انیمیشن اسمورف ها: دهکده گمشده

انیمیشن اسمورف ها: دهکده گمشده
Smurfs: The Lost Village

اسمورفِت متوجه وجود یک دهکده‌ی گمشده در جنگل ممنوعه میشود و گارگامل از طمع به دنبال دهکده میگردد. هر دو سعی دارند آن دهکده را پیدا کنند که ...

کارگردان: Kelly Asbury
نویسنده: Stacey Harman , Pamela Ribon
تهیه کننده: Jordan Kerner , Mary Ellen Bauder
سال تولید: 2017
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

داستان کامل

در دهکده Smurf ، اسمورف ها در میان خود با آرامش زندگی می کنند و رهبر آنها Papa Smurf است. برخی از این Smurf ها شامل Smurf دست و پا چلفتی ، Brainy Smurf ، Hefty Smurf و Smurfette است که توسط جادوگر شیطانی گارگامل از یک تکه خاک رس ایجاد شده است ، اما توسط Papa Smurf بازخرید شد و بخشی از روستا شد. گارگامل وظیفه خود را تصرف Smurfs ، سرقت تمام ذات آنها و تبدیل شدن به قدرتمندترین جادوگر جهان می داند.

Smurfette در طی یک سفر روی دکوراسیون ، یک موجود Smurf ممکن را کشف می کند ، فقط توسط گارگامل اسیر می شود و به قلعه خود فرستاده می شود. در آنجا ، او به طور تصادفی کلاهی را که موجود انداخته است ، کشف می کند ، و گارگامل را قادر می سازد نوعی دم نوش ایجاد کند که باعث می شود دهکده را روی نقشه قرار دهد. به زودی Hefty ، Brainy و Clumsy به اندازه کافی به Smurfette کمک می کند تا فرار کند و به Smurf Village بازگردد ، جایی که Papa Smurf آنها را به دلیل عدم اطاعت از دستورات وی مجازات می کند و در حالی که ادعاهای خود را درباره یک دهکده Smurfs رد می کند ، آنها را به خانه های خود محدود می کند. با این حال ، اسمورفت به هر حال دزدکی بیرون می رود و به دنبال روستای گمشده می رود كه Brainy ، Clumsy و Hefty به او ملحق می شوند ، اما گارگامل به زودی متوجه می شود كه آنها تلاش می كنند روستا را پیدا كنند و با گربه حیوان خانگی اش عزرائیل و كرکس حیوان خانگی اش Monty بیرون می رود تا جلوی آنها را بگیرد.

این چهار نفر نقشه را دنبال می کنند و در آخر ماجراهای مختلفی می شوند (همه در حالی که با موجودات عجیب و غریب روبرو می شوند) ، از جمله کلونی سنجاقک های تنفس آتش و یک پیچ و خم غاری ، که در نهایت به لطف طوفانی از خرگوش های درخشان فرار می کنند. سپس این چهار نفر به یک رودخانه می روند و با یک قایق دست ساز در امتداد رودخانه حرکت می کنند تا به دهکده گمشده برسند ، تا دوباره با گارگامل ، عزرائیل و مونتی روبرو شوند. به دنبال یک تعقیب و گریز کوتاه ، گارگامل از قایق خود به بیرون پرتاب می شود و اسمورف ها را برای نجات او هدایت می کند. با این حال به جای تشکر از آنها ، آنها را از قایق خود بیرون می اندازد و آنها را ترک می کند تا در یک آبشار فرو روند.

Smurfette ، Brainy ، Hefty و ناشیانه در ساحلی دراز کشیده بودند. با این حال ، Brainy در می یابد که او و دیگران فقط Gargamel را نجات دادند زیرا بسته Brainy خراب است.

