انیمیشن ایموجی

انیمیشن ایموجی
The Emoji Movie

این ماجرای یک ایموجی را در شهر تکستوپولیس به تصویر می‌کشد؛ شهری در یک گوشی موبایل که محل زندگی ایموجی‌هاست. یکی از آنها که قادر است احساسات مختلفی را از خود بروز دهد می‌خواهد همچون دیگر همنوعانش تنها یک احساس را ابراز کند.

کارگردان: Tony Leondis
نویسنده: Tony Leondis , Eric Siegel , Mike White
تهیه کننده: Michelle Raimo Kouyate
سال تولید: 2017
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

ژن یک ایموجی است که در Textopolis ، شهری دیجیتالی در داخل تلفن کاربر خود ، نوجوانی به نام الکس زندگی می کند. او فرزند دو ایموجی مِه به نام های مل و مری است و با وجود تربیت والدینش قادر به بیان عبارات متعدد است. پدر و مادرش در مورد رفتن او به محل کار مردد هستند ، اما ژن اصرار دارد تا احساس مفید بودن کند. با دریافت متن از عشق او Addie McCallister ، الکس تصمیم می گیرد که یک ایموجی برای او ارسال کند. وقتی ژن انتخاب می شود ، وحشت می کند ، عبارتی وحشت زده می کند و مرکز متن را خراب می کند. ژن توسط اسمیلر ، یک شکلک شکلکی و رهبر مرکز متن فراخوانده می شود ، و نتیجه می گیرد که ژن یک “سوunction عملکرد” ​​است و بنابراین باید حذف شود. ژن توسط ربات ها تعقیب می شود ، اما توسط Hi-5 ، یک ایموجی که یک بار محبوب بود نجات می یابد و از آن پس شهرت خود را به دلیل عدم استفاده از دست داده است. او به ژن می گوید که اگر یک هکر پیدا کنند می تواند اصلاح شود و Hi-5 او را همراهی می کند تا بتواند دوباره به شهرت برسد.

Smiler وقتی می فهمد ژن از Textopolis رفته است ، ربات های بیشتری را برای جستجوی ژن بفرستد ، زیرا اقدامات وی باعث شده الکس فکر کند که تلفنش باید درست شود. Gene و Hi-5 به یک برنامه دزدی دریایی می رسند که در آنجا با یک ایموجی هکر به نام Jailbreak ملاقات می کنند که می خواهد به Dropbox برسد تا بتواند در ابر زندگی کند. این سه نفر توسط ربات های Smiler مورد حمله قرار می گیرند ، اما موفق می شوند به بازی Candy Crush فرار کنند. فرار از زندان نشان می دهد که ژن می تواند در ابر ثابت شود و گروه وارد برنامه Just Dance می شوند. در حالی که در آنجا حضور داشت ، مشخص شد Jailbreak یک ایموجی شاهزاده خانم است که پس از خستگی از کلیشه بودن به خانه فرار کرد. آنها یک بار دیگر توسط ربات ها مورد حمله قرار می گیرند و اقدامات آنها باعث می شود که الکس برنامه Just Dance را حذف کند. ژن و فرار از زندان فرار می کنند ، اما Hi-5 همراه با برنامه گرفته می شود و به سطل زباله منتهی می شود.

مل و مری به جستجوی ژن می روند و یک بحث بسیار بی حال دارند. آنها هنگامی که مل نشان می دهد که او نیز یک سوunction عملکرد است ، توضیح می دهد که رفتار ژن در برنامه اینستاگرام چگونه است. هنگام سفر از طریق Spotify ، Jailbreak اذعان می کند که او ژن را دقیقاً مانند آنچه او دوست دارد دوست دارد و او نباید از عملکرد نامناسب خود شرمنده باشد. این دو شروع به عاشق شدن می کنند و ژن در سکوت درباره انتخاب خود برای تغییر دادن بحث می کند. آنها آنها را به سطل زباله رسانده و Hi-5 را نجات می دهند ، اما به زودی توسط ربات که با بدافزار غیرقانونی ارتقا یافته است ، مورد حمله قرار می گیرند. آنها با در آغوش گرفتن بازوهایش از آن فرار می کنند و وارد Dropbox می شوند و در آنجا با دیوار آتش مواجه می شوند. پس از تلاش های فراوان ، باند با رمز عبور به نام آدی از آن عبور می کند و آن را به ابر می رساند ، جایی که Jailbreak برای برنامه ریزی مجدد ژن آماده می شود. ژن احساسات خود را نسبت به فرار از زندان اعتراف می کند ، اما او آرزو دارد که به برنامه خود برای ورود به ابر ادامه دهد و ناخواسته باعث شود که ژن از دل شکستگی به برنامه نازایی خود برگردد. ناگهان ، ربات ارتقا یافته مخفیانه وارد ابر می شود و ژن را می گیرد و باعث می شود Hi-5 و Jailbreak با پرنده توییتری که توسط Jailbreak به شکل پرنسس خود احضار می شود ، به دنبال او بروند.

در حالی که اسمیلر برای حذف ژن آماده می شود ، مل و مری می رسند. مل به همه نشان می دهد که او نیز یک سوunction عملکرد است و باعث می شود اسمیلر تهدید به حذف او نیز شود. Jailbreak و Hi-5 وارد می شوند و ربات را که روی Smiler قرار دارد غیرفعال می کنند. از آن زمان الکس تلفن خود را به یک فروشگاه برده است به این امید که تنظیم مجدد کارخانه که با پشتیبانی فنی انجام می شود عملکرد گوشی او را بازیابی کند ، که در صورت انجام چنین عملیاتی منجر به نابودی کامل جهان ژن می شود. از سر ناامیدی ، ژن آماده می شود تا خودش را برای ادی ارسال کند و چهره های زیادی را برای ابراز وجود ایجاد کند. الکس که متوجه شد آدی متنی از او دریافت کرده است ، درست در پایان کار تنظیم مجدد کارخانه را لغو می کند ، ایموجی را ذخیره می کند و در نهایت می تواند با آدی ، که ایموجی ارسال شده از الکس را دوست دارد صحبت کند. ژن خودش را برای آنچه که هست می پذیرد و همه ایموجی ها آن را جشن می گیرند.

در صحنه ای با اعتبار متوسط ​​، اسمیلر با دیگر ایموجی های بلااستفاده و فراموش شده به جرم جنایات خود به دلیل اینکه دندان هایش توسط ربات تراش خورده است و همچنین بازی و از دست دادن یک بازی Go Fish ، به “سالن بازنده” سقوط کرده است. .

بیشتر کمتر