انیمیشن اسمورف ها 2

انیمیشن اسمورف ها 2
The Smurfs 2

گارگامِل هاکوس و وکسی را که یک زوج هستند به وجود می‌آورد که موجوداتی اسمورف مانند هستند و شرورها نامیده می‌شوند و مأموریت آن‌ها بدست آوردن گوهر جادویی اسمورف‌ها است…

کارگردان: Kelly Asbury
نویسنده: J. David Stem , Stacey Harman
تهیه کننده: Jordan Kerner
سال تولید: 2013
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

Smurfs در حال آماده سازی برای جشن تولد او ، داستان Smurfette (با صدای کیتی پری) را خواند ، اینکه چگونه توسط Gargamel (Hank Azaria) برای نابودی آنها ایجاد شد ، فقط برای اینکه Papa Smurf (با صدای Jonathan Winters) او را نجات دهد و برگرداند او کاملاً به یک اسمورف تبدیل شده است. در همین حال ، او کابوس هایی در مورد بازگشت به شکل اصلی خود و خیانت به Smurfs دیگر خود را با تحویل آنها به Gargamel. اسمورف ها در حال تدارک یک مهمانی غافلگیرکننده هستند ، اما در حالی که اسمورفت سعی می کند بفهمد همرامهای دیگرش چه برنامه ای دارند ، هیچ یک از آنها حرفی نمی زنند. او این را به این معنی است که همه روز تولد او را فراموش کرده اند.

در پاریس ، گارگامل و عزرائیل (با صدای فرانک ولکر) اکنون افراد مشهوری هستند ، افرادی شگفت انگیز با جادوگری گارگامل ، اما جوهر Smurf که قدرت جادویی خود را به او می دهد ، کم است. گارگامل با خلاقیت های جدید خود ، موجودات شیطانی مانند Smurf به نام Naughties به نام های Vexy و Hackus (به ترتیب با صدای کریستینا ریچی و JB Smoove) با استفاده از برج ایفل به عنوان مجرای دریچه ای برای Smurf Village ایجاد می کنند تا بتواند Smurfette را بدزدد. به عنوان انتقام از Smurfs برای شکست دادن او در فیلم اول و از طریق او فرمول مخفی Papa برای ایجاد Smurfs را بدست آورد. با این حال ، گارگامل برای عبور از پورتال بسیار بزرگ است ، بنابراین وی وکسی را از طریق آن می فرستد تا اسمورفت را ربود.

اسمورف ها شاهد ربودن اسمورفت هستند و به پاپا اطلاع می دهند ، وی با استفاده از جادوی خود کریستالهایی را ایجاد می کند که به چندین اسمورف او اجازه می دهد مستقیماً به محل زندگی متحدان انسانی خود ، پاتریک و گریس وینسلو (نیل پاتریک هریس و جیما میس) در نیو سفر کنند. شهر یورک برای کمک گرفتن از او برای نجات اسمورفت. پاپا در اصل قصد دارد از Brainy ، Hefty و Gutsy (به ترتیب با صدای Fred Armisen ، Gary Basaraba و Alan Cumming) برای استفاده از این بلورها استفاده کند ، اما در اثر یک تصادف ، Clumsy ، Grouchy و Vanity (به ترتیب با صدای آنتون یلچین ، جورج لوپز و جان اولیور) به جای آنها استفاده کنید اسمورف ها بلافاصله پس از جشن چهارمین سالگرد تولد پسرش بلو (جیکوب ترمبلی) وارد آپارتمان می شوند و در آنجا با ناپدری پاتریک ، ویکتور دویل (برندان گلیسون) که خجالت همیشگی پاتریک است ، ملاقات می کنند. اسمورف ها به زودی متوجه می شوند که گارگامل در پاریس است و برای یافتن وی با وینسلو ها و ویکتور به راه می افتند.

به محض ورود به پاریس ، پاتریک و گریس با ویکتور همکاری می کنند تا گارگامل را در یکی از اجراهایش منحرف کنند ، در حالی که Smurfs دزدکی حرکت به پشت صحنه اتاق پانسمان گارگامل برای جستجوی Smurfette می پردازند ، اما کشف می کنند که گارگامل چه برنامه ای دارد. در همان زمان ، اسمورفت از زندان خود فرار می کند و وکسی و هاکوس او را تعقیب می کنند. پس از بازگشت به مجموعه هتل گارگامل با Naughties ، گارگامل یک گربه اژدهای کوچک را به عنوان یک عمل مهربانی متقلب به او هدیه می دهد. Smurfette هنوز از دادن فرمول به Gargamel امتناع می ورزد تا زمانی که ببیند Naughties به دلیل کمبود ذات Smurf در حال مرگ هستند. Smurfette که بدون گزینه دیگری برای نجات آنها روبرو است ، فرمول را می نویسد و گارگامل با استفاده از آن Naughties را به Smurfs واقعی تبدیل می کند. بلافاصله پس از تبدیل شدن آنها به اسمورف ، گارگامل آنها را در Smurfalator خود قرار می دهد تا بتواند بقیه برنامه خود را انجام دهد.

در همین حال ، پاتریک ، ویکتور و اسمورف ها برای نجات اسمورفت با هم همکاری می کنند. اسمورف ها به زودی دستگیر شده و در Smurfalator قرار می گیرند و گرگ اژدهای بزرگ گارگامل را تأمین می کنند. پاتریک و ویکتور به موقع می رسند تا Smurfalator را با هم از بین ببرند ، باعث انفجار ذات Smurf می شود که فرمول نوشته شده را از بین می برد و Smurf ها را از قفس آنها آزاد می کند. همه از لای گارگامل از طریق یک سوراخ فاضلاب منفجر می شوند ، جایی که پاتریک و ویکتور دوباره با گریس و بلو متحد می شوند. گارگامل دوباره از سوراخ فاضلاب ظاهر می شود تا توسط Smurfette با عصای جدیدش منفجر شود. او سپس به کلیسای جامع نوتردام می افتد ، جایی که به طور تصادفی یک سگ وحشی آفریقایی سنگی را زنده می کند ، و سپس او را به بالای برج ایفل می اندازد که در آنجا آتش بازی برپا می شود و او را به هوا می فرستد. اسمورف ها وینسلو را وداع گفتند ، سپس با وکسی و هاکوس به خانه بازگشتند تا تولد اسمورفت را جشن بگیرند.

در دو سکانس پس از اعتبار ، گارگامل و عزرائیل به داخل درگاه کشیده می شوند و آنها را به قلعه خود بازمی گردانند و بعداً با هم درگیر می شوند.

بیشتر کمتر