انیمیشن استارداگ و توربوکت

انیمیشن استارداگ و توربوکت
StarDog and TurboCat

داستان در مورد یک سگ وفادار فضانورد و یک گربه ی زیرک است که به صورت اتفاقی با هم آشنا می شوند و در طول داستان با هم دوست شده و ابرقدرتهای درونی خود را کشف می کنند.

کارگردان: Ben Smith
نویسنده: Ben Smith
تهیه کننده: Ben Smith , Jan Rogowski
سال تولید: 2019
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

در سال 1969 سگی به نام بادی توسط صاحبش دیوید با کوله پشتی در کپسول فضایی به فضا پرتاب می شود. با این حال ، بلافاصله پس از خروج از زمین ، کپسول بادی سو کار کرده و شوک ایجاد می کند ، DNA او را جهش داده و قبل از پرواز از مدار به ابرقدرت ها می دهد و بادی را منجمد و در فضا شناور می کند.

50 سال بعد ، این کپسول دوباره به جو زمین وارد می شود و باعث می شود که بادی دوباره به زمین برود و در شهر خیالی گلنفیلد ، جایی که در زباله دان بیدار می شود ، به زمین بریزد. پس از اینکه بادی تلاش می کند با یک انسان صحبت کند ، با واکنش های ترسناک و عصبانی از طرف مردم شهر روبرو می شود و باعث سردرگمی بادی می شود. او کشف می کند که کپسول گم شده است. او یک کامیون پلیس را می بیند و چندین بلوک را تعقیب می کند تا اینکه در ایستگاه پلیس متوقف شود. بادی یک سگ قفس شده را در صندوق عقب کامیون پیدا می کند که از بادی می خواهد برای آزادی او کمک کند. سپس افسر پک از وسیله نقلیه خارج می شود و سگ در قفس را به ایستگاه منتقل می کند که به پوند حیوان محلی متصل است.

بادی به کوچه ای در همان حوالی می دود و در آنجا به فلیکس (معروف به ابرقهرمانش TurboCat معروف است) معرفی می شود و بادی را که معتقد است یک سگ ولگرد است ، شل می کند و او را سوار یک وسیله نقلیه مانند Batmobile می کند. TurboCat سپس به یک مخفیگاه مخفی پر از گجت در موزه گلنفیلد می رود ، جایی که پیشخدمت ربات او ، سینکلر ، در انتظار او است. هنگامی که آنجا بود ، TurboCat به بادی فاش کرد که انسانها از حیوانات در گلنفیلد متنفر هستند و افسر پک مسئول قرار دادن حیوانات ولگرد در پوند است ، جایی که آنها دیگر هرگز مشاهده نمی شوند. بادی وضعیت خود را برای TurboCat توضیح می دهد ، که اعتقاد ندارد و به او می گوید که می خواهد یک کپسول فضایی پیدا کند تا دیوید او را پیدا کند ، TurboCat پاسخ می دهد که اگر برایش شیر بیاورد ، ممکن است مایل باشد به بادی کمک کند. بادی در ناهار بسته بندی شده توسط دیوید شیر پیدا می کند و برایش می آورد ، اما رد می شود. بادی هویجی را که پیدا کرد نیز به فلیکس تحویل می دهد و مشخص می شود که این هویج متعلق به کسیدی ، خرگوشی بود که فلیکس او را له می کند.

فلیکس برای یافتن کسیدی می رود ، اما توسط افسر پک متوقف می شود. وقتی فلیکس فرار می کند ، بادی از نزدیک تحت تعقیب او قرار می گیرد. سرانجام ، فلیکس به پشت بادی هاپ می زند و بادی ناگهان با سرعت فوق بشری شروع به دویدن می کند. بادی و فلیکس پس از فرار از افسر پک ، به یک فروشگاه مواد غذایی به نام فروشگاه مگا می رسند ، جایی که هویج کسیدی از آنجا آمده است. این دو وارد فروشگاه می شوند و بادی از وسایل موجود در فروشگاه منحرف می شود.

بیشتر کمتر