انیمیشن بامبی 2

انیمیشن بامبی 2
Bambi II

بامبی بچه‌گوزنی است که مادرش را از دست داده و با پدر مقتدرش زندگی می‌کند. از روزی که بامبی در خطر حمله سگ‌های شکاری قرار می‌گیرد و از ترس خشکش می‌زند، پدرش دیگر او را با خود بیرون نمی‌برد. تا اینکه بامبی...

کارگردان: Brian Pimental
نویسنده: Alicia Kirk
تهیه کننده: Jim Ballantine , Jeffrey Moznett , Dave Okey
سال تولید: 2006
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

داستان کامل

پس از اینکه مادرش توسط یک شکارچی مورد اصابت گلوله قرار گرفت و کشته شد ، شاهزاده بزرگ، بامبی را مورد استقبال قرار می گیرد و او را به لانه می برد. شاهزاده بزرگ از دوست جغد خود می خواهد تا یک اسب بزرگ برای پرورش بابی پیدا کند ، اما جغد به او می گوید که این اسب ها به سختی می توانند خودشان را تغذیه کنند. شاهزاده بزرگ باید مدتی از بامبی مراقبت کند.

مدتی بعد ، شاهزاده بزرگ اجازه می دهد تا بامبی در کنار Thumper and Flower باشد. بامبی در مراسم groundhog با Faline دیدار می کند. Groundhog از سوراخ او خارج می شود ، اما دوباره توسط Ronno که سعی می کند Faline را تحت تأثیر داستان های رویارویی با Man قرار دهد ، ترسیده است. وقتی بامبی ماجرا را باور می کند ، رونو در شرف مبارزه با بابی است تا جایی که مادرش او را صدا نمی کند.

وقتی بقیه می روند ، بامبی در انتظار پدرش به خواب می رود. او با صدای مادر خود بیدار می شود که او را به یک علفزار فرا می خواند ، اما معلوم می شود که در کمین مان است. شاهزاده بزرگ به نجات بامبی می آید و به موقع او را نجات می دهد ، اما از اینکه به دنبال این نیرنگ افتاده و تقریباً خودش را کشته است عصبانی است. روزها بعد ، بامبی تمپر و گل را از آرزوی خود برای تحت تأثیر قرار دادن پدرش مطلع می کند. آنها تصمیم می گیرند که به شجاع بودن بامبی کمک کنند ، اما در حالی که این کار را انجام می دهند ، با خوکچه ای روبرو می شوند که کبک های خود را به پشت بابی می چسباند. رونو و فالین ، با شنیدن این غوغا ، تحقیق می کنند. بابی می بیند که رونو فالین را اذیت می کند و با او درگیر می شود. رونو بامبی و تامپر را از طریق جنگل تعقیب می کند تا اینکه بامبی از یک دره بزرگ عبور می کند تا به امنیت برسد. شاهزاده بزرگ ، با دیدن همه چیز ، تحت تأثیر این شاهکار قرار گرفته است. رونو ، به شاهزاده جوان حسادت می کند ، خودش سعی می کند از آن شکاف بپرد ، اما فعلاً خنثی می شود.

روز بعد ، تامپر بامبی را تشویق می کند تا با شاهزاده بزرگ صحبت کند و این دو با هم ارتباط برقرار می کنند. شاهزاده بزرگ به بامبی اجازه می دهد تا در گشت هایش با او همراه شود و هرچه این دو نزدیکتر می شوند ، دوست بوف به آنها نزدیک می شود و آنها را به منا معرفی می کند ، عصری که او را به عنوان مادر جدید بامبی انتخاب کرده است. بامبی متوجه می شود که شاهزاده بزرگ برای اعزام وی برنامه ریزی کرده بود و به پدرش ضربه محکم و ناگهانی می زند ، در حالی که شاهزاده بزرگ نتیجه می گیرد که او قصد تربیت بامبی را ندارد. بامبی متأسفانه این تغییر را می پذیرد.

در راه رسیدن به لانه منا ، رونو برای طعنه زدن دوباره به بامبی ظاهر می شود. این دو با یکدیگر درگیر می شوند که یکی از تله های انسان را به وجود می آورد و انسان را هشدار می دهد. بامبی منه را نجات می دهد و سگهای انسان را از او دور می کند و شاهزاده بزرگ می رسد. سگها بامبی را تعقیب می کنند و دوستانش به او کمک می کنند تا از آنها دور شود. بامبی به جز یکی از سگها فرار می کند. بامبی سگ دیگر را از صخره لگد می زند اما او نیز سقوط می کند. همه او را غمگین می کنند تا اینکه بامبی نشان می دهد او هنوز زنده است و او و شاهزاده بزرگ آشتی می کنند.

مدتی بعد ، Thumper نسخه تعقیب و گریز خود را با بقیه دوستانش به اشتراک می گذارد ، و بامبی ، که شاخهای تازه رشد کرده ، از داستان بلند با Faline لذت می برد. رونو ظاهر می شود و قبل از اینکه توسط لاک پشت بر روی بینی گاز گرفته شود و از آنها انتقام می گیرد ، از آنها انتقام می گیرد. بامبی با شاهزاده بزرگ ملاقات می کند ، وی زمینه ای را که اولین بار با مادرش ملاقات کرده به او نشان می دهد.

بیشتر کمتر