انیمیشن بتمن؛ بازگشت مبارزان

انیمیشن بتمن؛ بازگشت مبارزان
Batman: Return of the Caped Crusaders

چه می‌شود اگر اخلاق قهرمان قصه عوض شود؟

کارگردان: Rick Morales
نویسنده: Michael Jelenic , James Tucker
تهیه کننده: Michael Jelenic
سال تولید: 2016
نوع: مجموعه
مدت زمان: 1 ساعت

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

در وین مانور ، بروس وین و دیک گریسون نمایش مورد علاقه خود ، کاخ گاتهام را تماشا می کنند. در حین برنامه ریزی مشخص می شود که گروهی که قرار بود در این نمایش بازی کند پنهان است و جای آن را جوکر ، پنگوئن ، ریدلر و گربه زن می گیرد. بروس و دیک به عنوان بتمن و رابین لباس می پوشند و به سمت اداره پلیس شهر گاتهام حرکت می کنند ، در آنجا یک معما از کمیساریای گوردون و رئیس اوهارا دریافت می کنند.

آنها کشف می کنند که شرور از آزمایشگاه انرژی اتمی Acme of the Replication Ray سرقت می کنند ، که می تواند هر چیزی را کپی کند. جنایتکاران پس از یک درگیری کوتاه موفق به فرار از بتمن می شوند ، اما سرنخی از خود به یادگار می گذارند که در یک کارخانه متروکه شام ​​تلویزیونی Caped Crusaders را به لانه خود می کشاند. Catwoman در حالی که درمورد اینکه با Replication Ray چه باید کرد ، برنامه خود را نشان می دهد تا بتمن را با خراش ماده ای به نام “Batnip” به سمت آنها بپیوندد. پس از شکستن بتمن و رابین ، آنها توسط جنایتکاران شکست می خورند و در یک سینی غذای یخ زده که به سمت اجاق بزرگ در حرکت است گیر می افتند. گربه زن از Batnip خود در بتمن استفاده می کند ، اما ظاهراً تحت تأثیر آن نیست. پس از خروج شرور از کارخانه ، این دو از دام فرار می کنند.

بعد از اینکه عمه هریت تقریباً Batcave را کشف کرد ، بروس در Wayne Manor شروع به نشان دادن علائم پرخاشگری می کند. او آلفرد پنیورث را مقصر این حادثه می داند و او را اخراج می کند و ساقی را بی خانمان در خیابان ها سرگردان می کند. پس از روزها پیدا نکردن جوکر ، پنگوئن ، ریدلر و گربه زن ، بتمن نتیجه گرفت که این چهار کلاهبردار دیگر در زمین نیستند و یک ایستگاه فضایی را ربوده اند. او و رابین با کمک Bat-Rocket خود به فضا می روند. در ایستگاه فضایی ، جوکر ، پنگوئن و ریدلر به زن گربه خیانت می کنند و به دلیل احساساتش نسبت به بتمن به او اعتماد نمی کنند. آنها سعی می کنند او را به فضا پرتاب کنند ، اما او توسط Dynamic Duo نجات می یابد و به آنها کمک می کند تا متحدان سابق خود را برای انتقام شکست دهند. بتمن به طرز وحشیانه ای این سه مرد را مورد ضرب و شتم قرار می دهد و ریپلیکیشن ری را بازیابی می کند ، اما در همان راه Catwoman در یک غلاف فرار می کند.

بعد از ماموریت ، دیک نسبت به رفتار خصمانه روز افزون بروس ابراز نگرانی می کند. بروس دیک را از خانه بیرون می کند و از بتمن بودن فاصله می گیرد و در نتیجه یک جنایت در شهر گاتهام رخ می دهد. چند هفته بعد ، بتمن به اداره پلیس شهر گاتهام برمی گردد و پلیس را مقصر افزایش جرم می داند. وی با استفاده از Replication Ray بر روی خودش نسخه های خود را جایگزین بیشتر دولت ، مشاغل و شهروندان در گاتهام می کند و قصد دارد جهان را تصاحب کند. دیک ، فهمید که باتنیپ تأخیری در بتمن دارد ، به عنوان رابین به لانه زن گربه می رود تا از او برای درمان بتمن کمک بخواهد. او موافقت می کند ، زیرا اثرات Batnip شدیدتر از آنچه او برنامه ریزی کرده بود بود.

این دو Catmobile را به Batcave می برند ، جایی که Catwoman تلاش می کند پادزهر را به بتمن بدهد ، اما بتمن آن را پیش بینی کرد و Bat Anti-Antidote را گرفت. بتمن در یک مبارزه این دو را شکست می دهد و آنها را رها می کند تا در Pile Atomic بمیرند ، اما آنها به لطف اسپری Bat Anti Isotope Robin زنده می مانند. با دانستن اینکه آنها نمی توانند به تنهایی ارتش باتمن را به خود بگیرند ، رابین و کتومن خود را به عنوان بازرسان زندان مبدل می کنند و با ادعا به رئیس زندان کریشتون که توپ و زنجیرها و کلنگ ها در وضعیت خوبی نیستند ، بیشتر گالری سرقت های بتمن را از زندان تعزیرات ایالتی گاتهام شکستند ، جایگزین آنها را با نسخه هایی که شرور را به خارج از زندان منتقل می کنند. در حالی که یک نگهبان زندان به کریشتون می گوید که جوکر ، پنگوئن و ریدلر فرار نکردند ، هر سه نفر به طرز مرموزی به توده ای از خاک تبدیل می شوند.

این دو در صحنه کاخ گاتهام با بتمن و ارتشش روبرو می شوند ، اما هنوز هم حتی با کمک جنایتکاران شکست می خورند. قبل از اینکه بتمن رابین و گربه زن را بکشد ، یک آلفرد مبدل از راه می رسد و به اندازه کافی پادزهر قوی برای مقابله با ضد پادزهر خفاش به بتمن می دهد. بتمن به حالت عادی برمی گردد و بقیه کلون های او به گرد و غبار تبدیل می شوند زیرا ریپلیکیشن ری آنقدر قوی نبود که بتواند کلون های کاملی ایجاد کند. بتمن متوجه می شود که تغییر رفتار وی توسط جوکر ، پنگوئن و ریدلر به عنوان حواس پرتی مورد استفاده قرار گرفته است و کسانی که آنها دستگیر کرده اند کپی بوده اند. واقعی ها از این فرصت برای سرقت از موزه هنر گاتهام استفاده کرده اند. بتمن ، رابین و گربه زن (که به انتقام کاری که در ایستگاه فضایی انجام دادند) آمدند و آنها را تا حد چشمک زدن پنگوئن تعقیب کردند ، جایی که این سه نفر شرور بعد از اینکه از چشمک زدن به یک مکان امن برای دستگیری استفاده می شوند ، شکست می خورند. زن گربه سعی می کند با نقاشی های به سرقت رفته فرار کند ، اما بتمن آنها را بازیابی می کند. Catwoman که مایل به زندانی شدن نیست ، به خودش اجازه می دهد در یک دود دود بیفتد.

سپس بروس و دیک عمه هریت را برای یک جشن تولد غافلگیرانه برگزار می کنند ، طوری رفتار می کنند که گویی این همان رازی است که از او پنهان کرده اند. در طول مهمانی ، بروس و دیک توسط Bat-Signal دعوت می شوند.

بیشتر کمتر