انیمیشن افسانه ساسکواچ

انیمیشن افسانه ساسکواچ
The legend of sasquatch

تا زمانی که افسانه‌ها را باور می‌کنیم، افسانه‌ها هم با ما هستند.

کارگردان: Thomas Callicoat
نویسنده: Thomas Callicoat
تهیه کننده: William Hurtz , Bill J. Gottlieb , Thomas Callicoat
سال تولید: 2006
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

رنجر استیو (جان ریز دیویس) در کنار آتش نشسته و داستانی درباره خانواده دیویس تعریف می کند.

جان دیویس (ویلیام هرت) به همراه دو دخترش کریستی و مگی در حال پرواز با هواپیمای آبی بر فراز دره ای به نام دره ساسکوچ هستند. کریستی به مگی می گوید که Sasquatch به معنای پاگنده است و مگی تعجب می کند که آیا پاگنده ای در دره وجود دارد؟ کریستی به او می گوید Bigfoot یک افسانه است. آنها سرانجام به خانه جدید خود می رسند و در سراسر خانه مخروط های کاج وجود دارد. در پایان روز همه چیز تمیز می شود و همه به رختخواب می روند. مگی در سوله بیرون چیزی می شنود. او یک پا بزرگ را در سوله پیدا می کند. مگی پا می زند و می افتد و پا بزرگ پا فرار می کند.

صبح جان ، مگی و کریستی به سراغ کار جدید جان می روند. آنها رئیس کارخانه دیو (جو آلاسکی) را ملاقات می کنند. قرار است یک سد جدید در رودخانه ای ساخته شود که برق منطقه را تأمین کند. در همین حین ، Cletus McNabb و سگ جانبی او داگ سگ می خواهند یک پا بزرگ را بگیرند. آن شب مگی دوباره به بیرون می رود تا دنبال پا پا بگردد. او دوباره او را پیدا می کند و راه بزرگ پا را به جنگل تعقیب می کند. او را از دست می دهد و باران شروع به باریدن می کند. پا بزرگ با مادرش (ژوئن فوری) برمی گردد و او را به یک غار مخفی زیر آبشار می برد. مگی متوجه می شود که سد جدید خانه آنها را آب گرفتگی خواهد کرد. پاگنده پا مگی را به خانه می برد.

صبح روز بعد مگی سعی می کند به جان و کریستی بگوید اما آنها باور نمی کنند. هنگامی که جان به کار خود می رود ، مگی و کریستی با رنجر استیو ملاقات می کنند ، او می گوید که جان از او خواسته است که در آنها بررسی کند. هنگامی که مگی را ترک می کند سعی می کند به کریستی بگوید که پا بزرگ واقعی است اما کریستی او را باور نمی کند. دیوانه ، مگی می دوید تا آنها را پیدا کند. کریستی او را تعقیب می کند و سرانجام به غار می آیند. Cletus McNabb و Dawg می بینند که آنها به غار می روند و برنامه ای برای گرفتن یکی از پا گنده ها تنظیم می کنند.

جان به خانه برمی گردد و همه جا به دنبال دخترانش می گردد. وقتی جان به جنگل می رود با پا گنده فرار می کند و آنها او را به غار می برند. اکنون جان می داند که پا بزرگ پا در خطر است بنابراین آنها راهی برای جلوگیری از طغیان غار در نظر دارند. آنها تمام مخروط های کاج موجود در دره را جمع کرده و آنها را به صورت تفاله خرد می کنند. آنها تفاله را به داخل غار می برند و شکافهای غار را با آن می پوشانند. حالا آنها تعجب می کنند که آیا دیوارها غرق می شوند بنابراین مجبورند آنها را بیرون ببرند. آنها آنها را در کوههای برفی در غاری دیگر بالا می برند. کلتوس و داگ برای گرفتن یکی از آنها به غار می روند اما غارها نزدیک می شوند و غار طغیان می کند و کلتوس و داگ از آن خارج می شوند. در کوهستان ، خانواده دیویس با پا گنده خداحافظی می کنند. در پایان اعتبارات داگ از Cletus عصبانی می شود و با دیویس ها زندگی می کند.

بیشتر کمتر