انیمیشن امیلی جولی

انیمیشن امیلی جولی
Emilie jolie

اگر همیشه سعی کنید روی مد حرکت نکنید، همیشه یک‌شکل و آراسته و جذاب باقی می‌مانید.

کارگردان: Philippe Chatel , Francis Nielsen
نویسنده: Philippe Chatel
سال تولید: 2011
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

راوی داستان خود را با گفتن داستان یک ماهی قرمز آغاز می کند ، اما ناگهان متوجه می شود که او اینجاست تا در عوض داستان امیلی جولی را تعریف کند.

در حالی که والدینش بیرون بودند ، امیلی جوان تنها در رختخواب خود دراز کشیده و از تاریکی ترسیده است. او کتابی را روی زمین پیدا می کند و در آن غوطه ور می شود. اولین آهنگ “آواز دختر جوان در اتاق خواب خالی” آغاز می شود.

بعد از ترانه ، امیلی خود را در منظره ای می یابد که همه چیز آبی بود ، حتی خورشید. در آنجا ، او با گردهمایی خرگوشهای آبی که با مشکلی روبرو بودند از مسیرهایی عبور می کند. هر بار که باران می بارد ، سرما می خورند. وقتی شروع به عطسه می کنند ، قرمز می شوند.

در صفحه زیر ، امیلی به جلوی یک درخت غول پیکر با پرندگان زیادی می رسد و یکی از پرندگان نزد او می آید. امیلی پس از معرفی خود ، از پرنده می خواهد که او را با خود به آسمان ببرد. پرنده پاسخ می دهد که هنوز چیزهای زیادی برای کشف او روی زمین وجود دارد که منجر به ترانه “آواز امیلی و پرنده بزرگ” می شود.

در صفحه بعدی ، امیلی با شترمرغی که آرزو دارد ستاره کاباره در برادوی باشد آشنا می شود. و بنابراین شترمرغ “آواز شترمرغ” را می خواند.

سپس دختربچه وارد صفحه ای تاریک و ترسناک ، صفحه جادوگر می شود. جادوگر به دلیل موقعیتی که دارد ، به نظر می رسد محکوم به هلاکت است ، در حالی که به نظر می رسد به عنوان یک فرد پست در برابر همه چیزهایی که ملاقات می کند ، است ، اما در واقع ، او فقط در انتظار یک شاهزاده جذاب است تا او را دوست داشته و نجات دهد. این منجر به آهنگ ، “آهنگ جادوگر” می شود. امیلی به جادوگر قول می دهد که با کمک راوی داستان ، در کل کتاب به دنبال “شاهزاده جذاب” جادوگر خواهد گشت.

امیلی از صفحه ای بازدید می کند که با یک باله از دنده های چتر روبرو می شود. [5] آهنگ دنده های چتر شروع به پخش می کند. سپس یک ایده او را تحت تأثیر قرار داده است. او خرگوشهای آبی را صدا می کند و از آنها می خواهد به صفحه ای که در آن است بیایند. بعد از رسیدن آنها ، او اعلام می کند که راهی برای قرمز شدن آنها پیدا کرده است. آنها فقط باید هنگام باران چترها را نگه دارند. آهنگ “آهنگ جمع آوری خرگوشهای آبی” دوباره خوانده می شود.

در صفحه بعدی ، امیلی با جوجه تیغی ملاقات می کند که ناراحت است زیرا هیچ کس نمی خواهد او را به دلیل ملافه هایش سکته کند. امیلی ، مانند “پری کتاب” ، برای خوشحال کردنش تصمیم می گیرد او را نوازش کند و به “آواز خارپشت” منتهی می شود.

او به راه خود در میان صفحات جستجوی “شاهزاده جذاب” ادامه می دهد. او با یک موجود فرازمینی روبرو می شود که عاشق موسیقی در سفینه اش است (“ترانه فرازمینی”). یک سنگریزه که توسط تام Thumb رها شده است ، و در جنگل احساس تنهایی می کند و او آن را برمی دارد تا با او در جیبش برود (“آهنگ سنگریزه”) ؛ یک خروس و الاغی که باید کلمات کتاب را به اشتراک بگذارند (“آواز خروس و الاغ”) ؛ یک گل کوچک که نمی خواهد زیر برگ ها پژمرده شود ، بنابراین آن را برمی دارد تا موهایش را بگذارد (“آهنگ گل کوچک کوچک غمگین”) – این آهنگ در نسخه اول نیست. او با یک گرگ زننده که توسط مادربزرگ مورد آزار و اذیت قرار گرفته است آشنا می شود (“آواز گرگ”). او آن را آرام می کند و با مادربزرگ آشتی می کند. سرانجام ، یک راکون آرزوی رنگی شدن دارد (“آهنگ راکون رویایی”) بنابراین به او آبی چشم ، رنگ موهای بور و صورتی گونه هایش می دهد.

وقتی امیلی صفحه را ورق می زند ، به صفحه ای ختم می شود که همه چیز سفید است و با حروف بزرگ “E N D.” او در انتهای کتاب آمده است ، و به “آغاز آهنگ آخر” منتهی می شود.

امیلی “شاهزاده خانم جادوگر” را “جذاب” ندانسته است و تا پایان دادن به این داستان از پایان داستان امتناع می ورزد. راوی تصمیم می گیرد خودش را به شهریاری جذاب تبدیل کند. راوی می داند که او بی عیب و نقص نیست زیرا زرهی ندارد و همچنین اسب سفید سوار نمی شود ، اما این برای جادوگر مهم نیست. این منجر به “آهنگ تازه کار شاهزاده جذاب” می شود.

با تماشای همه شخصیت های داستان پری ، جادوگر به یک شاهزاده خانم تبدیل می شود و داستان به پایان می رسد. امیلی در رختخواب خود به خواب می رود ، و راوی را لرزاند كه به او می گوید دوستان جدیدش همیشه وقتی به آنها احتیاج داشته باشد ، همیشه در كتاب عکس خواهند بود. سپس “ترانه پایانی” خوانده می شود.

بیشتر کمتر