انیمیشن بره ناقلا

انیمیشن بره ناقلا
Shaun the Sheep Movie


کارگردان: Richard Starzak , Mark Burton
نویسنده: Mark Burton , Richard Starzak
تهیه کننده: Paul Kewley , Julie Lockhart
سال تولید: 2015
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

داستان کامل

شان ، یک گوسفند شیطنت که با گله های خود در مزرعه Mossy Bottom Farm زندگی می کند ، از زندگی روزمره مزرعه حوصله اش سر رفته است. وی با فریب دهقان با خواباندن مرتبا گوسفندان خود ، طرحی را برای داشتن یک روز تعطیل اختلاط می کند. با این حال ، کاروانی که کشاورز را در آن می خواباندند ، به طور تصادفی دور می شود و او را به داخل شهر می برد. بیتزر ، سگ کشاورز ، او را تعقیب می کند. این کشاورز ضربه ای به سرش وارد می شود و به بیمارستان منتقل می شود و در آنجا قبل از ترک بیماری فراموشی تشخیص داده می شود. او در یک آرایشگاه سرگردان می شود و با یادآوری مبهمی از قیچی گوسفندهایش ، موهای یک فرد مشهور را کوتاه می کند. این مشهور نتیجه را دوست دارد و کشاورز به عنوان یک آرایشگر مو به نام “آقای X” محبوبیت پیدا می کند.

در همین حال ، گوسفندان زندگی بدون کشاورز را غیرممکن می دانند ، بنابراین شان دزدکی سوار اتوبوس به شهر می شود. با کمال تعجب ، بقیه گله با یک اتوبوس دیگر او را دنبال می کنند. آنها خود را به صورت آدم مبدل می کنند و شروع به جستجوی کشاورز می کنند ، اما شان توسط ترامپر ، یک کارگر سخت کنترل حیوانات ، دستگیر می شود. شان در قفل حیوانات با بیتزر پیوند می خورد و با کمک سگ بی خانمی به نام اسلیپ موفق می شوند ضمن زندانی کردن ترامپ فرار کنند. آنها کشاورز را پیدا می کنند اما او آنها را نمی شناسد و این باعث ناراحتی آنها می شود.

شان ، بیتزر و گله هنگامی که شواهدی از دست دادن حافظه کشاورز پیدا می کنند و روحیه خود را بالا می برند ، به کوچه تاریکی پناه می برند. آنها طرحی را ترسیم می کنند که شامل خواباندن دوباره کشاورز ، برگرداندن او به تریلر با اسب پانتومیم (واقعاً گله گوسفندان با لباس مبدل و پیچیده) و اتصال قلاب تریلر به اتوبوسی است که به Mossy Bottom برمی گردد. این طرح در ابتدا موفقیت آمیز بود ، اما ترامپر (که از قفل گریخته است) که اکنون قصد کشتن کامل آنها را دارد ، آنها را دنبال می کند.

در مزرعه ، گروه در یک سوله مخفی می شوند. ترامپر مجنون ، با استفاده از یک تراکتور ، سعی می کند سوله را به یک معدن سنگ در همان حوالی سوق دهد. کشاورز بیدار می شود ، حافظه خود را بازیابی می کند و ترامپر با کار تیمی شکست می خورد. لغزش می کند ، اما توسط یک راننده اتوبوس که او را در جاده پیدا می کند ، پذیرفته می شود. کشاورز و حیوانات دوباره از یکدیگر قدردانی می کنند و روز بعد کشاورز فعالیت های معمول روز را برای یک روز رسمی تعطیل لغو می کند. Epilogues نشان می دهد که خدمات کنترل حیوانات به یک مرکز محافظت از حیوانات تبدیل شده است ، و ترامپر با تبلیغ کت و شلوار مرغ برای تبلیغ یک رستوران کار پیدا می کند.

در یک صحنه اعتبار متوسط ​​، کشاورز یک گزارش خبری را مشاهده می کند که جزئیات برخی از ضرب وشتم هایی را که در هنگام نجات از شهر خوابیده بود ، بسیار شوکه کرد و حیوانات را شوکه کرد.

در صحنه ای پس از تیتراژ ، خروسی که در ابتدای فیلم تابلو را نگه داشته بود ، تابلویی را به همراه دارد که می گوید “پایان” و سپس آن را می چرخاند و می گوید: “برو به خانه”. خروس سپس از اتاق خارج می شود. سپس یکی از گله ها با جاروبرقی وارد اتاق می شود و شروع به تمیز کردن می کند.

بیشتر کمتر