انیمیشن اهریمن درون؛ نفرین ابدی

انیمیشن اهریمن درون؛ نفرین ابدی
Resident evil: damnation

وقتی که دست به اسلحه می بریم زندگی مون برای افرادی میشه که کنارمون میمیرن...

کارگردان: Makoto Kamiya
نویسنده: Shotaro Suga , Shinji Mikami , Noboru Sugimura , Hideki Kamiya
تهیه کننده: Hiroyuki Kobayashi , Hidenori Ueki
سال تولید: 2012
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

لئون اس کندی برای تأیید شایعات استفاده از سلاح های بیولوژیکی (BOWs) در جنگ داخلی کشور وارد جمهوری اسلاوی شرقی می شود. پس از ورود وی ، اینگرید هونیگان به وی اطلاع داد كه دولت دستور عقب نشینی فوری همه نیروهای آمریكایی را صادر كرده است. لئون مصمم به متوقف کردن کمان ها ، دستور را نادیده می گیرد. او در تماس با او قرار می گیرد ، که مورد حمله قرار گرفته و پس از ناکام آمدن لئون توسط انفجار توسط لیسر کشته می شود. یک شکل سایه به لیسر دستور می دهد تا لئون را نکشد. لئون بیدار می شود ، توسط مبارزان شورشی J.D. ، معلم سابق الكساندر كوزاچنكو (بادی) و ایوان جودانوویچ پیر ، آتامان گروه به صندلی بسته می شود.

در همین حال ، رئیس جمهور سوتلانا بلیکووا با آدا وونگ ، که به عنوان یک عامل BSAA ظاهر می شود ، ملاقات می کند. آدا توضیح می دهد که یک انسان آلوده به سویه غالب ویروس رابطه کوتاهی ارباب و برده با کمانهای کمتر خواهد داشت. در جای دیگر ، سربازان به مخفیگاه شورشیان حمله کردند. لئون سعی می کند آنها را در مورد آلودگی ایوان هشدار دهد ، اما بادی شروع به تیراندازی می کند. ایوان به بادی می گوید که او را بکشد و با بی میلی اکراه می کند. لئون فرار می کند و با JD ملاقات می کند ، فقط میزبانان پلاگا به آنها حمله می کنند. JD لئون را به یک کلیسا هدایت می کند ، جایی که آنها با سایر شورشیان دوباره گروه می شوند. جی دی به لئون کمک می کند تا فرار کند ، و از او می خواهد که جلوی بادی را بگیرد ، زیرا او با نفرت از دولت وسواس دارد ، که مدرسه او را بمباران کرد و نامزد و شاگردانش را کشت.

لئون با آدا برخورد می کند ، که اعتراف می کند برای جمع آوری نمونه ای از پلاگا و اشاره به درگیری عاشقانه گذشته با لئون در کشور است. آدا سپس هشدار می دهد که شهر به زودی بمباران می شود ، آنجا را ترک می کند. لئون به کلیسا بازگشت تا ببیند گانادوس به آن حمله کرده و سایر شورشیان را کشته و JD را آلوده کرده است. پس از ورود بادی ، وی و JD آخرین کلمات را با یکدیگر در میان می گذارند و لئون JD را می کشد. سپس لئون از بادی می خواهد که پلاگا را رها کند ، که وقتی هواپیماهای نظامی کلیسا را ​​بمباران می کنند امتناع می کند و فرار می کند.

سوتلانا آدا را به عنوان یک کلاهبردار ، که پس از درگیری با سوتلانا دستگیر می شود ، در معرض دید قرار می دهد. کمی بعد لئون وارد پناهگاهی شد که آدا در آن نگهداری می شود. آدا با استفاده از چاقوی مخفی فرار می کند و در کنترل اصلی کندو با لئون ملاقات می کند. هنگامی که سوتلانا و نیروهای ارتش او را محاصره می کنند ، آدا بمبی دودی رها کرده و فرار می کند ، در حالی که لئون چندین سرباز را می کشد. بادی می رسد ، لیکرها را برای حمله به سربازان می فرستد. سوتلانا برای از بین بردن لئون ، بادی و لیزرها دو Tirants را فعال می کند. لئون و بادی تیم می شوند و به سختی از زیرزمین قصر بیرون می آیند و ظاهراً از طاغوت فرار می کنند.

در خارج ، یک ظالم سوم ظاهر می شود. لئون و بادی آن را با آتش تانک جدا می کنند. وقتی آنها از مخزن واژگون خارج می شوند ، لئون و بادی با دو Tirants اول روبرو می شوند. با تعقیب سلطه گران و بدون مهمات باقی مانده ، لئون آماده می شود تا آخرین وضعیت خود را نشان دهد ، هنگامی که هواپیماهای حمله USAF A-10 ظاهر می شوند و هر دو طاغوت را بیرون می کشند ، نشان می دهد که مافوق لئونس در تمام مدت حضور خود در جمهوری اسلاوی شرقی مراقب او بودند . همانطور که سوتلانا برای کنفرانس مطبوعاتی خود آماده می شود ، با حمله مشترک روسیه و آمریکا به او اطلاع داده می شود ، که وی را مجبور به استعفا می کند.

در حالی که لئون و بادی حمله را مشاهده می کنند ، بادی از لئون می خواهد تا قبل از کنترل پلاگا ، او را بکشد. لئون امتناع می کند ، به او می گوید زندگی کند تا به عنوان زنده یاد کسانی که درگذشتند زندگی کند و سپس به ستون فقرات بادی شلیک می کند و کنترل پلاگا را بر او قطع می کند. سه روز بعد ، لئون در مورد مأموریت با هونیگان صحبت می کند ، در حالی که در جای دیگر آدا با کارفرمای خود در مورد نمونه پلاگا که بازیابی کرده صحبت می کند ، اما مشخص نمی کند که آن را تحویل می دهد یا خیر. این فیلم به پایان می رسد که بادی را روی صندلی چرخدار نشان می دهد ، و خودش را به سمت یک مدرسه سوق می دهد ، احتمالاً بار دیگر معلم شده است. این تیتراژ صحنه های سینمایی Resident Evil 6 را نمایش می دهد.

بیشتر کمتر