انیمیشن ابر قهرمان تون پور

انیمیشن ابر قهرمان تون پور
TOON PUR KA SUPERR HERO

در پی بالا گرفتن اختلافات میان دوتون‌ها و تون آساها در سرزمین افسانه‌ای تون پور، آدیتیا (آجی دوگان) تصمیم می‌گیرد برای برقراری صلح و ایجاد دوستی به دنیای انیمیشن‌ها سفر کند اما همه چیز آنطور که به نظر می‌رسد ساده نیست بنابراین …

کارگردان: Kireet Khurana
نویسنده: Raagi Bhatnagar , Bhimsain
تهیه کننده: Krishika Lulla , Tsering Namgyal , Rachvin Narula
سال تولید: 2010
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

داستان کامل

داستان بر اساس Aditya Kumar (Ajay Devgn) بازیگر مشهوری است که در تلویزیون نقش یک ابرقهرمان بسیار مشهور را بازی می کند و در فیلم ها نیز بازی می کند. او در یک دهکده زیبا و نوعی با خانواده اش زندگی می کند ، که متشکل از همسرش ، پریا (کاجول) و دو فرزند است. کبیر و رایما. او مرتبا سعی می کند برای پسرش توضیح دهد که همه کارتون ها جعلی هستند و نباید وقت خود را برای تماشای آنها تلف کند. کبیر عصبانی می شود و یک شب به او می گوید که او نیز یک قهرمان “جعلی” است ، زیرا شیرین کاری های او توسط دو برابر انجام می شود. با احساس تحقیر ، خانه را ترک می کند و به زودی توسط کارتون هایی که پسرش تماشا می کند ، ربوده می شود. آنها او را می ربایند زیرا از شنیدن صحبت دو نفر و گفتن اینکه آدیتیا یک قهرمان معروف است ، شنیدند. این آدم ربایی از طریق مجموعه ای از پیچ و خم های زیرزمینی ، تونل ها و فاضلاب ها انجام می شود. در هنگام بیدار شدن ، او خود را در دنیایی متحرک می یابد. گروهی از کارتون ها از او استقبال می کنند و خود را “Devtoons” یعنی کارتون های خوب معرفی می کنند. آنها سعی می کنند آدیتیا را متقاعد کنند تا برای محافظت از موجودیت خود و نجات پادشاه خود ، با جگارو ، یک شرور قدرتمند مبارزه کند. این آهنگ با آهنگ “Jeetoge Tum” دنبال می شود.

آدیتیا در ابتدا مردد است ، اما وقتی شخصیتی از تونپور به نام بولی می گوید که او یک قهرمان ساختگی است ، احساس حقارت می کند ، اما پس از آن موافقت می کند که بجنگد ، تا بتواند ثابت کند که یک ابرقهرمان واقعی برای همه و به ویژه پسرش است. آدیتیا و دوستان کارتونی اش به پایگاه جاگارو حمله می کنند ، “Toonasurs” یعنی کارتون های شیطانی را شکست می دهند و پادشاه ، تونشوار را نجات می دهند ، اما در این روند ، بسیاری از دوستانشان توسط جاگارو ربوده می شوند. اکنون تنها گزینه ای که برای آدیتیا باقی مانده است ، تهیه “Toonastra” ، یک سلاح قدرتمند به شکل مداد و پاک کن از Rubdoot (خدای فرض شده تخریب در Toonpur) و پاک کردن جاگارو با استفاده از قدرت فوق العاده آن است. او به ملاقات Rubdoot می رود ، در آنجا مشخص می شود که Rubdoot یکی از طرفداران هاردکور Aditya به عنوان یک ابرقهرمان است. آدیتیا موفق به دریافت Toonastra می شود ، با این حال ، Rubdoot به او هشدار می دهد و می گوید که فقط یک بار می تواند از این سلاح استفاده کند. دلیل این امر این است که این سلاح به شارژ مداوم نیاز دارد و خود Rubdoot شارژر است. آدیتیا به روبدوت قول داد که اگر این سلاح کار کند ، او را دوست صمیمی دوست خود خواهد کرد. این باعث احساس عاطفی روبدوت می شود که قول می دهد منتظر بماند.

با این حال ، جاگارو از طرحی که توسط Devtoons ابداع شده مطلع می شود و خانواده آدیتیا را برای جلوگیری از مرگ وی ربود. با این حال ، آدیتیا جگارو را به یک بازی – یک مبارزه نهایی – به چالش می کشد. جاگارو موافقت می کند و بازی در باشگاه بازی های او آغاز می شود. آدیتیا موفق می شود با نجات پریا از دست توناسورها و نابودی آنها ، سطح اول را که مضمونی از غرب و غرب دارد ، به پایان برساند. در دور دوم ، پریا نقشی محوری در عبور موفقیت آمیز از تله ها و نجات رایما و Devtoons توسط نبوغ خود دارد. جاگارو برای جلوگیری از پیروزی آدیتیا از روش های حیله گرانه و فریب بسیاری در طول دور استفاده می کند. دور سوم دوئل نهایی آدیتیا و جاگارو است که آدیتیا پس از مدت ها مبارزه موفق به پیروزی در آن می شود. پس از آن ، کبیر سرانجام پدرش را به عنوان یک قهرمان واقعی قبول می کند ، که سرانجام آدیتیا را خوشحال می کند. به روبدوت خودنویس آدییتا می دهند و بهترین دوست او می شود. پایان فیلم نشان می دهد آدیتیا با آرامش Devton ها را ترک می کند و Toonpur را در یک جشن شاد.

بیشتر کمتر