انیمیشن اسکوبی دوو و فرانکلین ترسناک

انیمیشن اسکوبی دوو و فرانکلین ترسناک
Scooby-Doo! Frankencreepy

اسکوبی دوو و دوستانش به مشکلی برمیخورند که با حل آن دشمنان گذشته خود را مجددا ملاقات میکنند...

کارگردان: Paul McEvoy
نویسنده: Jim Krieg
تهیه کننده: Paul McEvoy
سال تولید: 2014
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

داستان کامل

ولما با كوتبرت كراولی ، وكیل خانواده ولما تماس می گیرد كه به او می گوید املاك و قلعه عموی بزرگش را در ترانسیلوانیا ، پنسیلوانیا به ارث برده است. ولما با رد كردن باند ، پیشنهاد را رد می كند و پاسخ می دهد كه نمی خواهد با عمویش كاری كند. آقای کراولی می فهمد ، لعنت بر ملک را آشکار می کند. او می گوید اگر کسی بیش از حد به میراث بارون نزدیک شود ، آنچه را که بیشتر دوست دارند از بین خواهد رفت. هنگامی که آنها به بیرون می روند ، فرد صدایی از دستگاه Mystery Machine را می شنود ، سپس منفجر می شود و یک شخصیت مرموز با ماسک ظاهر می شود. کراولی نشان می دهد که این شبح بارون ، جد قدیمی ولما است. بقایای ماشین دوباره منفجر می شود ، با کلماتی که می گوید “از ترانسیلوانیا دوری کنید” ، اما فرد اعلام می کند که همان جایی است که آنها می خواهند مسئول تخریب ماشین رمز و راز را پیدا کنند ، گفت این بار “این شخصی است”.

بدون گزینه دیگر ، باند در اکسپرس سوار می شود. ولما حقیقت را آشکار می کند: نام خانوادگی واقعی او فون دینکنشتاین است که پدربزرگ و مادربزرگش هنگام انتقال از کشور قدیمی به دینکلی کوتاه کردند. جد وی بارون فون دینکنشتاین است ، که گفته می شود هیولایی به نام فرانکریپ (که مری شلی رمان نویس مشهور را برای نوشتن رمان خود فرانکنشتاین الهام گرفته است) خلق کرده است. ولما توضیح می دهد که این دلیل او شروع به حل اسرار بود. ناگهان قطار شروع به سرعت گرفتن می کند. شاگی پس از رساندن همه به آخرین اتومبیل ، به جلوی قطار می رود ، اما هادی را نمی یابد بلکه روح بارون نقابدار را پیدا می کند ، که اظهار می دارد لعنت اکنون بر باند تأثیر می گذارد درست قبل از اینکه او کنترل پنل را جدا کند ، آن را بیندازد و ناپدید شود . این باند همچنان که قطار از ریل خارج شده و منفجر می شود ، هنوز هم می تواند آخرین ماشین ، مردم و خود را نجات دهد. هنگامی که آنها به شهر می رسند ، افرادی که در اتومبیل هستند ، بازرس ، Burgermeister و یاگو ، یک خادم قلقلک قلعه فون دینکنشتاین هستند. او آنها را به قلعه می برد ، در آنجا با خانم واندرس ، خانه دار ملاقات می کنند. آنها به آزمایشگاه بارون می رسند و فرانکرسیپ را در یخ جامد می یابند. ولما که با آشکار شدن این افشاگری ، قول داده بود آزمایش را دوباره انجام دهد تا ثابت کند که هیولا جعلی است و به همه می گوید که آنجا را ترک کنند. با رفتن بقیه اعضای باند ، خانم واندرس دستگاهی را به ولما نشان می دهد كه وی را هیپنوتیزم می كند.

وقتی باند به یک جشنواره روستا می رود ، اتفاقات عجیب و غریب شروع می شود. دافنه وقتی متوجه شد که لباس های اندازه فعلی او اکنون برای او خیلی تنگ است ، به دلیل اضافه وزن ، شوکه شده است. Shaggy و Scooby ناگهان شجاع و شجاع می شوند و گرسنه هم نیستند ، و فرد عزادار Mystery Machine محبوب خود است. یاگو می رسد و باند را که توسط اهالی روستا تهدید می شود نجات می دهد و او به باند می گوید ولما دیوانه شده است.

