انیمیشن باب اسفنجی بیرون از آب

انیمیشن باب اسفنجی بیرون از آب
The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water

ریشبرگر دزد دریایی کتابی باستانی را می‌دزدد و از وقتی آن را همراه پرندگان وراجی می‌خواند داستان باب اسفنجی روایت می‌شود. ابتدای داستان پلانکتون برای دزدی فرمول اقدام می‌کند که ناموفق است و فرمول غیب می‌شود. باب تنها شخص شاهد ماجراست و می‌داند فرمول غیب شده. اما خرچنگ به پلانکتون شک می‌کند و فکر می‌کند او فرمول را دزدیده. بعد از ان پلانکتون و باب شهر را ترک می‌کنند و…

سال تولید: 2015
نوع: مجموعه
مدت زمان: 1 ساعت

داستان کامل

با آغاز فیلم ، یک دزد دریایی به نام Burger Beard به بیکینی آتول سفر می کند ، و در آنجا یک کتاب جادویی به دست می آورد که قدرت واقعی ساختن هر متنی را دارد که بر روی آن نوشته شده است. این کتاب داستان باب اسفنجی و ماجراهای او در شهر زیر آب بیکینی پایین را روایت می کند. باب اسفنجی برای آقای کرابس در رستوران فست فود Krusty Krab کار می کند ، جایی که او Krabby Patties را می پزد. باب اسفنجی چندین سال را صرف محافظت از فرمول مخفی Krabby Patty در برابر پلانکتون ، صاحب غذاخوری Chum Bucket کرده است.

یک روز ، پلانکتون در تلاش برای سرقت فرمول ، به کراوستی کراب حمله می کند. بعد از نبردی که شامل غذاهای غول پیکر و چاشنی ها می شود ، پلانکتون خود را تسلیم می کند و با استفاده از طعمه ای از خودش یک پول جعلی به آقای کرابس می دهد ، که در آن پلانکتون واقعی پنهان می شود تا به طاق Krabs دسترسی پیدا کند. پلانکتون فرمول را می دزد و سندی جعلی را به جای خود می گذارد. باب اسفنجی پلانکتون را می گیرد و آنها بر سر فرمول دعوا می کنند ، که ناپدید می شود.

بدون فرمول محرمانه ، نمی توان کرابی پاتی را ساخت ، که باعث می شود مشتری غارت کند. باب اسفنجی تنها کسی است که معتقد است پلانکتون بی گناه است. او یک حباب غول پیکر صابون ایجاد می کند ، که در آن آنها دور می شوند. بیکینی پایین به دلیل عدم وجود Krabby Patty بسیار مورد اعتماد بلافاصله به یک بیابان تبدیل می شود. پس از یک درگیری بین Burger Beard و چند مرغ دریایی ، یک صفحه از کتاب در اقیانوس دور ریخته می شود و بر روی گنبد درختی گونه های Sandy فرود می آید و باعث می شود سندی فکر کند این صفحه نشانه ای از “خدایان ساندویچ” است. باب اسفنجی پیشنهاد می دهد برای یافتن فرمول با پلانکتون همکاری کنید اما پلانکتون کاملاً مفهوم کار تیمی را درک نمی کند. آنها تصمیم می گیرند که زمان خود را به لحظه قبل از ناپدید شدن فرمول برسانند و برای نجات کارن ، که می خواهند به آنها کمک کنند تا ماشین زمان را کمک کنند ، به سطل کوچک Chum بروند. باب اسفنجی و پلانکتون ماشین را جمع کرده و به آینده می روند ، جایی که آنها با حباب ، یک دلفین جادویی که به عنوان ناظر کهکشان عمل می کند ، ملاقات می کنند و ناخواسته او را از کار اخراج می کنند. باب اسفنجی و پلانکتون فرمول را بازیابی می کنند اما به نظر می رسد آن جعلی است که توسط پلانکتون باقی مانده است.

Burger Beard کشتی دزدان دریایی خود را به یک کامیون مواد غذایی تبدیل می کند و Krabby Patties را در یک جامعه ساحلی می فروشد. سندی پیشنهاد می کند برای دلجویی از خدایان فداکاری کنید. هنگامی که شهر سعی می کند باب اسفنجی را قربانی کند ، او و آقای کرابس بوی کرابی پاتی را می دهند. مردم شهر رایحه ای را دنبال می کنند که به سطح آن منتهی می شود. حباب برمی گردد ، فاش می کند که از کار خود متنفر است و با اعطای توانایی نفس کشیدن به زمین و زمین به او و دوستانش ، باب اسفنجی را پس می دهد. حباب ها باب اسفنجی و دیگران را به سطح زمین پرتاب می کنند.

این تیم که اکنون در CGI انیمیشن شده است ، در ساحلی فرود می آید و منبع رایحه Krabby Patty را کامیون مواد غذایی Burger Beard می داند. برگر ریش فرمول را با استفاده از کتاب برای بازنویسی داستان سرقت کرد. او از آن برای تبعید باند به جزیره پلیکان استفاده می کند. باب اسفنجی از صفحه ای استفاده می کند که سندی باید خود و دیگران را به ابرقهرمانان تبدیل کند – The Invincibubble (SpongeBob) ، آقای Superawesomeness (پاتریک) ، Sour Note (Squidward) ، The Rodent (Sandy) و Sir Pinch-a-Lot (Mr. Krabs) – اما آنها صفحه و Plankton را پشت سر می گذارند. آنها برمی گردند و Burger Beard را که با فرمول دور می شود ، پیدا می کنند و تعقیب می کنند. در طول نبرد پس از آن ، تیم کتاب را نابود می کند اما Burger Beard بر همه آنها غلبه می کند.

پلانکتون به عنوان یک قهرمان عضلانی به نام پلانگتون ظاهر می شود و به آنها کمک می کند. پلانکتون و SpongeBob برای شکست Burger Beard و بازیابی فرمول Krabby Patty حمله حبابی ایجاد می کنند. بعد از فرستادن Burger Beard به هواپیمای بیکینی Atoll ، Plankton – که ارزش کار تیمی را آموخته است – فرمول را به آقای Krabs برمی گرداند. این باند از جادوی صفحه آخر برای بازگشت به بیکینی پایین استفاده می کند. با بازگشت کرابی پاتی ، شهر به حالت عادی برگشته و پلانکتون نقش خود را به عنوان رقیب تجاری و شرور از سر می گیرد.

در صحنه آخر ، Burger Beard همراه با مرغ های دریایی خود در جزیره Bikini Atoll ، آواز تم SpongeBob SquarePants را می خواند ، تا زمانی که Bubbles از راه می رسد و یک نبرد رپ علیه مرغ دریایی را می خواند ، در نتیجه آنها برنده می شوند ، آهنگ را تمام می کنند و فیلم را به پایان می رسانند.

بیشتر کمتر