بزودی این چهار نفر توسط موجود پوشیده از برگ همراه با چند نفر دیگر که خود را اسمورف های ماده می دانند اسیر می شوند. آنها به Smurfy Grove منتقل می شوند و در آنجا با Smurf Storm ، Smurf Blossom ، Smurf Lily (اسمورف قبلی) ، Smurf Melody و رهبر آنها Smurf Willow ملاقات می کنند ، که همه از Smurf ها در خانه محقر خود استقبال می کنند. طوفان اسمورف و دست و پا چلفتی برای یافتن مکان گارگامل و هشدار دادن به دیگران از روستا دور می شوند. در طول سفر ، ناخوشایند نشان می دهد که Smurfette توسط Gargamel ایجاد شده است ، که باعث می شود Smurf Storm به Smurfette بی اعتماد شود. گارگامل ، که به یک باتلاق آلوده به پیرانا هدایت شد ، و عزرائیل با دست و پا چلفتی و طوفان اسمورف روبرو شدند و مونتی را به آنها حمله کرد ، اما آنها برای بازگشت به روستا پرواز می کنند.

Smurfette پس از گشت و گذار در دهكده ، شروع به عادت كردن به زندگي در Smurfy Grove كرد ، و اين باعث دلسردي Hefty و Brainy شد. Smurf Storm و Clumsy دوباره نشان می دهند که Smurfette توسط Gargamel ساخته شده است. اسمورف های ماده در آن شب حمله را آماده می کنند اما به جای گارگامل ، پاپا اسمورف ظاهر می شود و اسمورف های ماده او را در خانه خود می پذیرند. به زودی ، گارگامل ، عزرائیل و مونتی می آیند و Smurfy Grove را نابود می کنند و در طی مراحل ، همه Smurf ها را به جز Smurfette اسیر می کنند. گارگامل با توجه به این واقعیت که Smurfette Smurf طبیعی نیست ، او را در گناه تنها می گذارد زیرا برای او هیچ فایده ای ندارد. اسنپتی که از عملکرد خود دل شکسته است ، توسط اسنپی تصویری از او و دیگران نشان داده می شود و پس از درک ، برای نجات Smurfs به لانه گارگامل بازگشت.

در لانه گارگامل ، Brainy طرحی برای فرار می کند که پاپا اسمورف و اسمورف بید با آن موافقت می کنند. Hefty ، Brainy ، Clumsy و برخی از Smurfs ماده در این طرح موفق می شوند تا جایی که Gargamel و Azrael آنها را تشخیص دادند و برخی از Smurfs و Clumsy ماده را در Smurfilator خود قرار دادند ، دستگاهی که توانایی استخراج ذات آنها را دارد. Smurfette ظاهر می شود ، و گارگامل را فریب می دهد و باور می کند که می خواهد دوباره یک smurf شیطانی شود. سپس گارگامل سعی می کند اسمورفت را به یک اسمورف شیطانی تبدیل کند ، تا متوجه شود که اسمورفتت در عوض قدرت جادوی خود را جذب می کند و در کنار مونتی و عزرائیل به دریاچه پیرانا فرستاده می شود. Smurfs آزاد می شوند اما Smurfette با وجود پیروزی ، دوباره به یک تکه خاک بی روح تبدیل شده است.

Smurfs که به دهکده Smurf برگشته است ، یک یادبود برای Smurfette ایجاد کرده است. انرژی و عشق آنها به اسمورفتت او را زنده می کند و همه با خوشحالی جشن می گیرند. دهکده Smurf و Smurfy Grove از اتحاد جدید خود خوشحال می شوند. در پایان ، Smurfette سرانجام هدف خود و بیش از همه ، یک Smurf آبی واقعی را پیدا می کند.

در طول تیتراژ ، گارگامل ، عزرائیل و مونتی بر روی تپه ای قدم می زنند ، و عزرائیل مقصر شناخته می شود که نقشه های گارگامل را به جای مونتی خراب می کند و در این زمان گارگامل فرزندخوانی آزرائیل را نشان می دهد.

بیشتر کمتر