انیمیشن بتمن و هارلی کویین

انیمیشن بتمن و هارلی کویین
Batman and Harley Quinn

کسی که بر خلاف قانون عمل میکند قهرمان نیست

کارگردان: Sam Liu
نویسنده: Bruce Timm , James Krieg
تهیه کننده: Alan Burnett , Matthew Mahoney
سال تولید: 2017
نوع: مجموعه
مدت زمان: 1 ساعت

داستان کامل

بتمن و نایت وینگ دریافتند که Poison Ivy و مرد فلورونیک (جیسون وودرو) با هم متحد شده اند. با نارضایتی خود ، آنها تصمیم می گیرند به دنبال هارلی کوین (بهترین دوست پیچک و یار معمول جوکر) بگردند که این دو نفر کجا پنهان شده است. با این حال ، هارلی از زمان جریمه شدن از شبکه خارج شده است. در حالی که بتمن پیدا کردن هارلی را به نایت وینگ واگذار می کند ، در حالی که از A.R.G.U.S. اطلاعات می گیرد.

در A.R.G.U.S. ستاد فرماندهی ، بتمن می فهمد که Ivy و Woodrue اطلاعات مربوط به تولد Swamp Thing را به سرقت برده و دانشمندی به نام دکتر هارولد گلدبلوم را ربودند ، که می تواند به آنها کمک کند این روند را تکرار کنند و همه را به گیاهان تبدیل کنند.

نایت وینگ هارلی را پیدا می کند که به عنوان پیشخدمت در یک رستوران مشغول کار است. دنباله دار او ، نایت وینگ او را عصبانی می کند ، زیرا او می خواهد یک زندگی عادی داشته باشد ، اما گذشته او به عنوان یک فوق جنایتکار مانع از استخدام مجدد او به عنوان یک روانپزشک می شود. سرانجام ، هر دو یکدیگر را می بوسند و شروع به قلقلک كردن یكدیگر می كنند – تا زمانی كه بتمن روی آنها راه می رود – با این نتیجه كه هارلی تصمیم می گیرد به آنها كمك كند.

هارلی آنها را به یک پاتوق محبوب افراد دژخیم هدایت می کند ، جایی که محل Ivy را از یکی از مینیون های قدیمی خود به نام Shrubby می گیرد. این سه نفر به بلوداون می روند ، جایی که آیوی از دیدن دوستش که به بتمن کمک می کند ناراحت می شود. وودرو دکتر گلدبلوم را به سختی زخمی کرد تا قبل از فرار او و آیوی هنگام آتش گرفتن آزمایشگاهشان ، او را ساکت نگه دارد. با این حال ، دکتر گلدبلوم در حال مرگ نشان می دهد که این دو به سمت Wainwright Swamp در لوئیزیانا ، جایی که مواد شیمیایی درست باتلاق است ، می روند.

در تماس با A.R.G.U.S. ، بتمن ، نایتوینگ و هارلی به دنبال آنها می روند تا ایوی را متقاعد کنند که جلوی برنامه های دیوانه وار خود را بگیرد ، زیرا متوجه می شود که حتی کوچکترین اشتباه محاسباتی می تواند منجر به انقراض تمام حیات روی کره زمین شود. هارلی برای متقاعد کردن آیوی ، که سرانجام تحت تأثیر روابط آنها قرار گرفته ، متوسل به گریه می شود. چیز باتلاقی ظاهر می شود و به وودرو اطلاع می دهد که با معجون خود سبزها را تهدید می کند. با این حال ، او دخالت نخواهد کرد. بتمن و نایت وینگ از اینكه چگونه جلوی وودرو را بگیرند تعجب می كنند ، تا اینكه هارلی به گیاه بودن وی اشاره كرد و از آنها خواست كه آیا كبریت دارند؟ سپاسگزار ، هر دو گونه او را می بوسند و بتمن فقط وودرو را آتش می زند.

در یک صحنه پس از اعتبار ، هارلی دوباره به هارلین کوینزل تبدیل شده است و او اکنون یک نمایش تلویزیونی واقعیت دارد ، که در آن او را مجبور می کند یک دوره مانع پیچیده را برای برنده شدن یک سال درمان از یک حرفه ای ، در یک کیفرخواست سختگیرانه برای سیستم بیمه آمریکا.

بیشتر کمتر