انیمیشن اسکوبی دو؛ گروه موسیقی

انیمیشن اسکوبی دو؛ گروه موسیقی
Scooby-Doo! Kiss; Rock and Mystery


سال تولید: 2015
نوع: مجموعه
مدت زمان: 1 ساعت

داستان کامل

فرد ، دافنه ، ولما ، شاگی و Scooby-Doo به یک پارک تفریحی به نام Kiss World سفر می کنند تا بوسه را در کنسرت بزرگ هالووین خود ببینند و یک رمز و راز را حل کنند ، بیشتر به دلیل اینکه دافنه با Starchild (پل استنلی) سر و کله می زند ، این باعث حسادت فرد شد. پس از ورود اسوبوبی و باند ، دلیله دومینو ، رئیس امنیت و کارمند دفاعی سابق دولت ، از ورود آنها امتناع می کند ، بنابراین دزدکی وارد شده و توسط دلیله گرفتار می شوند. در آن لحظه ، بوسه می رسد ، و بعد از اینکه باند توضیح می دهد که آنها برای کمک به آنجا هستند ، آنها به دلیله می گویند بچه ها آزاد هستند که بمانند ، که او با اکراه موافقت می کند. شیطان (ژن سیمونز) در ابتدا مخالف این ایده است زیرا اسکوبی به طور تصادفی تفنگ آب را روی او پاشید وقتی که برای یک بازدید غافلگیرانه به Shaggy و Scooby آمد ، اما بعداً تسلیم شد. هنگامی که باند برای یافتن سرنخ جدا می شود ، Shaggy و Scooby توسط نهادی تعقیب می شوند. بوسه به کمک آنها می آید. آنها به باندی می گویند که موجودیت جادوگر زرشکی نام دارد ، و او مدتی است که پارک را به وحشت می اندازد و آنها قبل از کنسرت به ناپدید شدن او احتیاج دارند.

یک پیشگو عجیب به نام چیکارا می گوید جادوگر از یک جهان متناوب به نام کیسستریا است و قصد دارد با استفاده از بوسه الماس سیاه در آهنگ محبوب خود “Detroit Rock City” هیولایی به نام Destroyer را برای تسخیر زمین احضار کند ، که ولما سخت می داند باور كردن. به منظور جلوگیری از جادوگر زرشکی ، این باند با استفاده از الماس جادوگر را فریب می دهد. با این حال ، جادوگر زرشکی آنها را از طریق درگاهی به سمت کیستریا تعقیب می کند. او موفق می شود الماس را بدزدد و “نابودگر” را از بند باز کند ، اما باند و بوسه برای جلوگیری از هیولا با یک کشتی فضایی وارد می شوند. این باند سپس به زمین برمی گردد و در آنجا از خواب بیدار می شوند و معتقدند گاز جادوگر باعث توهم همه آنها شده است. آنها جادوگر زرشکی را به عنوان دلیله که می خواست الماس سیاه (مورد نیاز برای فناوری لیزر) را به عنوان انتقام از کارفرمایان سابق خود به یک شرکت دفاعی دفاعی بفروشد ، ماسک می زنند.

بعداً ، استارچیلد درست جلوی فرد ، دافنه را می بوسد. سپس دافن بوسه ای بر گونه به فرد می بخشد و این باعث خوشحالی او می شود. دیو لبخند به Shaggy و Scooby می بخشد. Shaggy و Scooby سپس بوسه را می بینند که با الماس سیاه پرواز می کند. شاگی از Scooby می پرسد که آیا باید آنچه را که دیده اند به ولما بگویند؟ با این حال ، Scooby پیشنهاد می کند که این کار را نکنند ، با بیان: “چرا دنیای او را تکان می دهد؟”

بیشتر کمتر