انیمیشن اسکوبی دو؛ اهریمن خاموش

انیمیشن اسکوبی دو؛ اهریمن خاموش
Scooby-Doo! WrestleMania Mystery


سال تولید: 2014
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

داستان کامل

Scooby-Doo و Shaggy پس از غلبه بر سخت ترین سطح آخرین بازی ویدیویی سازمان ، اقامتی با تمام هزینه در WWE City را برای تماشای WrestleMania به دست می آورند. با اصرار این دو ، فرد ، دافنه و ولما توافق می کنند که در سفر به WWE City به آنها بپیوندند. به محض ورود ، ماشین رمز و راز پس از آنکه فرد به سختی از عبور از راکون عبور کرد ، بر روی یک خندق سقوط می کند. این باند قبل از اینکه سینا ماشین رازآلود را در جاده بلند کند با جان سینا ، مربی اش کوکی و برادرزاده کوکی روبن آشنا می شوند. آنها همچنین با Bayard روبرو می شوند ، یک شکارچی که WWE را برای ساختن شهر خود در جنگل خود تحقیر می کند. سینا بلیط VIP باند را به رویداد بعدی می دهد تا مشاجره آنها با بایارد را جبران کند.

در این نمایشگاه ، آقای مک ماهون از کمربند قهرمانی WWE رونمایی می کند که از زمان واژگونی آخرین مسابقه کین ، جای خالی مانده است. این عنوان در آخر هفته در WrestleMania قابل جلب است. سپس به باند پیشنهاد می شود قبل از رسیدن به کابین خود ، اردوگاه آموزشی WWE را بازدید کند. بعداً همان شب ، دافنه و ولما شنیدند که روبن با کوکی بر سر عدم کشتی گیر شدن WWE به دلیل آسیب دیدگی پای کوکی بحث می کند. در همین حال ، Scooby هنگامی که Shaggy او را از خواب بیدار می کند ، در مورد کشتی هیولاهای غذایی غول پیکر رویایی می بیند و هر دو قبل از اینکه جان خود را بدوزند ، با هیولایی به نام خرس شبح روبرو می شوند. کشتی گیران WWE در هنگام تعقیب دخالت می کنند ، اما Triple H و Brodus Clay تحت فشار هیولا قرار می گیرند ، که پس از پرتاب میله داغ Sin Cara به سمت برج آب ناپدید می شود. صبح روز بعد ، خانم ریچاردز ، مدیر دبلیو دبلیو دبلیو ای ، باند را مطلع می کند که طی چند هفته گذشته ، این شهر توسط حملات خرس وحشت زده شده است. آقای مک ماهون از باند می خواهد تا رمز و راز خرس شبح را حل کند تا امنیت کمربند WWE را تضمین کند. سینا و سین کارا به باند توضیح می دهند که افسانه خرس شبح بیش از 100 سال پیش با یک خرس کشتی به نام ویچوس آغاز شد ، که در زمین های WWE City توسط پدربزرگ و بزرگ پدر سین کارا شکست خورد. . ویچوس که از خسارت خود خشمگین بود ، ناامیدی خود را از شهر بیرون کشید تا جایی که سین کارا گراند با هزینه آسیب دیدگی پای خود ، آن را به غاری منتقل کرد. طبق اعتقاد سین کارا ، روح خرس توسط رسلمنیا برانگیخته شده است.

صبح روز بعد ، توسط خانم ریچاردز به باند اطلاع داده شد که کمربند WWE را به سرقت برده اند و اسکوبی پس از گرفتار شدن به کمر ، دستگیر می شود و تصاویر امنیتی نشان می دهد که وی در عمل دستگیر شده است. ولما اما نشان می دهد که هنگام دزدیدن کمربند وی در حالت هیپنوتیزم عمیقی قرار داشته است و بی گناهی اسکوبی را ثابت می کند. روبن نتیجه گیری می کند که بازی ویدیویی WWE حاوی چشمک می زند که پیشنهادات پس از خواب هیپنوتیزم را به مغز Scooby پیوند می دهد. آقای مک ماهون به اسکوبی و شاگی در صورت شکست کین در رسلمنیا فرصتی برای آزادی می دهد. این دو نفر دوره آموزش تصادف را از کوکی و ای جی لی دریافت می کنند. آن شب ، باند و سینا در امتداد جنگل پرسه می زنند تا به غار خرس برسند. در داخل ، آنها اتاقی را کشف می کنند که دارای کتابهایی در مورد هیپنوتیزم ، شماتیک دستگاه EMP و تقویمی است که نشان می دهد مقصر قصد دارد رسلمنیا را هدف قرار دهد. ناگهان ، خرس شبح ظاهر می شود و باند را از طریق یک طوفان بدرقه می کند. آنها قبل از اینکه بفهمند تخلیه طوفان مستقیماً در زیر شهر WWE قرار دارد ، پس از آن که سینا خرس شبح را از آنها دور کرد ، فرار می کنند. بعد از اینکه باند به خانم ریچاردز جزئیات برخوردشان با خرس شبح را داد ، کوکی توصیه می کند که رسلمنیا باید لغو شود ، که این موضوع با عدم رضایت خانم ریچاردز روبرو شد. فرد پیشنهاد می کند که این باند از WrestleMania برای خنثی کردن خرس شبح استفاده می کند.

در جریان رویداد اصلی ، ولما استنباط می کند که کمربند WWE دستگاه EMP است. بعد از اینکه باند متوجه جعلی بودن این تسمه شد و قرار است دستگاه EMP در 30 ثانیه خاموش شود ، سینا سعی می کند از شر آن خلاص شود ، اما ژنراتور برق زیرزمینی را فعال و خاموش می کند. هنگامی که خرس شبح ظاهر می شود و ویرانی را در سراسر صحنه به وجود می آورد ، کشتی گیران WWE برای روشن کردن صحنه ، مواد آتش بازی سبز را روشن می کنند در حالی که Scooby با استفاده از حرکات رقص خود کین را دور نگه می دارد. خرس شبح به کنار حلقه می رسد ، اما قبل از اینکه هر دو مبارز توسط منجنیق کف به رینگ پرتاب شوند ، با لباس کشتی خود روبن روبرو می شود. حلقه سپس داخل قفس استیل محصور می شود قبل از اینکه سینا ، سین کارا ، کین و روبن هیولا را برای اسکوبی پایین بیاورند تا یک بمب شکمی از طناب بالا فرود بیاورد و حلقه را در همان مرحله تسطیح کند.

خرس شبح فاش شد که کوکی است که به دلیل آسیب دیدگی خیلی زود از کار دبلیو دبلیو کینه ورزید و با استفاده از اسکوبی به عنوان پیاده روی ، جنایت کامل را برای سرقت کمربند عنوان طراحی کرد و اعتبار سازمان را لکه دار کرد. همانطور که کوکی توسط پلیس و خانم ریچاردز (که اکنون از اینکه در مورد دزدیدن کمربند توسط اسوببی ناراضی بود) ناراضی است) ، آقای مک ماهون قبل از اعطای کمربند WWE به Scooby و Shaggy ، روبن را به یک مکان در فهرست WWE پیشنهاد می دهد.

بیشتر کمتر