هنگامی که آنها بازگشتند ، ولما اکنون موهای صورتی ، لباس های جدید دارد و فرانکنیکر را دوباره زنده کرده است. اهالی روستا سعی می کنند از خود دفاع کنند و هیولا را سرنگون کنند ، اما Frankencreep آنها را ترساند. دافنه و فرد هنوز از دست دادن بدبخت هستند و تنها می مانند و در حالی که Shaggy و Scooby ، که هنوز هم شجاع هستند تصمیم می گیرند خودشان فرانکریپ را بگیرند. ولما موفق می شود هیولا را ناک اوت کند و تصمیم می گیرد مغز Shaggy و Scooby را خارج کند تا آنها را در Frankencreep قرار دهد (با بیان اینکه هر دو آنها با هم یک مغز دارند). اوضاع بهتر می شود ، وقتی فرد کارگاهی را پیدا می کند و یک ماشین جدید رمز و راز می سازد ، دافنه متوجه می شود که لباس او یک لباس بادی با هوا است و لباسهای جدید Frankencreep را از لباسهای Shaggy و Scooby جدا می کند ، و آنها را به خود گرسنه و ترس قدیمی خود برگرداند. هنگامی که Frankencreep شروع به تعقیب آنها می کند ، به طور تصادفی به اهرم دستگاهی که ولما را هیپنوتیزم می کند برخورد می کند و او را به حالت عادی می رساند. یاگو ظاهر می شود و به آنها می گوید که آنها باید قلعه را ترک کنند زیرا در آستانه منفجر شدن است. آنها موفق به فرار و جعل مرگ خود می شوند.

آنها Burgermeister ، بازرس ، کولی که لباس بادی را به دافنه و خانم واندرس را به قطار سریع فروخته است ، فریب می دهند. آنها هنگام رانندگی قطار آنها را در اتومبیل سریع گیر می اندازند. درست همانطور که به نظر می رسد این رمز و راز حل شده است ، فرانکنکرپ دوباره ظاهر می شود که یک ربات با یاگو است ، و سپس نشان می دهد که او در واقع یک عامل مخفی DOD به نام Shimidlap است. او می گوید که یکی از اسکلت های بیرونی آنها از آزمایشگاه های تحقیقاتی آنها به سرقت رفته و آن را در ترانسیلوانیا ردیابی کرده است. به زودی مشخص شد که به جای مظنون ، این یک توطئه انتقام جویی بوده است: همبرگر ، بازرس ، کولی و خانه دار همه در این کار شرکت داشتند. مأمور بازرسی نمی شود Cuthbert Crawley ، که در واقع Cuthbert Crawls است (شریک Cosgood Creeps جایی که آنها به عنوان ارواح سبز در “شب ترس از هیچ لذتی ندارد” از Scooby-Doo ، شما کجایید عمارت را تحت تعقیب قرار می دهند). Burgermeister توسط Velma در معرض C.L قرار می گیرد. مگنوس (که به عنوان شبح Redbeard ظاهر شد) ، و سپس کولی نشان می دهد که لیلا (خواننده ای که به عنوان یکی از زامبی های مامبا وامبا ظاهر شده است) است. سرانجام ، خانم واندرز بدون ماسک نشان می دهد که او مامه میونه است (صاحب کافه و رهبر باند جنایتکار که لباس قدیمی آهنین را پوشیده است). او فاش می کند که ماسک Iron Face ماسک بوده است. همچنین همان ماسک شبح بارون را داشت. این چهار جنایتکار فاش کردند که آنها قصد داشتند انتقام بگیرند و پس از کشف تاریخ نسب ولما ، قلعه ای را که روی گاز طبیعی منفجره نشسته بود خریداری کردند. ولما ، شرور را در مورد عدم فروش قلعه درمورد اینکه قلعه می خواست کاری با آن نداشته باشد ، س questionsال می کند ، فاش کرد که اگر زمین را بفروشند می توانستند ثروت زیادی بدست آورند و از یادگیری این موضوع شوکه می شوند ، زیرا باند از این موضوع می خندد. آنها به زودی یک بار دیگر دستگیر می شوند و ماشین Mystery دوباره ساخته می شود و باند در آن حرکت می کند و مستقیماً به خانه می رود.

بیشتر کمتر