انیمیشن اسکوبی در مدرسه شعبده بازی

انیمیشن اسکوبی در مدرسه شعبده بازی
Scooby-Doo! Abracadabra-Doo

مانند یک شوالیه شجاع باش

کارگردان: Spike Brandt , Tony Cervone
نویسنده: Alan Burnett
تهیه کننده: Alan Burnett
سال تولید: 2010
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

داستان کامل

پس از جمع آوری آخرین معمای خود ، ولما از مادرش خواستگاری می شود که خواهر کوچکترش مادلین را که در کالج جادوگران تحصیل می کند ، بررسی کند. این باند به سمت آکادمی جادویی Whirlen Merlin که در یک قلعه قدیمی ایرلندی واقع شده است حرکت می کنند. به محض رسیدن به قلعه ، با مالک ، ویرلن مرلین ، به همراه برادرش مارلون ، که به عنوان آشپز و ساقی بازی می کند ، و کریستال ، دستیار صحنه سابق ویرل ، ملاقات می کنند. این باند می آموزد که یک گریفین غول پیکر دانش آموزان و کارمندان را ترسانده است.

عصر همان روز ، مادلین ، که سالها با Shaggy درگیر شده بود ، او را به یک پیاده روی عاشقانه به باغها می برد و یک صفحه خورشیدی باستانی به او نشان می دهد. مادلین توضیح می دهد که هدف از این گریفون محافظت از مدرسه بود ، اما سپس گریفون آنها را از باغ بدرقه کرد. بقیه دانش آموزان می روند ، بنابراین باند خودشان شروع به کلاس می کنند. در همین حال ، کالوین کوردلز ، یک مربی قدرتمند بستنی ، به طور مداوم پیشنهاد می کند قلعه ویرلن را از او بخرد. این باند قول داد که تحقیق کند تا ببیند آیا کوردلز پشت Gryphon است یا نه.

ولما و دافنه در یک گذرگاه مخفی که به اتاق زیر شیروانی مدرسه منتهی می شود ، لول می خورند و در آنجا متوجه می شوند که آلما رامبلبانس ، خدمتکار رئیس مدرسه ، قبلاً با کالوین کوردلز ملاقات داشته است. در همین حال ، Shaggy و Scooby اتاق جلوه های ویژه قلعه را کشف می کنند ، جایی که توسط خانم رامبل بونز کشف می شود و برخی مواد شیمیایی را دستکاری می کنند و مه ایجاد می کنند. سپس مادلین کتابی در مورد کارکنان باستانی O’Flannery ، صاحب اصلی قلعه پیدا کرد که گفته می شود گریفون را کنترل می کند. اگرچه آموس به آنها هشدار می دهد که جزیره ای که در آن کارکنان استراحت می کنند توسط یک بانشی سارق مسلح تعقیب می شود ، این باند به سردابه اوفلانری سفر می کنند و کارکنان را بازیابی می کنند ، اما آنها توسط Banshee بدرقه می شوند و به سختی فرار می کنند.

پس از آن ، گریفون به سرعت دوباره ظاهر می شود. هنگامی که باند به قلعه می دوید ، Shaggy و Madelyn به آموس برخورد می کنند و کارکنان را با چوب حیوان آموس بی جا می کنند. وقتی مادلین برای بازیابی کارمندان در بیرون می دوید ، توسط گریفون ربوده می شود. در همین حال ، این باند متوجه می شوند که آموس مخفیانه برای کالوین کوردلز کار می کرده تا سعی کند ویرلن را به فروش قلعه بکشاند. در حالی که باند برای نجات مادلین می رود ، کالوین سعی می کند Whirlen را راضی کند تا از قلعه امضا کند.

آنها با کارکنان وارد برج می شوند ، اما در هنگام حمله گریفون ، آنها از هم جدا می شوند. Shaggy و Scooby تنها باقی می مانند در حالی که دیگران از آنها کمک می گیرند و Shaggy درمی یابد که کارکنان یک کلید برای جایی است که آنها مادلین را نجات می دهند. اما ، هنگامی که gryphon حمله می کند ، اتصال مجدد آنها به سرعت دوباره کوتاه می شود ، اما آنها قادر به فرار هستند. Shaggy همچنین در طی مراحل کارکنان را به سمت gryphon پرتاب می کند و باعث می شود از کنترل خارج شود. همه افراد از جمله Curdles به بیرون می شتابند. گریفون به زمین سقوط می کند ، جایی که آنها متوجه می شوند در واقع یک عروسک بزرگ است ، کنترل شده از تلنگر پنهان شده توسط دستگاه مه شکن که توسط برادر Whirlen مارلون اداره می شود. وی کشف کرده بود که لرد اوفلانری دارای وسایل مکانیکی است که از منقار و طالق گریفون در Roost گریفون تقلید می کند ، امیدوار است که این امر باعث شود همه فکر کنند یک گریفون واقعی در آنجا زندگی می کند. مارلون آنها را درست کرد و از دستگاهها برای ترساندن متجاوزین استفاده کرد. او همچنین پشت بانشی بود که فقط یک هولوگرام بود.

مارلون که از انجام همه کارهای واقعی خسته شده بود اما هیچ اعتباری برای وی درنظر گرفته نشده بود ، تصمیم گرفت با استفاده از عروسک ها و توهمات خود یک شعبده باز معروف شود ، اما برای شروع به پول نیاز داشت و تنها راه این بود که ویرلن قلعه را بفروشد. بنابراین ، مارلون عروسک گریفونی اش همه را ترساند. او که می داند مدرسه برای او چه اهمیتی دارد ، نمی خواهد رویای او را از بین ببرد ، از تلاش برای وایرلن عذرخواهی می کند. Whirlen مارلون را می بخشد و همه چیز خوب است. ولما نشان می دهد که آموس مارلون را در حال بازسازی Gryphon پیدا کرده و این موضوع را به کوردلز گفته است. کوردلز نشان می دهد که او می خواست قلعه را بخرد تا قلب آلما را جلب کند.

آلما او را قبول می کند و آنها دوباره یک زن و شوهر می شوند. برادران Merlin تصمیم می گیرند Madelyn را شاگرد خود کنند و بلافاصله پس از Calvin Curdles حمایت مجدد آکادمی جادوی برادران Merlin را انجام می دهد ، جایی که Madelyn با بازی Daphne به عنوان دستیار خود بازی می کند.

بیشتر کمتر