انیمیشن آن سوی پرچین

انیمیشن آن سوی پرچین
Over the Hedge

آر-جی یک راکون است که برای سیر کردن شکم خود توشه غذایی یک خرس را می‌دزدد ولی خرس او را می‌گیرد و آر-جی به او قول می‌دهد که حتما ضرری که به خرس زده را جبران می‌کند و...

کارگردان: Tim Johnson , Karey Kirkpatrick
نویسنده: Len Blum , Lorne Cameron , David Hoselton , Karey Kirkpatrick
تهیه کننده: Bonnie Arnold
سال تولید: 2006
نوع: سینمایی
مدت زمان: 1 ساعت

ویدئوها

تیزر انیمیشن

داستان کامل

RJ راکون موفق نمی شود کیسه ای گیر کرده از تراشه های ناچو از یک دستگاه فروش فرو بکشد. او تصمیم می گیرد به انبار مواد غذایی وینسنت ، یک خرس درحال خواب زمستانی حمله کند. با این حال ، وینسنت بیدار می شود و در طی تعقیب و گریز پس از آن غذا به طور تصادفی از بین می رود. RJ با درد مرگ قول می دهد که ظرف یک هفته جایگزین آن شود. کیسه چیپس لحظه ای بعد ، به شدت ناامید کننده RJ می افتد.

در همین حال ، یک خانواده مخلوط از حیوانات به رهبری ورن لاک پشت از خواب زمستانی بیدار می شود. آنها متوجه می شوند که یک پرچین غول پیکر بین آنها و زمین های جستجوی آنها ساخته شده است. در حالی که استلا اسکون ، اوزی مومن و دخترش هدر ، هامی سنجاب بیش فعال ، و خوکچه های پنی و لو و سه فرزندشان عقب می مانند ، ورن با احتیاط از آن عبور می کند ، فقط در نتیجه می داند که محل های جستجوی مزرعه با یک مسکن جایگزین شده است. او با ترس ، خانواده را از عبور از پرچین منع می کند.

RJ آنها را متقاعد می کند که انسان غذای بهتری دارد. او خانواده را برخلاف میل ورن در سرقت غذا از انسان راهنمایی می کند و آنها به زودی یک چوب توخالی را با غذا پر می کنند. RJ قصد دارد همه چیز را بدزدد و به محض فرا رسیدن زمان ، آن را به وینسنت بدهد. ورن هنوز هم به RJ و هم به انسانها بی اعتماد است ، مخصوصاً وقتی خانواده اش توسط رئیس جمهور HOA ، گلدیس شارپ بدرقه می شود. همی همچنین در حالی که قصد داشت واگن کلوچه هایش را بدزدد توسط یک دختر پیشاهنگ آسیب دیده و اوزی تقریباً مورد اصابت ماشین قرار می گیرد. گلدیس استخدام کننده نابود کننده دواین لا فونتانت آخرین قطره است و ورن تصمیم می گیرد امن ترین کار این باشد که غذا را به انسان بازگرداند. RJ مداخله می کند ، اما مشاجره آنها یک روتویلر بازیگوش را بیدار می کند. سگ آنها را از چندین حیاط تعقیب می کند تا اینکه غذا و همچنین SUV گلادیس کاملا از بین برود. در پاسخ ، گلدیس باعث می شود كه دواین حیاط خانه خود را با هر نوع تله ای كه وجود دارد ، از جمله De-Pelter Turbo غیرقانونی پر كند.

خانواده وقتی ورن را به خاطر اعتماد به RJ به آنها توهین می کند دوری می کنند. پس از مدتی آر جی و ورن آشتی می کنند و آر جی فکر می کند حقیقت را به ورن بگوید. با کامیونی که با غذا برای یک مهمانی محله به خانه گلادیس می رسید حرف او را قطع می کند. RJ تصمیم می گیرد غذا را بدزدد ، زیرا فقط یک روز دیگر برای او باقی مانده است. ورن از خانواده عذرخواهی می کند و RJ طرح خود را مشخص می کند. اواخر همان شب ، هامی به پشت بام خانه می رود و تله ها را خلع سلاح می کند. استلا خود را به لباس عاشقانه تایگر ، گربه نگهبان ایرانی گلادیس مبدل می کند. دیگران از طریق فلپ گربه عبور می کنند و یک واگن را با غذا بار می کنند ، در حالی که استلا به تایگر ادامه می دهد تا صحبت کند.

با وجود داشتن بیش از اندازه غذای کافی ، RJ از ترک بدون Spuddies (مورد علاقه وینسنت) امتناع می ورزد و ناخواسته انگیزه واقعی خود را به خانواده می گوید. گلدیس بیدار می شود و آر جی با واگن غذا فرار می کند و بقیه را اسیر دواین می کند. با این حال ، وقتی وینسنت او را به خاطر همکاری ستایش می کند ، وجدان RJ حال او را بدتر می کند. وی با استفاده از واگن غذا کامیون دواین را خراب می کند ، دواین را ناک اوت می کند و خانواده را آزاد می کند. سه قلوی خوک کامیون را به سمت توسعه مسکن سوق می دهند ، وینسنت قصد دارد RJ را بکشد. RJ درخواست کمک می کند ، اما دیگران ، که از او به خاطر خیانت او عصبانی شده بودند ، امتناع می کنند ، تا اینکه سرانجام ورن آنها را متقاعد می کند.

حیوانات کامیون را به خانه گلادیس می ریزند و به داخل پرچین می گریزند. RJ توسط یک طرف وینسنت و یک طرف دیگر Dwayne و Gladys گیر افتاده است ، یک نوشیدنی انرژی زا به همی می دهد تا بتواند سریعتر از سرعت نور بدود. هامی تله ها را مسلح می کند و RJ و ورن وینسنت را از سر پرچین فریب می دهند ، جایی که او و دو انسان قربانی De-Pelter Turbo می شوند.

دواین و گلادیس به دلیل استفاده غیرقانونی از دی پلتر توربو دستگیر می شوند در حالی که پارکبانان وینسنت را به آنجا می برند. ورن پس از بازگشت با خیال راحت به جنگل ، به RJ توضیح می دهد که ، اگر از ابتدا واقعیت را به آنها می گفت ، خانواده با کمال میل به او کمک می کردند تا وینسنت را پس دهد. RJ رسماً جز Ti خانواده ساخته شده است ، همانطور که تایگر نیز که با استلا فرار کرده است. آنها تعجب می کنند که در مورد غذا چه باید بکنند ، اما هامی نشان می دهد که ، در حالی که در حالت سرعت نور بود ، کل چوب را با بلوط و آجیل کافی پر کرد تا بتواند آنها را در سال ادامه دهد.

بیشتر کمتر