBoy قادر است بورا را در سیاهچاله خود به دام بیندازد ، و در حالی که او و دوستانش در سوگ اوچوبوت عزادار می شوند ، کلامکابوت با استفاده از قدرت باقی مانده خود قدرت انتقال از راه دور را به اوچوبوت می بخشد و اوچوبوت را احیا می کند.

BoBoiBoy ، Papa Zola و دیگران با هم سلفی می گیرند اما توسط J-Rex وحشت زده می شوند. پاپا زولا آن را به BoboiBoy و دوستانش معرفی می کند. سپس ، Cici Ko نشان می دهد که کسی است که نقشه های باند Tengkotak را با گروگان گرفتن ، نابود می کند. او با BoBoiBoy و دوستانش خداحافظی می کند و می رود.

بیشتر کمتر