انیمیشن اسکوبی دوو؛ نبردنهایی شگی

انیمیشن اسکوبی دوو؛ نبردنهایی شگی
Scooby Doo! Shaggy’s showdown

انسانهای باهوش همیشه به دنبال کمک به دیگران وحل مشکلات هستند.

کارگردان: Matt Peters
نویسنده: Candie Langdale , Doug Langdale
تهیه کننده: Brandon Vietti
سال تولید: 2017
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

باند Mystery Incorporated به دیدار Crazy Q Dude Ranch می رود که متعلق به پسر عموی دیرباز گمشده Shaggy Rogers ، Tawny Rogers است. با رسیدن باند ، ساکنان از دیدن شاگی از ترس فریاد می کشند و ادعا می کنند او یک شبح است. پس از ملاقات این باند با تونی ، وی توضیح می دهد كه سالها پیش ، دامداری توسط یك قانون شكن غربی بی رحم به نام داپر جك تحت تعقیب قرار گرفت و خاطرنشان كرد كه شاگی دقیقاً مانند او به نظر می رسد ، به دلیل این واقعیت كه او از فرزندان جك است. تاونی می گوید روح داپر جک دامداری را وحشت زده کرده است و در صورت ادامه کار وی مجبور به فروش آن خواهد شد. پس از آن ، باند تحقیق را آغاز می کند تا Tawny مجبور به فروش مزرعه نباشد.

این باند پس از تحقیق در مورد قبر جک ، و چند برخورد نزدیک با شبح او ، رمز و راز را حل کرده و تصمیم می گیرند تا شبح را به دام بیندازند. در آن شب Scooby-Doo در یک تله کابین با جایزه بزرگ 10000 دلاری به پسر جوانی کمک می کند تا ترس خود را از اسب کنار بگذارد در حالی که Shaggy با موفقیت سوار بر اسب می شود ، تعجب دوستانش. بعداً ، شاگی پول جایزه را به تونی می دهد تا به او در امور مزرعه کمک کند. در همان لحظه ، ولما دینكلی نشان می دهد كه شبح در واقع یك دست مزرعه دار به نام كایل است كه سعی در سرقت پول داشت. بعد از این ، این باند می فهمد که Dapper Jack واقعاً یک قانون شکن نبود بلکه یک روح مهربان بود. کلانتر شهر روفوس کارمایکل او را کشت و برای همه این جنایات او را در چارچوب قرار داد و کایل از افسانه دروغین برای طرح خود استفاده کرد. با این حال ، این باند همچنین می فهمد که کایل تنها نبوده و ولما اعلام می کند شخصی به نام راف با او کار می کند. پس از اینکه راف اعتراف کرد صاحب شرکتی است که می خواهد مزرعه تاونی را بخرد ، سپس پول را می دزد و فرار می کند. او توسط Shaggy و Scooby تعقیب می شود که او را مجبور به خارج شدن از مسیر و بازیابی پول می کند.

پس از اینکه راف و کایل به زندان منتقل شدند ، تونی از Shaggy و دوستانش برای کمکشان تشکر می کند. این باند سپس در ماشین رمزگذاری رانندگی می کند و Scooby و Shaggy از پنجره بیرون نگاه می کنند و روح داپر جک راجرز را که بالای یک صخره است ، می بینند و به آنها لبخند می زنند.

بیشتر کمتر