انیمیشن اسکوبی دوو؛ نقاب شاهین آبی

انیمیشن اسکوبی دوو؛ نقاب شاهین آبی
Scooby-Doo! Mask of the Blue Falcon

یک قهرمان همیشه نیرویی خارق العاده و ماورایی ندارد بلکه با یک قلب مهربان هم میشود قهرمان

کارگردان: Michael Goguen
نویسنده: Michael Ryan , Marly Halper-Graser
تهیه کننده: James Tucker , Alan Burnett , Jason Wyatt , Sam Register
سال تولید: 2012
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

Scooby و Shaggy این باند را به یک کنفرانس کتاب های مصور در جنوب کالیفرنیا موسوم به “Mega Mondo Pop! Comic ConApalooza” می برند تا به عنوان ابرقهرمانان کتاب های کمیک مورد علاقه خود ، Blue Falcon و Dynomutt ، وارد یک مسابقه لباس شوند. فرد مشتاق دیدن فیلم جدید و تاریک Falcon Blue است که توسط جنیفر Severin ساخته شده و برد آدامز را در نقش شاهین آبی جدید بازی می کند. آنها در مرکز همایش ها با هنک پرینس ، صاحب فروشگاه کتاب های طنز که شاگی به طور مرتب از آنها بازدید می کند و برادرزاده اش ، آستین ، ملاقات می کنند. آنها همچنین بازیگر نمایش اصلی شاهین آبی ، پادگان اوون را پیدا می کنند. آنها مشتاقانه به Garrison می رسند تا خودكار خود را بگیرند ، اما در عوض آنها به سخنان مشهور محبوب خود در مورد چگونگی برنامه ریزی این استودیو برای از بین بردن تمام آثار اصلی شاهین آبی برای فیلم جدید گوش می دهند. هنگام حضور در نمایش فیلم پیش پرده فیلم ، هیولایی که Shaggy و Scooby به عنوان آقای هاید ، یک شرور از نمایش اصلی معرفی می کنند ، ظاهر می شود و دسته ای از خفاش ها را برای وحشت افکار عمومی آزاد می کند. این باند پیشنهاد کمک به بررسی اوضاع را دارد.

روز بعد ، باند به کنوانسیون برمی گردد تا منتظر حمله دیگری از آقای هاید بماند ، جایی که آنها با جک ربل ، قهرمان سابق ربات های نبرد که با امضا امضا زندگی می کند ، ملاقات می کنند. فرد ، دافنه و ولما مظنون هستند كه گاریسون مقصر است اما Shaggy و Scooby از باور كردن بت آنها مقصر خودداری می كنند. آنها سپس از طریق تصاویر نظارتی گرفته شده در اطراف کنوانسیون ، باند را نشان می دهند که مظنونان دیگری نیز وجود دارد. آنها ضبط هایی از Severin را نشان می دهند که نشان می دهد چگونه حادثه آقای هاید تبلیغات خود را در فیلم افزایش داده است و آدامز در مورد چگونگی بیزاری وی از نقش خود صحبت می کند و امیدوار است که این حادثه توجه عموم را از او جلب کند تا بتواند این کار را ترک کند. آنها همچنین از آستین می آموزند که حملات آقای هاید بر اساس قسمتهای اصلی شاهین آبی است که وی در آن حضور داشته است و او از سوراخ سبز استفاده می کند که مردم را در ظاهر بعدی خود به هیولا تبدیل می کند. Scooby و Shaggy به اتاق های ذخیره سازی فرار می کنند ، جایی که لانه مخفی Mr. Hyde را پیدا می کنند. خود آقای هاید آنها را بر روی یک بالون بزرگ فرانکشتاین جونیور تعقیب می کند ، که با استفاده از آن از طریق سان دو پدرو پرواز می کند و سوراخ سوراخ خود را در کل شهر و تالار شهر باز می کند. زدن اسکوبی ، شاگی و شهردار. با عصبانیت و تحقیر این حمله ، شهردار باند را اخراج می کند.

بعداً ، آنها از یک گزارش خبری می آموزند که اولین نمایش فیلم اکنون در استادیوم بیس بال برگزار می شود. این باند به مرکز کنوانسیون برمی گردد ، جایی که آستین موفق می شود برای آنها ورود پیدا کند. با کمک ربل ، فرد ، ولما و دافنه مخفیگاه آقای هاید را پیدا کردند و متوجه شدند که وی دارای دوربین های نظارتی پخش شده در اطراف مرکز همایش ها و استادیوم بیس بال است. از آنجا ، آنها می بینند که آقای هاید غول پیکر دیگری را غرق می کند. در همین حال ، Scooby و Shaggy در جستجوی چیزی برای خوردن غذا ، افرادی را که از استادیوم فرار می کنند ، مشاهده می کنند و باعث می شوند داخل آن دویده و آقای هاید غول پیکر آستین را پیدا کنند. Scooby ذهنیت ابرقهرمانی خود را بازیابی می کند و برای مقابله با آقای هاید می شتابد. او و شاگی موفق می شوند آستین را نجات دهند اما آقای هاید آنها را بیرون می کند. فرد ، ولما و دفن می رسند و موفق می شوند غول هاید را که کشف کردند یک ربات غول پیکر است که ظاهراً توسط گاریسون هدایت می شود ، پایین بیاورند. آنها معتقدند که او در تمام مدت آقای هاید بود ، اما بازیگر ادعا می کند کسی او را ناک اوت کرده و درون ربات قرار داده است. Scooby و Shaggy شاهد این هستند که آقای هاید واقعی یک وسیله نقلیه زرهی را می دزد. Scooby آقای هاید را تعقیب می کند و باعث می شود وسیله نقلیه به ربات برخورد کند. آقای هاید Hideous Hyde Hound خود را از روی Scooby آزاد می کند ، اما گاریسون لباس اصلی Blue Falcon را به تن می کند ، Scooby را نجات می دهد ، با استفاده از Falcon Car سگ شکاری را نابود می کند و آقای Hyde را از فرار باز می دارد.

این باند آقای هاید را که معلوم می شود ربل است ، نقاب می زند. او توضیح می دهد که وقتی یکی از روبات هایش به زباله سوزی رفت و صحنه را نابود کرد ، از لیگ رزمی RC اخراج شد. او پس از مجبور شدن به کار خودنویس ، نقشه انتقام را طراحی کرد. او قبل از اینکه گاریسون را بیهوش کند و او را در ربات هاید قرار دهد تا او را در حمله به استادیوم قرار دهد ، برای حمله به کنوانسیون و مجبور کردن اکران فیلم به ورزشگاه ، آقای هاید شد. این حمله کامیون را مجبور به دور زدن می کند و به او امکان می دهد 5،000،000 دلار ورودی کنوانسیون را بدزدد. تحت تأثیر این اقدام پس از دستگیری ربل ، سیورین دنباله ای از فیلم شاهین آبی را می سازد ، با گاریسون به عنوان پدر شاهین آبی آدامز و اسکوبی در نقش دینوموت.

بیشتر کمتر