انیمیشن اردک اردک غاز

انیمیشن اردک اردک غاز
Duck Duck Goose

عقل و شعور همراه با فروتنی کلیدواژه های مهم این انیمیشن هستند...

کارگردان: Christopher Jenkins
نویسنده: Christopher Jenkins , Rob Muir , Scott Atkinson , Tegan West
تهیه کننده: Penney Finkelman Cox
سال تولید: 2018
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

داستان کامل

پنگ غاز بی دغدغه ای است که گله اش در چین مهاجرت می کند. رفتار و رفتار وی توسط رهبر بینگ مورد تایید نیست ، و او و گله های خود را در حالی که پنگ در خواب است رها می کنند. در همین حال ، چی و چائو ، یک جفت جوجه اردک که در حال رفتن به مکانی عرفانی به نام دره دلپذیر بودند ، سرانجام به دلیل شیرین کاری سهل انگاری از پنگ ، از گله خود جدا می شوند. برای پنهان شدن از یک گربه شوم به نام بانزو ، آنها پس از دیدن پنگ در حال دور زدن بنزو ، در آخر با او می خوابند. قبل از اینکه پنگ با یک گونگ بال خود را بشکند ، از حضور آنها که متعجب شده بود ، بی پروا به پرواز در می آید و از آنها دور می شود. پنگ بدون پرواز و ترس تصمیم می گیرد با استفاده از جوجه اردک ها از شکارچیان دور شود و با خیال راحت به گله خود برگردد. جوجه اردک ها با اکراه موافقت می کنند که با او بروند.

پس از یک سری ماجراهای پنگ ، پنگ شروع به رشد جوجه اردک می کند ، با این حال ، قبل از اینکه موافقت کند به جوجه اردک ها کمک کند تا دوباره با گله خود جمع شوند ، با گله خودش روبرو می شود ، جایی که چی و چائو اهداف واقعی او را کشف می کنند. این دو گروه در نهایت تلاش می کنند تا به مقصد خود برسند ، راه های جداگانه خود را جدا می کنند. پنگ یک بار دیگر تلاش می کند پرواز کند ، اما خیلی زود توسط سنجاب زاهد کارل سرنگون می شود. کارل برای او پنگ بال موقت می سازد. با الهام از پنگ تصمیم می گیرد تا از بال برای بازگشت به چی و چائو استفاده کند. با این حال ، هنگامی که جوجه اردک ها با گله خود متحد می شوند ، به زودی متوجه می شوند که Pleasant Valley در واقع رستورانی است که اردک سرو می کند. پنگ چی و چائو را نجات می دهد ، اما در حین فرار ، آنها دوباره از هم جدا می شوند. بانزو برمی گردد و جوجه اردک ها را به گروگان می گیرد ، پنگ با بانزو روبرو می شود ، اما از جنگ با او به شدت آسیب می بیند. چی و چائو موشکی روشن کرده و او را به سوی آسمان پرتاب می کنند تا نابود شود.

با ضعف ، پنگ سعی می کند چی و چائو را با گله خود برگرداند ، اما طوفان برفی او را بدتر می کند. جوجه اردک ها او را به سمت چشمه ای که غازها در آن هستند پرواز می دهند و چائو با یادآوری یک بوق که پنگ به او یاد داد خواستگاری دوست دختر پنگ ، جینگ جینگ را انجام دهد ، که در نهایت نجات او را به پایان می رساند. غازها از اردک ها استقبال می کنند ، بینگ اجازه می دهد جوجه اردک ها را در گله ، حتی پنگ که اکنون مسئولیت آن را بر عهده داشته است ، قرار دهد. پنگ جینگ جینگ را به چی و چائو معرفی می کند و به او می گوید که در نهایت ممکن است بچه های بیشتری داشته باشد.

در صحنه ای از اعتبارات متوسط ​​، لری ، لاک پشتی که سعی داشت پنگ را در مورد اهداف بانزو هشدار دهد ، راهی دره شد ، اما همه را گم کرد.

بیشتر کمتر