انیمیشن بتمن نینجا

انیمیشن بتمن نینجا
Batman Ninja

بتمن، به عنوان یک منجی پیش‌بینی‌شده، آرامش را به ژاپن قدیم برمی‌گرداند

کارگردان: Junpei Mizusaki
نویسنده: Leo Chu , Kazuki Nakashima
تهیه کننده: Leo Chu , Eric Garcia , Kamikaze Douga
سال تولید: 2018
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

بتمن در حالی که در گوریل Grodd در پناهندگی Arkham جنگ می کرد ، در ماشین جابجایی زمان موتور لرزه Grodd گرفتار شد و به ژاپن فئودال فرستاده شد. در آنجا سامورایی که برای جوکر کار می کند تعقیب می شود. در حین فرار ، بتمن با Catwoman ملاقات می کند ، که نشان می دهد بقیه دو سال زودتر رسیده اند (به دلیل قرار گرفتن بتمن در دورترین منطقه تحت تأثیر موتور لرزش). او از او می آموزد که همه بزرگترین جنایتکاران شهر گاتهام پس از فریب Sengoku daimyō ، با یکدیگر جنگیده اند تا اینکه فقط یک ایالت باقی بماند ، به لردهای فئودال تبدیل شده اند. به منظور جلوگیری از تغییر تبهکاران در تاریخ ، بتمن و گربه زن باید به موتور Quake در قلعه Arkham (پناهندگی سابق) برسند. بتمن در می یابد که آلفرد پنیورث نیز در گذشته است و در خارج از ادو یک Batcave ساخته است.

وقتی نیروهای جوکر در مخفیگاه کمین می کنند ، بتمن با بتموبیل خود را به سمت قلعه Arkham که به قلعه ربات عظیم الجثه تبدیل می شود ، هجوم می برد. همانطور که بتمن با جوکر روبرو می شود ، او مجبور به ترک و نجات مادر و کودک زیر دست خرد شدن دست ربات می شود. او برای شکست دادن یک سومو بین و متوقف کردن دست ربات ، Batcycle خود را به یک لباس زره پوش تبدیل می کند ، فقط برای اینکه مادر هارلی کوین را مبدل کند. همانطور که بتمن توسط مأموران جوکر محاصره شده است ، ناگهان توسط نینجا به رهبری ایان از خاندان خفاش هیدا دور می شود. او می آموزد که قبیله خفاش به نایتوینگ ، هود قرمز ، رابین و رابین سرخ در بدو ورود کمک کرده و قبیله پیشگویی یک نینجا خفاش خارجی را که نظم را در این کشور برقرار می کند دنبال کرده است. رابین بتمن را از گرودد به یک چشمه آب گرم نزدیک دعوت می کند. در آنجا ، Grodd توضیح می دهد که او قصد داشته شرورهای دور را بفرستد تا بتواند گاتهام را برای خودش ببرد ، اما دخالت بتمن همه آنها را به جای آن به ژاپن فئودال فرستاد. بتمن و Grodd توافق کردند که برای بازگشت به گاتهام با هم همکاری کنند.

بتمن ، Grodd ، Catwoman ، خانواده خفاش با رودخانه با جوکر و نیروهایش می جنگند. آنها جوکر و هارلی را شکست می دهند ، اما Grodd بتمن را روشن می کند ، اتحاد خود را با Two-Face نشان می دهد قبل از اینکه جوکر و هارلی فرار کنند و کشتی خود را منفجر می کنند ، بتمن را با خود می برند. Catwoman پس از گرفتن مبدل برق از هارلی ، تلاش می کند با Grodd در بازگرداندن او به Gotham معامله کند. با این وجود ، آنها برای تکمیل موتور لرزه نیاز به مبدل های برق دیگر از Penguin ، Poison Ivy و Deathstroke دارند. دو روز بعد ، بتمن از زخم های خود بهبود می یابد و خانواده خفاش را ترغیب می کند تا راههای نینجا را برای شکست دادن Grodd بیاموزند. هود قرمز جوکر و هارلی را پیدا می کند ، اما بتمن متوجه می شود که آنها خاطرات خود را از انفجار از دست داده اند و به عنوان کشاورز زندگی می کنند.

یک ماه بعد ، شرور ربات های قلعه خود را برای نبرد در “میدان جهنم” بسیج می کنند. بتمن خانواده خفاش را به میدان جنگ هدایت می کند. Grodd پس از غلبه بر سایر شرورها ، آنها را تحت کنترل ذهن خود قرار می دهد ، به این منظور که خود کشور را اداره کند. جوکر و هارلی مهمانی خود را از بالا خراب می کنند و قلعه خود را از Grodd پس می گیرند. قبل از اینکه جوکر همه قلعه ها را در ربات فوق العاده Lord Lord Joker ادغام کند ، خانواده خفاش Catwoman و Grodd را نجات می دهد. Grodd زخمی کنترل میمون ها را بر بتمن کنترل می کند. رابین آنها را قادر می سازد تا در یک میمون غول پیکر سامورایی ادغام شوند تا با ربات جوکر جنگ کنند. سپس میمون سامورایی با انبوهی از خفاش ها ترکیب شده و باتگود را تشکیل می دهد تا لرد جوکر را قبل از طوفان خانواده خفاش به قلعه شکست دهد تا با خائنان نبرد کند. جوکر برای بتمن فاش کرد که به عنوان کشاورز ، او و هارلی گلهای خاصی کاشتند که پس از شکوفایی خاطرات آنها را برمی انگیخت. با سقوط قلعه ، بتمن و جوکر درگیر شمشیر می شوند. بتمن با استفاده از مهارت های خود در نینجوتسو جوکر را شکست می دهد. با شکست شرورهای جوکر و گاتهام ، ژاپن فئودال به حالت اولیه خود بازگردد و خانواده خفاش ، اشرار را به امروز برمی گرداند.

در دنباله ای از اعتبارات متوسط ​​، Catwoman اسلحه و مبلمان را از روبات های قلعه به یک مغازه عتیقه فروشی می فروشد ، در حالی که بروس سوار بتموبیل اسب سوار می شود و در مهمانی به میزبانی شهردار می رود.

بیشتر کمتر