انیمیشن آلوین و سنجاب‌ ها ۲

انیمیشن آلوین و سنجاب‌ ها ۲
Alvin and the Chipmunks: The Squeakquel

خانواده، بهترین دوست ما است.

کارگردان: Betty Thomas
نویسنده: Jon Vitti , Jonathan Aibel
تهیه کننده: Ross Bagdasarian Jr
سال تولید: 2009
نوع: مجموعه
مدت زمان: 1 ساعت

داستان کامل

دو سال بعد از وقایع فیلم اول ، دیو (جیسون لی) مجروح شد که بریدگی مقوا از آلوین (جاستین لانگ) او را در طی یک کنسرت خیرخواهانه در فرانسه به پرواز در سراسر صحنه فرستاد. دیو از عمه خود ، جکی (کاترین جوستن) می خواهد که از سنجابها ، آلوین ، سایمون (متیو گری گوبلر) و تئودور (جسی مک کارتنی) مراقبت کند. همچنین توافقاتی برای رفتن به دبیرستان West Eastman در نظر گرفته شده است. بعد از اینکه جکی هم تصادف کرد ، سنجاب ها تحت مراقبت توبی (زاخاری لووی) ، نوه جکی و پسر عموی دیو قرار می گیرند.

مدیر عامل سابق ایان هاوک (دیوید کراس) ، که شکسته و تهی دست است ، در زیرزمین JETT Records زندگی می کند. سه سنجاب زن آوازخوان ، بریتنی ، ژانت و النور ، که به آنها Chipettes نیز می گویند (ایمی پهلر ، آنا فاریس و کریستینا اپلگیت) از یک بسته FedEx بیرون می آیند. ایان Chipettes را استخدام می کند و استخدام می کند تا کار خود را دوباره زنده کند.

در حالی که در مدرسه بودند ، قلدرها Chipmunks را مسخره می کنند و تهدید می کنند که آنها را خواهند کشت زیرا دوست دخترهایشان جذب آنها می شوند. آنها سنجابها را در اطراف مدرسه تعقیب می كنند ، در توالت به سیمون چرخ می دهند و لب به لب تئودور می گذارند. سنجاب ها پس از حمله به قلدرها به دفتر مدیر اصلی احضار می شوند و متوجه می شوند که دکتر اصلی ، دکتر روبین (وندی مالک) طرفدار است. او با شرکت در یک مسابقه از کمک آنها برای جمع آوری پول برای یک برنامه موسیقی استفاده می کند. ایان از یافتن Chipmunks در صفحه اول روزنامه خود شوکه شده است. بعد از اینکه او داستانی در مورد آنها خواند ، به سرعت Chipettes را به مدرسه می فرستد.

وقتی Chipmunks با Chipettes روبرو می شود ، هر دو گروه با یکدیگر ضرب و شتم می شوند. با این حال ، بریتنی به دختران یادآوری می کند که ایان گفت که Chipmunks به او خیانت کرده و غیرقابل اعتماد هستند. آلوین و پسران به دلیل خردهای جدیدشان تلاش می کنند تا از طریق تمرین آن را تجربه کنند. ایان با خونسردی وارد می شود و ستاره های جدید خود ، Chipettes را معرفی می کند. پسران از دیدن کار دختران با ایان شوکه می شوند و هنگامی که ایان دکتر روبین را راضی می کند که Chipettes را در نبرد گروهها متقاعد کند ، رقابتی بوجود می آید. دکتر روبین برای این دو گروه کنسرتی ترتیب می دهد تا به نمایندگی از مدرسه با هم رقابت کنند.

آلوین با شوخی محبوب می شود و به تیم فوتبال می پیوندد ، و نمی داند که بازی بعدی در جریان کنسرت است. در این کنسرت ، تئودور و سیمون به هواداران می گویند که آلوین در صحنه حاضر نشد و آنها نمی توانند اجرا کنند و این باعث پیروزی Chipettes می شود. آلوین بعد از کنسرت به سالن خالی سالن می رسد و بریتنی او را به دلیل عدم مسئولیت فرا می خواند. آلوین به خانه برمی گردد و سعی می کند از برادران خود عذرخواهی کند ، اما مورد بی توجهی قرار می گیرد. تئودور روز بعد به باغ وحش فرار می کند. آلوین و سایمون او را از عقاب نجات می دهند و هر سه آشتی می کنند.

به زودی Chipettes استخدام می شوند اما یاد می گیرند که قرار است همان شب مسابقه مدرسه به عنوان اقدامی آغازین کنسرت Britney Spears اجرا کنند. ایان آنها را متقاعد می کند که نبرد را به صدا در آورند و در کنسرت اجرا کنند ، اما حاضر نیست همان اعتبار را به ژانت و النور بدهد که او به بریتانی می دهد ، که خواستار اجرای همه آنها با هم است یا اصلاً عمل نمی کنند ، تا اینکه ایان تهدید می کند آنها را به یک رستوران کباب کردن مگر اینکه آنها اجرا کنند.

قبل از نبرد گروهها ، آلوین از Chipettes تماس تلفنی دریافت می کند ، آنها به او می گویند که ایان آنها را در قفس حبس کرده است. در حالی که سایمون به ژانت می گوید چگونه قفل را از طریق تلفن همراه برمی دارد ، آلوین برای نجات آنها می دود. سایمون و تئودور در آستانه بیرون رفتن برای اجرای برنامه هستند تا اینکه بقیه به موقع برسند تا در مسابقه شرکت کنند. Chipmunks و Chipettes با هم اجرا می شوند و پول برنامه موسیقی را دریافت می کنند. دیو که با فهمیدن اینکه توبی به دنبال سنجاب ها می رود ، بیمارستان را ترک کرده بود ، در حالی که از دیدن دوباره سنجاب ها خوشحال بود ، در طول مسابقه بازگشت. در همین حال ، ایان بیشتر در این کنسرت قرار می گیرد. او هنگامی که قصد تقلید از آنها را دارد برای دختران آماده می شود ، اما توسط مأموران امنیتی او را می گیرد. پس از مسابقه ، دیو به Chipettes اجازه می دهد که با آنها بماند ، روبن به عنوان مجازات بخاطر تأخیر دادن آلوین به خاطر آواز خواندن ، آدامس را از زیر سفید کننده ها در سالن ورزشی می تراشد و محافظان امنیتی ایان را در سطل زباله می اندازند.

بیشتر کمتر