انیمیشن   بالا و دور (قالیچه پرنده)

انیمیشن   بالا و دور (قالیچه پرنده)
Up and Away

به دنبال هدفت باش و از سختی‌های زندگی درس بگیر...

کارگردان: Daniel Berendsen
نویسنده: Robert Townsend , Michael J. Pagan , Alex Datcher , Sherman Hemsley
تهیه کننده: Robert Townsend
سال تولید: 2018
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

اسکات مارشال از خانواده ای ابرقهرمان است. پدر او ، عقاب برنز ، قدرت پرواز و قدرت فوق العاده ای دارد. مادر وی ، زن جنگجو ، از قدرت فوق العاده و مهارت های برتر جنگ تن به تن برخوردار است. برادرش، شارژ نقره ای، استعداد فوق العاده سرعت ، الکتریکی و مغناطیسی را دارد. خواهر کوچک وی ، مولی ، هم اشعه ایکس دارد و هم دید گرمایی دارد. پدربزرگش، استیل کندور، دارای قدرت، آسیب پذیری و پرواز فوق العاده ای است (اگرچه در سنین پیری ، سرعت پروازش آهسته تر از اتومبیل است) و درگیری مداومی با سوپرمن دارد. مادربزرگش ، دوریس توانایی شکل گیری دارد. متأسفانه ، اسکات فاقد قدرت است و اگر قبل از تولد 14 سالگی هیچ کس ظاهر نشود ، زندگی او طبیعی است. مارشال ها از همه “ضعف های ابرقهرمان” یکسان هستند که همان فویل آلومینیوم است.

یک گروه فعال معروف به “محافظین زمین” CD-ROMS در مورد محیط زیست را به همکلاسی های اسکات می دهند. برنامه نویس ، نینا، می خواهد از آنها برای آموزش استفاده کند ، اما همسرش ، مالکوم، برنامه های حریصانه ای برای برنامه دارد. وقتی یک سرقت از بانک شکست می خورد ، او متوجه می شود که این برنامه فقط روی بچه ها کار می کند. او آزمایش می کند ، به کودکان ولع مصرف شکلات می دهد ، باعث می شود همه آنها آبی بپوشند و غیره. پس از اینکه اسکات به دلیل مسحور شدن توسط CD-ROM زمان را از دست داد ، جیم در مورد محافظان زمین مشکوک می شود. او برادرش آدم را به بانک می برد تا به دنبال برنامه محافظت کننده از زمین باشد. متأسفانه ، آدم کامپیوتر را بیش از حد بار می کند و سیستم را سرخ می کند. اسکات وانمود می کند که قدرت فوق العاده و قدرت پرواز دارد ، تا والدین خود را ناامید نکند. پدربزرگش واقعیت را می آموزد و تصمیم می گیرد از او حمایت کند. مالکوم تصمیم می گیرد از نینا به عنوان دختری در پریشانی برای یک طرح برنده استفاده کند. او قهرمانان را سر راه برنامه های خود اسیر می کند ، یا به راحتی از شر نینا خلاص می شود. این در روز تولد اسکات اتفاق می افتد. والدین و میهمانان تصمیم می گیرند که اسکات سعی کند او را نجات دهد. با این حال ، پدر و مادرش واقعیت را گفته بودند ، تقریباً هر دو می میرند تا جیم آنها را نجات دهد.

اسکات نقاب خود را که مالکوم با او مطابقت دارد از دست می دهد. او با استفاده از یک CD-ROM بهبود یافته به مدرسه اسکات می رود تا او را مجبور کند همه چیز در مورد خانواده اش را فاش کند. سپس وی یک CD-ROM جدید به اسکات داده است و به معلم می گوید که همه والدین بچه ها باید درس آن شب را تماشا کنند. متأسفانه ، اسکات به طور تصادفی CD-ROM را با دوست خود امی تغییر می دهد. در نتیجه ، مادر او ناخودآگاه بانکی را سرقت کرده و به مقر محافظین زمین می رود. آنها از او به عنوان طعمه ای استفاده می کنند تا قهرمانان را فریب دهند و آنها را با فویل اسیر کنند. اسکات به همراه امی و بهترین دوستش رندی راهی انبار می شوند تا خانواده اش را از شستشوی مغزی مالکوم نجات دهد. آنها توسط نینا ، که به اهداف مالکوم پی برده است ، کمک می کنند. قبل از اینکه بتوانند برنامه را تغییر دهند ، مالکان مالکوم آنها را اسیر می کنند. کمتر از یک ثانیه مانده تا برنامه ریزی مجدد دائمی خانواده اش ، اسکات کامپیوتر اصلی را با یک توپ فوتبال خرد می کند.

Silver Charge از قدرت خود برای سوزاندن خاطرات آنها از هویت قهرمانان استفاده می کند. امی اعتراف می کند که اسکات را دوست دارد و از او می خواهد یک رقص برقرار کند ، اما آدام خاطرات خود را از همه اتفاقات پاک می کند. والدین اسکات تصمیم می گیرند اجازه دهند رندی خاطرات خود را حفظ کند زیرا اسکات به یک دوست نیاز دارد تا در مورد زندگی خود با او صحبت کند. وقتی زمان انتخاب کاپیتان تیم فوتبال فرا می رسد ، امی و اسکات هر کدام شخص دیگری را انتخاب می کنند و در نتیجه آنها کاپیتان می شوند. رندی درمورد قهرمانان س asksال می کند و می فهمد که گرین هورنت یکی از مهمانان تولد اسکات بوده است.

بیشتر کمتر